Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну!
Додано 14 лип 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Кількість підписників: 598
Фото: 110
Посилання: 430
Опис:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin

👥 Кількість підписників

598
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: +1

👁️ Середній перегляд на повідомлення

121
Середній/День:: 149
Середній/Тиждень:: 107
ERR: 20.23%

📊 Кількість повідомлень на день

1.8
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 1.9
Середнє за день: 1.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(17 лютого 2026 р.)Оприлюднено дані чергового опитування:"Понад 33% українців вважають, що для укладення мирної угоди з Росією необхідно звільнити Україну від окупантів у кордонах 1991 року".І знову бачимо маніпуляцію. А чому вона полягає і до чого веде це?Ось можливі типові реакції на це опитування:Реакція 1.Пропоную оприлюднити ці 33% і послати їх на нуль на практиці доводити свою позицію.Я теж хочу бути в рядах цих 33%, якщо в рожевих окулярах.Реакція 2.Ну все. Значить, інші вважають, що можна підписувати без звільнення.Реакція 3.Ніхто ж там не каже що звільняти треба силовим способом, можна ж наприклад після припинення бойових дій, вести переговори до тих пір, поки росіяни не звалять з останнього метра української землі.Насправді різних варіантів реакцій може бути багато. В цьому і полягає сенс маніпуляцію, щоб ввести громадян в дезорієнтацію. Бо розгубленими людьми легше правити.Маніпуляція полягає в тому, що під словом "мир" вживають два різні акти: перемир'я (заморозку війни) і мирну угоду. Для пересічної людини це одне й те ж. Бо війна ЗАВЕРШУЄТЬСЯ! А з точки зору міжнародного права, то війна завершується лише після підписання мирної угоди, коли сторони не мають одна до однієї ніяких претензій. Між Росією і Японію немає миру, але між ними і війни немає. Нормально собі між собою справи ведуть. Між Північною та Південною Кореями також заморожена війна. Але ж це мир вже більше 70 років.Ось цим і маніпулюють громадянами. Коли громадянам кажуть про мир, то це може бути і перемир'я (довгострокове) і мирна угода. Від того як потрібно громадянам голову морочити, так влада і діє в різних обставинах.А ось що каже канцлер Німеччини Мерц про перспективи завершення війни:"На мою особисту думку, це моя особиста оцінка, ця війна закінчиться лише тоді, коли Росія буде щонайменше економічно, потенційно військово виснажена.... ми маємо зробити все, що необхідно, щоб довести її до точки, де вони не бачитимуть жодних переваг у продовженні цієї жахливої війни.І якщо є сенс говорити, ми готові говорити. Але вони [росіяни] мають визнати, що вони справді готові вести переговори про припинення вогню, а потім – про мирний план".Тобто, як бачимо, пан Мерц досить чесно і чітко розповів, що робить Захід, разом із США, і збираються робити далі: продовжувати виснажувати руками України Росію. Зробити заморозку війни і потім постійно вести якість переговори, щоб всі отримали все, що забажають. Всі, крім України.Україна відсутня в цій стратегії. Україною користуються. І це результат правління олігархії, яке продовжується.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (16 лютого 2026 р.)Отримали такий коментар на один з наших Спротивів:"Олігархія народжується через відсутність демократії. Ваші поради не в тему".Причому ми знаємо, що цей коментар зробила нібито не тупа людина, яка має певне розуміння політичних процесів. Що вже казати про пересічних українців, якщо просунуті так думають?Тут потрібні пояснення. Бо ці позиції має знати і розуміти, кожний пересічний громадянин, а не тільки просунуті. Бо від цього залежить швидкість руху до Великої України.