Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну!
Додано 14 лип 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Кількість підписників: 598
Фото: 110
Посилання: 431
Опис:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Джерело

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(10 січня 2026 р.)Отримали критику нашої діяльнос...

Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
127 Охват/переглядів 2026-01-10 07:12 Повідомлення №2181
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(10 січня 2026 р.)Отримали критику нашої діяльності:Я точно не той хто знає чи вірно ви робите, чи ні. Я подивився про що мова, як йде ця мова, і зробив свій висновок що є фундаментальні нестикування з моєю філософією життя... Я про тоталітарний характер філософії організації. У вас немає місця по справжньому вільній людині, зі своїм, можливо помилковим, але ж своїм бажанням жити...Представник "Поступу":Незрозумілим є Ваше звинувачення щодо "тоталітарного характеру нашої філософії". Можете пояснити? І що значить "місце для по справжньому вільної людини"?Критик:Я зайшов подивитись, а у вас вже строки, правила, обов'язки, повинен, не повинен... Це вже говорить про те, що є якесь керівництво, яке формує свої внутрішні чіткі правила поведінки мене серед вас... А якщо всередині організації є жорсткі правила, то ці правила будуть розповсюджуватись і навколо, якщо ви станете владою... В мене вистачає життєвого досвіду відчувати "поганий запах"... Можливо ви самі його не відчуваєте... Саме тому я й досі нікого не підтримав, тому що немає кого... Вільним треба себе не називати, а відчувати... У вас цього відчуття я не отримав...Представник "Поступу":Скажіть, будь ласка, Ви можете наводити приклади будь-якої успішної країни з будь-якого часу, чи зараз, чи з минулого, де б влада б НЕ діяла б силою? Або була б слабкою, а країна успішною? І ця успішність була б якраз наслідком слабкої влади?Критик:Так будьте першими, якщо таких немає .. А повторювати старі помилки, боротись з совком, совковими методами - архаїка... Ви, знову ж таки, виправдали, для себе в першу чергу, успіх через сильну владу... Так думають тільки раби (вибачте не про вас, а взагалі)... Наша проблема як Українців, це рабське мислення, насадження століттями. Люди навіть не бачать в цьому проблем, тому такі "Сильні" і у владі постійно, бо стадо таких обирає ..Представник "Поступу":Тобто Ви не знаєте жодної успішної країни, яка б мала слабку владу. Ані зараз, ані в минулому. Ми теж не знаємо. Нам також не подобається, що влада - це завжди примус. Але наша мета - Велика Україна. Потужна країна. Тому ми і хочемо створити потужну Громадянську силу. Яка виконає це завдання.Пропонуємо всім, хто хоче взяти участь в побудові Великої України, приєднуватись до громадянської організації "Поступ". Так, ми створюємо потужну СИЛУ! Громадянську силу. Ставайте частиною такої сили.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"