Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну!
Додано 14 лип 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Кількість підписників: 598
Фото: 110
Посилання: 430
Опис:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Джерело

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (23 лютого 2026 р.)Іноді ми зустрічаємо таку про...

Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
127 Охват/переглядів 2026-02-23 08:38 Повідомлення №2253
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (23 лютого 2026 р.)Іноді ми зустрічаємо таку пропозицію:"Є ідея перетворити Донецьку область на Порто-франко.".Щоб сформулювати свою позицію по цій ідеї потрібно отримати відповіді:- що таке режим порто-франко і навіщо його вводити?- при яких умовах цей режим можна ввести на територіях окупованих українських земель?Режим порто-франко це вільна економічна зона. Вільні економічні зони (ВЕЗ) вводять для стимулювання економічного розвитку регіонів, залучення іноземних інвестицій та новітніх технологій шляхом надання податкових і митних пільг. Це дозволяє створювати нові робочі місця, збільшувати експорт та активізувати промисловість у депресивних або стратегічно важливих районах.Для того щоб взагалі розглядати економічну доцільність такої ВЕЗ потрібно, щоб було розвʼязане питання безпеки. Про безпеку можна говорити тільки після укладення миру з РФ. Миру не буде, поки Росія ДОБРОВІЛЬНО не поверне Крим і всі інші окуповані території. А вона цього в близькій історичній перспективі не буде робити. Тому умов для вільної економічної зони на Донбасі наразі не існує. Про економічну доцільність такої економічної зони можна говорити лише після забезпечення безпекових умов.Нам можуть сказати, що такі гарантії можуть дати інші, ті ж США.Ні! Такі гарантії може дати виключно країна, на території якої знаходиться ця ВЕЗ. Тобто Україна має дати. Але Україна не дасть таких гарантій НІКОЛИ для окупованих територій. Тобто якась поточна влада і може дати. Але рано чи пізно прийдуть більш націоналістичні, чи радикальні, і всі домовленості про "ненапад" при умові неповернення всіх окупованих територій кинуть в унітаз. І правильно зроблять. Тобто гарантії має давати той, кому територія належить, а не окупанти чи треті сторони. До тих пір, поки будуть окуповані Українські території ні про які гарантії безпеки на них, говорити не можна. Це реалії.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"