Олігархія - це поєднання влади і капіталу. Це класичне визначення з 19-го віку. Є багато інших визначень цього терміну. Ми, "Поступ", саме в цьому значенні його вживаємо. Звертаємо увагу, це поєднання влади і капіталу, а не вплив капіталу на владу. Бо прибрати капітал від влади можна, а вплив капіталу на владу прибрати принципово неможливо. Це важливо і потрібно розуміти різницю.Слово "демократія" також має багато різних визначень. Але в першу чергу це означає СИСТЕМА ВЛАДИ. Якій притаманні періодичні вибори, Парламент, де кожен депутат має одне повноваження при голосуванні, поділ влади на три на незалежні гілки. Ця система працює за схемою "гроші - вибори – отримання влади - повернення грошей із прибутком". Вона і приводить до влади бізнес, тобто створює олігархію - яку у владі цікавить не розвиток країни, а виключно розвиток власного бізнесу. Тобто олігархію створює якраз демократія, як система влади.Є інше визначення слова "демократія" - це цінності.Демократичні цінності — це набір принципів, які визначають, як люди взаємодіють між собою та з державою, щоб кожен мав свій вплив на державне управління, мав захист, повагу тощо.Ось основні "стовпи", на яких тримається демократія:1. Свобода (Liberty)2. Рівність (Equality)3. Верховенство права (Rule of Law)Зазвичай вважається, що демократичні цінності – це звичайні людські природні цінності.Як бачимо, демократичні цінності до олігархії не мають ніякого відношення і до демократичної системи влади також.Цим збігом, коли одним словом (демократія) позначаються абсолютно ніяк не пов'язані між собою речі користується олігархія, щоб морочити людям голову і залишатись при владі.Громадянська організація "Поступ" послідовно і неухильно виступає проти демократичної системи влади і за безумовне дотримання всіх, без виключень, демократичних цінностей!Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (14 лютого 2026 р.)Рупор і один з керівників економічного блоку діючої влади Гетманцев заявив, що аномальним є зростання кількості фізичних осіб-підприємців (ФОПів) в Україні під час великої війни."Це абсолютна аномалія, коли у війну збільшується кількість ФОПів. У нас економіка впала. Якщо ми будемо такими темпами забезпечувати приріст ВВП, то ми дійдемо до обсягів 2021 року (в реальних цінах) тільки у 2038 році. Звідки у нас "плюс" 200 тисяч ФОПів?", – заявив він. Також він постійно триндить про 1 трильйон грн в тіні, про ФОПів, які оптимізують великий бізнес, про сірі і чорні схеми імпорту, про нестачу по акцизним товарам, про гроші в конвертах і т.д.Бачимо, що влада продовжує балаканину замість реальних дій по розвитку економіки.1. Влада найо громадян, громадяни найо владу.2. У влади є всі важелі прикрити всі ліві схеми, але цього не роблять вже сім років та постійно про це базікають. Бо їх же люди сидять на цих схемах і контролюють потоки з них.3. Зелена влада так і не провела жодної серйозної економічної реформи, не провела повної лібералізації економіки, не ліквідувала все перевіряюче і контролююче. Навпаки - постійно намагається з малого бізнесу вичавити все більше.4. Жодний корупціонер публічно не був покараний так страшно, щоб у інших коліна тряслися від однієї думки про хабар. 5. Вся країна бачить як владні чиновники заробляють на війні, на смерті громадян. І ніхто не покараний. 6. ...... можна продовжувати, але і цього досить!Досить!Реформ немає і ніхто вже давно їх від діючої влади не очікує. Всі терплять, коли війна завершиться.Що таке реформи? Це зміни, які направлені на покращення життя населення. Тобто відповідні дії. Але не просто дії, а системні, що ж бачимо ми? Що системних дій немає, все іде само по собі. Вся наша влада спрямована на особисті цілі, для особистого збагачення. Через це таке і відбувається. І справа не у одному чи трьох представниках влади, а у всій владі, гуртом.