Джерело
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (14 лютого 2026 р.)Рупор і один з керівників еко...
140 Охват/переглядів
2026-02-14 11:26
Повідомлення №2241
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (14 лютого 2026 р.)Рупор і один з керівників економічного блоку діючої влади Гетманцев заявив, що аномальним є зростання кількості фізичних осіб-підприємців (ФОПів) в Україні під час великої війни."Це абсолютна аномалія, коли у війну збільшується кількість ФОПів. У нас економіка впала. Якщо ми будемо такими темпами забезпечувати приріст ВВП, то ми дійдемо до обсягів 2021 року (в реальних цінах) тільки у 2038 році. Звідки у нас "плюс" 200 тисяч ФОПів?", – заявив він. Також він постійно триндить про 1 трильйон грн в тіні, про ФОПів, які оптимізують великий бізнес, про сірі і чорні схеми імпорту, про нестачу по акцизним товарам, про гроші в конвертах і т.д.Бачимо, що влада продовжує балаканину замість реальних дій по розвитку економіки.1. Влада найо громадян, громадяни найо владу.2. У влади є всі важелі прикрити всі ліві схеми, але цього не роблять вже сім років та постійно про це базікають. Бо їх же люди сидять на цих схемах і контролюють потоки з них.3. Зелена влада так і не провела жодної серйозної економічної реформи, не провела повної лібералізації економіки, не ліквідувала все перевіряюче і контролююче. Навпаки - постійно намагається з малого бізнесу вичавити все більше.4. Жодний корупціонер публічно не був покараний так страшно, щоб у інших коліна тряслися від однієї думки про хабар. 5. Вся країна бачить як владні чиновники заробляють на війні, на смерті громадян. І ніхто не покараний. 6. ...... можна продовжувати, але і цього досить!Досить!Реформ немає і ніхто вже давно їх від діючої влади не очікує. Всі терплять, коли війна завершиться.Що таке реформи? Це зміни, які направлені на покращення життя населення. Тобто відповідні дії. Але не просто дії, а системні, що ж бачимо ми? Що системних дій немає, все іде само по собі. Вся наша влада спрямована на особисті цілі, для особистого збагачення. Через це таке і відбувається. І справа не у одному чи трьох представниках влади, а у всій владі, гуртом.Потрібно нагадати. За все в країні відповідає тільки влада. І реформи може провести виключно вона. Будь-які розмови окремих депутатів та політиків на тему як має бути - це лише піар, промацування ґрунту по темі або відволікання уваги суспільства.У олігархії одна мета - власні бізнес-інтереси. Це, нарешті, зобов'язані усвідомити всі. Врешті-решт це замкнуте коло потрібно розірвати.Олігархію потрібно прибрати. Для цього створюємо Громадянську силу, яку потрібно буде привести до влади щоб навести порядок. Приєднуйтесь до цього. Це наша спільна країна.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"