Джерело
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (28 лютого 2026 р.)Досвід каже, що чим довше три...
127 Охват/переглядів
2026-02-28 06:22
Повідомлення №2264
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (28 лютого 2026 р.)Досвід каже, що чим довше триває війна, тим більше втручаються інші країни. Кожна в своїх власних інтересах.І може дійти навіть до поділу, коли в країні буде втрачено один центр влади.Ось як це виглядає на практиці.За словами пані посла Ольги Стефанішиної в Сполучених Штатах, у Держдепі США поскаржились, що у листопаді 2025 року була пошкоджена інфраструктура Каспійського нафтопроводу, який з Казахстану транспортує американську, казахську та російську нафту до порту у Чорному морі територією РФ. Цікаво, що Каспійський нафтопровід - один з найбільших платників податків в РФ.Це наглядно показує чим можуть обернутися союзи з сильнішими державами. Це ще одне підтвердження що США модерують війну, ведуть бізнес з РФ і контролюють Україну. Використовують нас по повній. Наша влада не може ж цього не розуміти. Невже не зрозуміло що ніякі перемовини під патронатом Штатів до миру не приведуть.Так, можливе припинення війни на якийсь час. Але до тих пір, поки це буде вигідно Штатам. Війна знову може розпочатись, якщо по якійсь причині американцям вона стане знову потрібною. Поточна ж війна розпочалася, бо якраз їм це було потрібно. Це доля слабких країн. Слабких завжди б’ють і використовують. Єдиний вихід, стати сильним. Або бути вічно потерпілим.Також всі мають зрозуміти, що будь-які перемовини де є ще треті сторони будуть використовуватися цими третіми сторонами на свою користь. Це означає, що треба переходити до двосторонніх перемовин із Росією і всіх посередників, гарантерів, допомагачів тощо послати подалі! Нехай самі собі десь воюють, де захотять! І не лізуть в українські справи.Тут зразу знайдуться довбні, які почнуть триндіти, що як же так можна? Як же ми без допомоги зможемо вистояти проти агресора? Але ці довбні мають розуміти, що і Росії не потрібно, щоб у них під боком була країна, причому досить сильна, яка в будь-який момент може з ними почати воювати, якщо це стане потрібно якійсь іншій третій стороні. Бо це тиск на Росію з боку цієї третьої сторони. Саме таким чином Україну і використовують. Це розуміння і є базою для переговорів, реальних переговорів із нападником.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"