Потрібно нагадати. За все в країні відповідає тільки влада. І реформи може провести виключно вона. Будь-які розмови окремих депутатів та політиків на тему як має бути - це лише піар, промацування ґрунту по темі або відволікання уваги суспільства.У олігархії одна мета - власні бізнес-інтереси. Це, нарешті,  зобов'язані  усвідомити всі. Врешті-решт це замкнуте коло потрібно розірвати.Олігархію потрібно прибрати. Для цього створюємо Громадянську силу, яку потрібно буде  привести до влади щоб навести порядок. Приєднуйтесь до цього. Це наша спільна країна.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 31Як ми реагуємо на тролінг.Тролінг для нас майже завжди гарно. Бо його можна використовувати задля нашого просування.Реагувати на тролінг потрібно. Людям цікаво дивитись на реакцію того, кого тролять. Для них ми й реагуємо, щоб себе позиціонувати, а не для троля. З самим тролем ніяких дискусій і ніколи. Йому це якраз і треба. Бо він таким чином хоче підняти свій авторитет або підняти самоповагу до себе за наш рахунок. З тролем дискутувати - це просто шкодити собі.Ні в якому разі не реагувати агресивно на агресію! Прояв агресії замість аргументів свідчить про слабкість. І в багатьох випадках про низький рівень розуму агресора.Якщо троль намагається вести себе агресивно, то зразу потрібно йому сказати приблизно такі слова:"На нас брутальність не діє. Ми до неї звикли. Той хто спілкується образливо, проявляє свою слабкість і рівень свого розвитку. Тому є два варіанти: або ви переходите на нормальний стиль розмови, або на цьому завершуємо з Вами контакти".Банити тролей без особливої необхідності не треба. Видаляти повідомлення тролів - помилка. Краще самого троля забанити, але допис його залишити.Ще раз головний принцип: із тролями спілкуватись НЕ треба. Будь-які розмови з тролем є лише інструментом щоб пояснити іншим глядачам наші позиції.Тобто контактувати із тролями можна і треба, але не більше ніж одним-двома постами у відповідь. Цього має бути достатньо, щоб пояснити іншим, що ми хочемо.Звичайно, завжди бувають виключення з правил.
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (12 лютого 2026 р.)Це текст екснардепа Артура Білоуса. В чому він неправий?ЩО ДАЛІ ? Президент в нас ще й верховний енергетик. Дав надію своїм виборцям інформуючи про те, що через атаку РФ блоки АЕС зменшили генерацію, один вимкнувся. Я не є фахівцем в електроенергетиці, аби оцінювати - наскільки такий крок необхідний. Так само як ми з вами не володіємо точною картиною того, що відбувається.А саме - скільки виробляється електроенергії, скільки споживається, що саме зруйновано, наскільки обґрунтовані ті вимкнення світла, які сьогодні є. Помітьте - конкретних даних від офіційних джерел обмаль. Їх підміняють припущення численних коментаторів. А мені як споживачу хочеться не пафосу - я й без цього знаю, що винен перш за все російський агресор. І не порад в дусі "спасіння затемнених - справа рук самих затемнених".Хто бажає збагачувати продавців генераторів, інверторів, сонячних панелей,які вийшли на "панель"- прапор до рук! А я хочу за свої платежі одержувати послугу і бути зі світлом. Постачальників послуг же не цікавить ані мій фінансовий стан під час війни, ані мільйонів моїх співвітчизників. Ніхто нам не надає перерахунок в оплаті. І рахунки якось не зменшуються пропорційно до часу відсутності світла. Так чому ми маємо входити в становище енергомонополістів? Так само, я і всі інші мешканці сплачуємо податки на утримання влади. Починаючи від президента і закінчуючи старостою села. Відповідно, питання має ставитись дещо інакше. Панове, ми своїми податками утримуємо вас не задля інформування нас про те, які. біди несе війна. Ми самі це знаємо і відчуваємо точно не менше за вас. Ми, принаймні - я особисто хотів би знати – що саме ви робите і збираєтесь робити