Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ЗАКРИТА ЗОНА | Володимир АРʼЄВ
Додано 14 лип 2024

ЗАКРИТА ЗОНА | Володимир АРʼЄВ

@zakrytazona
Кількість підписників: 38 948
Фото: 872
Відео: 165
Посилання: 1,130
Опис:
Про що ніколи не скажуть на єдиному телемарафоні ❌📺 Авторський канал Володимира Арʼєва

👥 Кількість підписників

38 948
Середній/День:: -63
Середній/Тиждень:: -257
Середній/Місяць:: -234

👁️ Середній перегляд на повідомлення

16 081
Середній/День:: 12,100
Середній/Тиждень:: 20,830
ERR: 41.29%

📊 Кількість повідомлень на день

0.7
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 1
Середнє за день: 0.7

Історія змін назви

ЗАКРИТА ЗОНА | Володимир АРʼЄВ 2026-02-07
ЗАКРИТА ЗОНА 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 34,300 24-12-02 08:05
"Вовина тисяча": брати чи не брати, мене питають? Передусім, кожному варто знати: якщо берете тисячу, ви обов'язково даєте дозвіл на розкриття банківської таємниці і державні органи зможуть відстежувати усі ваші витрати на всіх рахунках зараз чи в майбутньому. Тобто, повний контроль!Ось правила:Для отримання тисячі від вас вимагають відкрити картку Національний кешбек в будь-якому банку, який бере участь в програмі Кешбек. Без відкриття карти тисячу не дадуть - фото 1До програми Кешбек ви можете приєднатись лише якщо надасте дозвіл на передачу даних про всі покупки - фото 2У постанові Кабінету міністрів 952 від 20.08.2024 про Науіональний Кешбек чітко вказана ця умова - надати номери поточних рахунків для "аналізування" і надати дозвіл на передачу інформації про платіжні операції з ваших карток - фото 3Якщо це все вас не налякало і ви досі хочете цю тисячу (або кешбек у розмірі до 3 тисяч гривень в місяць), тоді перед підписанням заяви до банку про відкриття рахунку по програмі Національний кешбек прочитайте угоду. Я взяв текст з угоди, яку пропонує Приватбанк: з підписанням заяви ви даєте дозвіл на повний контроль над всіма своїми витратами і добровільно розкриваєте банківську таємницю державним органам - фото 4Отже. якщо ви готові надати державі повний контроль над своїми грошима за тисячу гривень - тоді зголошуйтесь. Якщо все одно хочете взяти, щоб віддати волонтерам, то для мене відповідь проста проста - навіщо пропускати гроші на ЗСУ через громадян, якщо вони з бюджета можуть прямо піти на оборону? Тим більше, список фондів обмежений самою владою.На мою думку, Кешбек недостатньо впорався із завданням взяти громадян під повний фінансовий контроль. Тоді у Зеленського і вигидали цю тисячу - гарантована шара, на яку багато хто клюне. А на "технічні" деталі ніхто увагу не зверне, ще й подякують.
👁 26,300 24-11-29 09:54
МАГАТЕ повідомляє про підвищений ризик для ядерної безпеки через вразливість енергетичної структури України. Зараз три атомні станції знизили виробництво електроенергії, оскільки її немає куди віддавати - пошкоджені магістралі, які доставляють електрику зі станцій споживачам. Про захист від обстрілів енергорозподільчих станцій Енергоатома почали говорити лише два місяці тому. Тоді ж і почали оголошувати тендери. До того ані в НАЕК, ані в Міненерго навіть не почухались, щоб прикрити обʼєкти від рашистських обстрілів.А тепер головне: і керівник Енергоатома Котін, і міністр енергетики Галущенко є людьми з близького кола екс-нардепа Деркача. Того самого, який зараз не просто сенатор в рф, а й член безпекового комітету. Тобто, агент Деркач надав ворогу такі послуги чи дані, чи все разом, що йому подарували супер-посаду, як для зрадника. При цьому, Зеленський чомусь не хоче звільняти ані міністра, ані керівника Енергоатома, хоча має всю опосередковану владу для цього - спитайте раніше звільнених міністрів.Але, видно, президенту і його менеджерам недостатньо саботажу захисту енергорозподільчих і магістральних обʼєктів Енергоатома, що лежить просто на поверхні. З огляду на те, як офіс президента активно брав участь в спецоперації Деркача проти Порошенка і Байдена, як на мене, це означає, що Деркач володіє чутливою інформацією для Банкової. І це є прямою загрозою безпеці України. З якого боку не поглянь.
👁 21,900 24-11-26 11:35
