Джерело
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (11 січня 2026 р.)Маємо знакову інформацію.Суд о...
150 Охват/переглядів
2026-01-11 05:33
Повідомлення №2182
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (11 січня 2026 р.)Маємо знакову інформацію.Суд обрав запобіжні заходи у вигляді застав 5 нардепам, яких підозрюють в отриманні хабарів за голосування в Раді, – САП (Спеціалізована антикорупційна прокуратура).Мова про депутатів Кісєля, Негулевського, Лабу, Пивоварова та Савченко.Двом підозрюваним визначили по 40 та 30 млн грн застави, ще двом — по 20 млн, а третьому депутату — 16,6 млн грн. Усі вони тепер також зобов’язані здати паспорти й носити електронні браслети.В чому її знаковість?Більшість, хто прочитає цю інфу зроблять звичайний висновок – нічого нового, корупція в Україні всюди. І серед нардепів також. Висновок вірний.Але є й другий висновок. Який вже не всі зможуть зробити. Це приклад того, як відбиваються вкладені у вибори гроші. Щоб спочатку повернути витрачені на попередню виборчу кампанію гроші, а потім ще й заробити прибуток. Це звичайна схема демократичної системи влади: гроші – вибори – прихід до влади – повернення грошей із прибутком. Саме ця схема породжує олігархію (поєднання влади та бізнесу). Висновок також вірний.Проте є ще й третій висновок. Який не тільки не всі знають, але й не всі ще розуміють.Це приклад УПРАВЛІННЯ країною використовуючи корупцію, як інструмент. Це інструмент використовується в різних країнах (Росія, Китай) і, як бачимо, в Україні також. Схема нескладна.Владним особам дозволяється отримувати корупційні доходи. І на це ніхто не звертає уваги. Такі посадові особи "чесно" займаються корупцією і, як правило, нічого не бояться, якщо дотримуються певних правил. Правила прості: потрібно робити те, що каже вища влада. А якщо хтось починає себе вести невірно. Перестає слухатись вищої влади, то його зразу звинувачують у корупції. Коли в країні системна корупція, тобто до неї долучені абсолютно всі основні чиновники, то й притягнути до відповідальності за непослух можна будь-кого та в будь-який час. Це і є свідченням того, як корупцію використовують в якості механізму управління. Навіщо прибирати владі корупцію, якщо вона дозволяє за її допомогою більш ефективно правити? Питання риторичне. Проблема в тому, що ця "ефективність" направлена не на користь держави, а на те, щоб утримувати свою владу.Олігархію потрібно прибирати!Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"