ДЛЯ ЗУПИНЕННЯ ВІЙНИ й налагодження нормального життя в Україні? Конкретно, по-діловому, без остогидлої патетики й "незламності". Без "плану процвітання", погодженого з "партнерами". А з планом виживання, як мінімум. Відновлення як максимум. Ось як, на мою думку, має ставитись питання. В кожного з нас є своя відповідь. Власне бачення я не раз висловлював. Але я зараз не суб'єкт владних повноважень. Так само як і переважна більшість з вас, друзі. Може вже нарешті пора ставити питання нашій владі, а чим власне вона займається під час війни? І чи нарешті збирається її завершувати? Якщо нездатна це зробити, то чому не піде геть? І не дасть шлях тим, хто хоче і може це зробити! А чи не морочить наша влада голову всьому Українському народові? Може вона помиляється, що Український народ буде все терпіти нескінченно? Може вже досить все списувати на війну і руйнацію з боку росіян?Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
АНОНС СЬОГОДНІ ПЛАНОВА ГРОМАДЯНСЬКА СЕРЕДА ОРГАНІЗАЦІЇ "ПОСТУП"Онлайн-конференції відбуваються в Телеграмі. В аудіоформаті.ПОРЯДОК ДЕННИЙ.Щотижневий моніторинг практичної роботи по основним завданням: 2 (по кадрам) + 3 (по пропаганді). Моніторимо хід роботи, якщо бачимо певні труднощі - зразу їх обговорюємо, щоб вжити заходів. Тобто звичайна поточна робота.- ОБОВ'ЯЗКОВЕ ПИТАННЯ: проведення "Потужності", відпрацьовуємо ЧЕТВЕРТУ частину - Андрій Ч.- продовжуємо тематику минулої Громадянської середи - напрямок Пропаганди.В рамках цього пункту пропонується також обговорити пропозицію гасла: "геть депутатів - вся влада громадянам!".Питання вірусності в пропаганді.Питання середнього класу.- Актуалізація поступівського сайту. Виділяємо 15-20 хвилин.(Починаємо з розділу "Членство" - Сенс членських внесків). Потрібно не тільки сформувати команду модераторів, а й сформувати стратегію формування тематики Спротивів, враховуючи потреби поступівської пропаганди.- чому геополітичне становище України дозволяє ставити мету - побудувати Велику Україну? (обговорення)Питання розглядаються в будь-якому порядку. Порядок визначає модератор наради. Модератор визначається перед початком обговорення. Можуть бути різні модератори по різних питаннях.хххххххГОСТІ запрошуються.Наші конференції носять робочий характер. Гості можуть приймати участь в обговоренні всіх поступівських питань. Для гостей попередніх реєстрацій чи попереджень не потрібно.Якщо гості мовчать і просто слухають (на екскурсії), то можуть не представлятись.Якщо у гостей будуть питання, то виділяємо для цього до 30 хв. часу. Але бажано попередити. Увага, мова йде про гостей, які мають питання до нашої роботи, а не тих, хто хоче використовувати нашу платформу в якості просуванням власних позицій. Якщо в когось будуть такі питання (просування), то ми готові з ними спілкуватись, але поза межами Громадянських серед.Початок - о 19:00. Завершення - о 20:30. Конференція проводиться на базі спеціально створеного для цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")".Приєднатись до цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")" можна за посиланням: https://t.me/gsPostup
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 33Наш Інформаційний Спротив викладається одночасно і в цьому тлг каналі, і на нашій сторінці в Фейсбуці. Але це не дублювання. Бо мета викладання в цих випадках різна. Завдання цих інструментів різні.Фейсбук ми використовуємо для пропаганди. Також у Фейсбуці ми відповідаємо на запитання та коментарі пересічних громадян. А телеграм канал "За Велику Україну!" - координаційний. В ньому даються матеріали по організації розбудови Громадянської сили. Він розрахований на ознайомлення із діяльністю "Поступу", а не на пропаганду. Тут ми пояснюємо нашу роботу. Також канал дає необхідні знання для обмеженої кількості людей. Знання, які пояснюють нашу роботу. Тобто це ніяк не навчальний канал навіть і близько.