Джерело
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(07 червня 2025 р.)Різниця між демократичною та г...
171 Охват/переглядів
2025-06-07 03:35
Повідомлення №1818
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(07 червня 2025 р.)Різниця між демократичною та громадянською республікою.Основні ознаки демократичної системи влади (що діє сьогодні в Україні):1. Наявність Парламенту.2. Всі депутати мають рівні повноваження при голосуванні, коли приймаються рішення.3. Незалежні гілки влади: законодавча, виконавча та судова.4. Регулярно відбуваються вибори. Термін повноважень обмежується наступними виборами.Порівняння Громадянської республіки з демократичною.1. Парламент присутній у двох зазначених системах влади.2. Делегати в Громадянській республіці на відміну від депутатів при демократії під час голосування в Парламенті мають різну кількість повноважень. Кожен делегат має стільки повноважень, скільки йому їх делегують громадяни. Тому і вартість голосу при прийнятті рішень буде різна. Більш популярні делегати будуть мати більше повноважень. При демократії всі депутати мають по одному повноваженню при голосуванні в Раді. І ті, хто має велику підтримку громадян, і ті, кого вже всі ненавидять.3. Ніяких незалежних гілок влади в Громадянській республіці не існує. Функціонально так, будуть і судова, і законодавча, і виконавча гілки. Але всі вони будуть залежати виключно від одного органу, який формують громадяни - Верховної Громадянської Ради. Тобто не може бути такого, коли виконавча влада каже, що закон прийняли поганий, тому він і не працює. А законодавці будуть відповідати, що все нормально із законом, а проблема із поганими виконавцями. За все в країні відповідає лише один верховний орган. А сам він контролюється громадянами. Які завжди можуть відкликати свої повноваження, в будь-який момент, від тих делегатів, яким вони перестали довіряти.4. Термін повноважень делегата не обмежується. Він буде мати повноваження до того моменту, поки громадянин ці повноваження не відкличе. Причому громадяни можуть відкликати повноваження в будь-який момент. Це означає, що в Раді будуть лише ті делегати, які мають довіру громадян. І повноважень будуть при цьому мати стільки, скільки реально громадян їх підтримуютьПереможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"