Джерело
За Велику Україну! | ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використан...
121 Охват/переглядів
2026-02-13 17:47
Повідомлення №2240
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 31Як ми реагуємо на тролінг.Тролінг для нас майже завжди гарно. Бо його можна використовувати задля нашого просування.Реагувати на тролінг потрібно. Людям цікаво дивитись на реакцію того, кого тролять. Для них ми й реагуємо, щоб себе позиціонувати, а не для троля. З самим тролем ніяких дискусій і ніколи. Йому це якраз і треба. Бо він таким чином хоче підняти свій авторитет або підняти самоповагу до себе за наш рахунок. З тролем дискутувати - це просто шкодити собі.Ні в якому разі не реагувати агресивно на агресію! Прояв агресії замість аргументів свідчить про слабкість. І в багатьох випадках про низький рівень розуму агресора.Якщо троль намагається вести себе агресивно, то зразу потрібно йому сказати приблизно такі слова:"На нас брутальність не діє. Ми до неї звикли. Той хто спілкується образливо, проявляє свою слабкість і рівень свого розвитку. Тому є два варіанти: або ви переходите на нормальний стиль розмови, або на цьому завершуємо з Вами контакти".Банити тролей без особливої необхідності не треба. Видаляти повідомлення тролів - помилка. Краще самого троля забанити, але допис його залишити.Ще раз головний принцип: із тролями спілкуватись НЕ треба. Будь-які розмови з тролем є лише інструментом щоб пояснити іншим глядачам наші позиції.Тобто контактувати із тролями можна і треба, але не більше ніж одним-двома постами у відповідь. Цього має бути достатньо, щоб пояснити іншим, що ми хочемо.Звичайно, завжди бувають виключення з правил.