Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну!
Додано 14 лип 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Кількість підписників: 598
Фото: 110
Посилання: 431
Опис:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Джерело

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(13 січня 2026 р.)Про блекаути в Україні.Війна по...

Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
137 Охват/переглядів 2026-01-13 05:02 Повідомлення №2186
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(13 січня 2026 р.)Про блекаути в Україні.Війна показала, що велика енергетика не дієздатна під час війни, треба все реформувати під сучасні потреби. ГЛОБАЛЬНО реформувати. І ініціатива могла йти від мерів, які б захищали інтереси містян. Та і на місцевому рівні можна боротись. Але – нічого не зроблено.Щодо Києва.Місто вже давно в Кличковому болоті – наприклад, у той час як у ворога в Москві з 2013 року відкрилось 50 станцій метро – Київ не отримав жодної! Бо ж міська влада боролась з МАФами (насправді перерозподіляла ринок) – ну дуже круто, правда?Тепер – інші проблеми.Столиця ще два роки тому мала бути готова до колапсу. Абсолютно всі гроші треба було витрачати на захист міста, планувати виживання в умовах війни. Але це ж не цікаво – сволота в Києві взагалі не готувалась до катастрофи, зате активно вкладала гроші туди, де відкати смачні – в мости, транспортні розв’язки та ще різну хрінь.А щодо готовності до блекаутів – захист енергетичних об’єктів, децентралізація та резервне живлення, розробка плану дій на екстрений випадок, комунікація. Ні, не чули. До того, за нашою інформацією Київтеплоенерго лише тиждень тому почало готувати документи на встановлення газових електрогенераторів на міські котельні.Потвори, що ви три роки війни робили????Ну і комунікація під’їхала відповідного рівня – виїжджайте з міста, шановні!За що ж киянам усе це? Чому так?Так це не тільки киянам погано. І все це тому, що при демократії громадяни не мають впливу на владу і це дає їй можливість між виборами займатися тим, що їй цікаво, а не справами міста чи країни...Уявіть собі таку поведінку міської влади при делегуванні – коли свої повноваження громадяни можуть відкликати в будь-який момент. Кличко вилетів би за пів року своїх махінацій разом зі своєю компанією. І якби після нього прийшов інший недолугий – так само вилетів би слідом за ним за кілька місяців, поки не прийшла б команда, яка дійсно працювала б в інтересах містян. Але це можливо при Громадянській республіці. При демократії – дулю вам, шановні громадяни.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"