Джерело
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (12 лютого 2026 р.)Це текст екснардепа Артура Бі...
130 Охват/переглядів
2026-02-12 08:04
Повідомлення №2237
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (12 лютого 2026 р.)Це текст екснардепа Артура Білоуса. В чому він неправий?ЩО ДАЛІ ? Президент в нас ще й верховний енергетик. Дав надію своїм виборцям інформуючи про те, що через атаку РФ блоки АЕС зменшили генерацію, один вимкнувся. Я не є фахівцем в електроенергетиці, аби оцінювати - наскільки такий крок необхідний. Так само як ми з вами не володіємо точною картиною того, що відбувається.А саме - скільки виробляється електроенергії, скільки споживається, що саме зруйновано, наскільки обґрунтовані ті вимкнення світла, які сьогодні є. Помітьте - конкретних даних від офіційних джерел обмаль. Їх підміняють припущення численних коментаторів. А мені як споживачу хочеться не пафосу - я й без цього знаю, що винен перш за все російський агресор. І не порад в дусі "спасіння затемнених - справа рук самих затемнених".Хто бажає збагачувати продавців генераторів, інверторів, сонячних панелей,які вийшли на "панель"- прапор до рук! А я хочу за свої платежі одержувати послугу і бути зі світлом. Постачальників послуг же не цікавить ані мій фінансовий стан під час війни, ані мільйонів моїх співвітчизників. Ніхто нам не надає перерахунок в оплаті. І рахунки якось не зменшуються пропорційно до часу відсутності світла. Так чому ми маємо входити в становище енергомонополістів? Так само, я і всі інші мешканці сплачуємо податки на утримання влади. Починаючи від президента і закінчуючи старостою села. Відповідно, питання має ставитись дещо інакше. Панове, ми своїми податками утримуємо вас не задля інформування нас про те, які. біди несе війна. Ми самі це знаємо і відчуваємо точно не менше за вас. Ми, принаймні - я особисто хотів би знати – що саме ви робите і збираєтесь робити ДЛЯ ЗУПИНЕННЯ ВІЙНИ й налагодження нормального життя в Україні? Конкретно, по-діловому, без остогидлої патетики й "незламності". Без "плану процвітання", погодженого з "партнерами". А з планом виживання, як мінімум. Відновлення як максимум. Ось як, на мою думку, має ставитись питання. В кожного з нас є своя відповідь. Власне бачення я не раз висловлював. Але я зараз не суб'єкт владних повноважень. Так само як і переважна більшість з вас, друзі. Може вже нарешті пора ставити питання нашій владі, а чим власне вона займається під час війни? І чи нарешті збирається її завершувати? Якщо нездатна це зробити, то чому не піде геть? І не дасть шлях тим, хто хоче і може це зробити! А чи не морочить наша влада голову всьому Українському народові? Може вона помиляється, що Український народ буде все терпіти нескінченно? Може вже досить все списувати на війну і руйнацію з боку росіян?Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"