Спротиви в каналі викладаються як необхідний елемент розуміння діяльності організації, а не для пропаганди. Показуємо, що потрібно пропагувати. Тому до Спротивів варто відноситись як до матеріалів, які потрібно розповсюджувати. Рекомендується раз на тиждень викладати Спротив у себе в профілі. Тут скопіювати і в Фейсбуці викласти. Можна і напряму поширювати з Фейсбуку з нашої сторінки Але також краще скопіювати і викласти. Проте найбільш ефективним є, коли Спротиви викладаються із своїми власними коментами. Якщо хтось з чимось незгоден, то тим більше варто розповсюдити Спротив і пояснити незгоду. Ми любимо критику, бо вона нас розвиває. Обговорень в каналі немає. Але кожен учасник каналу може приймати участь в наших онлайн Громадянських середах. Там можна отримати відповіді на запитання, а також приймати участь в обговоренні діяльності організації. Крім того, в технологічному каналі по проведенню Громадянських серед є чат. Він відкритий для коментарів. Там можна писати про будь-які позиції по діяльності організації. Запитання також. Ми намагаємось завжди відповідати на запитання. Посилання на сторінку "Поступ" в Фейсбуці:https://www.facebook.com/PostupUAПосилання на технологічний канал Громадянська середа (ГО "Поступ") із чатом:https://t.me/gsPostup
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(10 лютого 2026 р.)Ми продовжуємо часто зустрічати в мережах срачі між прихильниками чинного Президента, колишніх Президентів, або тих, хто так і не став Президентом.Всі ті, хто бере участь в цих тупорилих розмовах аргументують свої позиції виключно тим, що їм хтось подобається або не подобається. Відсутня реальна аргументація. Люди продовжують жити телевізором, емоціями та гарними гаслами.І цією тупістю таких людей, яких досить багато, користується олігархія.Нагадаємо, що олігархія - це поєднання влади та бізнесу. Вона вже майже тридцять років править Україною. Править не в інтересах України, а у своїх власних бізнесових інтересах.Олігархія добре попрацювала. Їй вигідні ці бредові розмови на тему, хто поганий, а хто гарний. Причому без жодної конкретики. Бо конкретика відсутня принципово. Бо жодна олігархічна сила в Україні ніколи не планувати робити реформи і тому ніяких конкретних програм дій ніколи не робила. Олігархію цікавила і буде цікавити лише влада, як інструмент розв'язування власних питань по бізнесу.Важливо розуміти, якщо громадяни починають називати конкретні прізвища і порівнювати їх, то роблять їм рекламу. Навіть якщо ці прізвища згадуються в негативному контексті.Кожен громадянин має зрозуміти, що участь в подібних "дискусіях" свідчить тільки про одне - про тупість таких громадян. Ця тупість дозволяє олігархії правити. Громадяни повинні вже нарешті почати розумнішати. І почати брати участь в створенні своєї, власної, Громадянської сили. Яка прийде до влади. Знищить олігархію та побудує Велику Україну. От по цих питаннях краще дискутувати, а не обмусолювати, хто з представників олігархії кращий або гіршийПереможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (08 лютого 2026 р.)ЗМІ розповсюджують таку інфу:Більше половини опитаних українців позитивно оцінили кадрові зміни у вищому керівництві держави.Так, 52,1% українців заявили, що останні кадрові оновлення, ініційовані президентом Зеленським місяць тому, вселяють їм надію. Мова йде про призначення Кирила Буданова керівником ОП, Олега Хмари головою СБУ, Михайла Федорова міністром оборони, а Дениса Шмигаля міністром енергетики. Такі цифри наведені в соціологічному опитуванні компанії «Active Group».Варто спочатку зазначити, що будь-які опитування – це завжди маніпуляції.З цього опитування не зрозуміло, в чому позитив від таких змін та, яку надію вселяють проведені переведення з посад на посади? Президент може, хоч щомісяця змінювати керівників установ та відомств. Де хоча б натяк на початок системних реформ в країні?Маніпулятивна мета цього опитування в тому, що є розрахунок, що люди можуть думати, що подібні зміни – це перезавантаження влади. А також вкладають суспільству ідею, що Президент хороший, але "бояри погані". Що Президент робить все правильно, але підлеглі погано виконають його розпорядження. Ця маніпуляція стара як світ.Тут ми можемо запропонувати піти з кінця. Щоб позитивно оцінювати зміни, потрібно бачити результати цих змін. В нас що почали нарешті реформи робити? Чи боротися насправді з корупцією? Чи чому позитивно стало? Нові обличчя не заплямовані? Так, гарна людина – не професія і з того країні ніякої користі.Багато хто може розповісти приблизно таку історію:"Я свого часу, коли приїздив на батьківщину, в маленьке містечко, запитував, що місцева влада робить гарне для міста та містян? І у відповідь чув - дитячий майданчик поставили. Типу звісно, що вони крадуть, але хоч щось роблять. А те, що місто в дупі, то мовляв, що ж поробиш? Звісно що новопризначені вищезазначені особи щось роблять і зроблять позитивного, але треба розуміти головне - що вони повинні зробити! А робити в першу чергу потрібно реформи та порядок наводити в країні, справедливість дати громадянам".Також кожен має розуміти, що нові люди у вищому керівництві – не самостійні фігури. А значить вони будуть обмежені рамками, які задає перша особа і тим порядком речей, який діє останні роки. А значить скоріше за все нас очікує "косметичний ремонт" замість капітального будівництва.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (07 лютого 2026 р.)Для того, що реформи були успішні, потрібно досягнути дві умови:1. Політичний ресурс у влади.2. Політична воля влади.Політичний ресурс - це підтримка громадян.Громадяни мають розуміти план реформ, підтримувати їх, а також підтримувати владу, яка ці реформи хоче робити.Який рівень підтримки народу потрібен?Зазвичай історія людства дає приблизні таки показники:Якщо підтримка народу влади менше, ніж 10%, то влада втрачається.Якщо підтримка менша за 25%, то влада має вести боротьбу за владу, щоб не скотитись нижче 10%.Мова йде про реальну підтримку громадян, а не результати на виборах. Бо це різні речі.Наприклад, Зеленський отримав на виборах результат 73.22%, хоча реальна підтримка була не більшою за 18,8%. Саме стільки за нього проголосувало на першому турі від всіх громадян. На момент перемоги у Зеленського був достатній ресурс для початку реформ. Якщо б почав реформи, а не займався балаканиною, то реальна підтримка почала б зростати. Він пішов іншим шляхом. І втратив політичний ресурс.Політичний ресурс (підтримку народу), більше ніж 25% важко досягнути. Бо для цього потрібно, щоб почав політичну силу підтримувати середній клас, а не люмпен. Середній клас ніколи не йде за популістськими гаслами. Він здатен аналізувати те, що відбувається в країні. І здатен оцінювати реальність запропонованих змін і тих, хто їх пропонує.Для того, щоб отримати підтримку середнього класу, потрібно мати чітку програму дій, а не просто набір гасел. Гасла потрібні, але виключно для того, щоб акцентувати головні позиції програми реформ. Потім потрібна пропаганда програми. Якщо реальної програми не існує, як це весь час відбувається в Україні, то гасла результату не дають. Поступово основні позиції програми дій почнуть опановуватись середнім класом, а це приблизно 60-70% від всіх громадян. Таким чином досягається політичний ресурс влади. Але якщо влада не розпочинає дій відповідно до своєї програми, яку громадяни вже підтримали, то втрачає політичний ресурс, а потім і владу.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"