Неякісні 120-мм міни виробництва одного з підприємств Укроборонпрома - це потужний удар по обороноздатності країни. Цей «формат» є одним з найбільш вживаних на фронті і тепер на кілтка місяців передова може лишитись без нього.Зараз Міноборони і офіс президента разом з ДБР будуть шукати стрілочників, які «не доповіли» керівництву про нездатність заводу виконати замовлення ітп. Але ддя мене висновок один - вся система «ефективних менеджерів» Зеленського зараз завдає ударів по здатності України синити опір.Медіа соромʼязливо пишуть про якісь руки, ласі до мільярдів оборонних замовлень і воліють не помічати головного: а хто призначив ці руки? З серпня 2019 Зеленський має абсолютну владу. Не коаліцію, а повністю слухняну монобільшість. Вже 5,5 років. Призначення всіх «рук» ланцюгом ідуть саме до нього. І він несе повну відповідальність за всі дії владної вертикалі, яку він вибудував. «Ефективні менеджери», під прямим чи опосередкованим впливом яких відбуваються корупційні скандали в оборонці, не з неба впали - вони призначені Зеленським. Верховним головнокомандувачем, нагадаю. Який за Конституцією, відповідає за оборону держави. Коли всі зрозуміють звідки корінь проблем, тоді, можливо, і почнуться зміни. Можливо. Бо спочатку треба набратися сміливості називати речі своїми іменами.
👁 20,700 24-11-23 13:50
Раніше Верховна Рада цього скликання працювала за вказівками з офісу президента. Але вчора приниження вийшло на новий рівень - Верховна Рада НЕ працювала за вказівкою з офісу президента. Фракція Європейської Солідарності дізналася про скасування засідання вранці у пʼятницю і висловила своє обурення тим, що керівництво парламента вирішило оголосити вихідний, в той час коли уряд і ОП працювали.Потім стало зрозуміло навіщо це було зроблено. Напередодні МЗС критикувало західні посольства за «нагнітання». Потім, після скасування сесійного дня вийшов президент з айяйяями на адресу Верховної Ради. Тобто, це була організована підстава вищого законодавчого органу для створення контрасту працелюбності і незакомплексованості Зеленського на фоні «боягузів» депутатів і західних дипломатів.Ще ніколи не було такого, щоб керівництво погоджувалося принижувати національний парламент для піар-планів іншого субʼєкту влади. Команди «сідєть» і «лєжать» монобільшість виконує давно. Але «умрі» - вперше. І навіть немає гідності огризнутися.
👁 25,500 24-11-20 15:11
Зараз пішла гра нервів. Рашка вкидатиме багато різних інформаційних провокацій. Реальні ІПСО, а не вигадані для внутрішньої політичної штовханини. Вони лягатимуть на добрий грунт втраченої довіри до офіційних джерел інформації. Тому, критичне мислення зараз необхідно кожному, хто здатний його мати, щоб заспокоювати якомога більше людей.Останні приклади:1) «ракетний удар після 14:30». Посольства закрились в очікуванні і ця інформація виглядала дуже достовірною. Але маркер фейка для мене був один - в масований ракетний обстріл додали «буки, гради», які зовсім з іншої опери. Ну і головне: часових рамок тут немає - рашисти давно сконцентрували для цього все необхідне. Тому, треба стежити лише за стгналами тривоги і характером загрози весь час, а не з 14:302) «поділ України на три частини» - вкид через «джерела» з російських «планів до 2045 року». Памʼятаєте, це вже було перед Помаранчевою Революцією, коли московські політтехнологи ділили Україну на три сорти? Завтра 20-та річниця Помаранчевої Революції, вкид приурочений саме до ювілею і нічого не вартий по своїй суті.Тримайте голову холодною, зараз це особливо важливо. І без паніки! 10,5 років війни вже.
👁 25,400 24-11-06 07:19
Трамп перемагає і ще отримує республіканську більшість в Сенаті та, ймовірно, в Конгресі. Це тріумф. Я постійно казав роками - нам треба тримати двопартійну підтримку і це безумство ставити на когось одного в умовах залежності України від американської фінансової і військової допомоги.Зараз, після всіх неприємностей з командою Трампа у української влади і дипломатії зокрема, єдиний вихід - кинути на цей напрямок досвідчених дипломатів і переговорників. Буде дуже важко, але не безнадійно.Трамп не є проросійським і це варто усвідомити. Він епатажний і є класичним політичним егоїстом. Його манера - дошкуляти опонентам, не добираючи слів, які можуть зачепити третю сторону. Він переміг не за рахунок риторики про війну росії проти України, американці голосували за вирішення тих внутрішніх проблем, виникнення яких вони закидали демократам. І якщо у переможця мало простору для маневру у внутрішніх питаннях, то у зовнішній політиці це поле завжди широке: завтра Трамп легко може пояснити чому підтримка України є в інтересах США.А це саме в інтересах: задовольнити вимоги путіна при 70% підтримки України в обох партіях Трамп не зможе без особистих політичних втрат. Для політичного егоїста таке рішення неможливе. Він скоро переконається, що російський фашист не збирається зупинятись і що США та їхнє домінування в системі світової безпеки є головною і фінальною ціллю руйнівних дій кремля.Аргументи є, потрібні якісні переговорники, на яких у переможців немає ідіосинкразиї. Тому, замість посипати голову попелом, треба вимагати від нашої влади негайно змінити дипломатичну комунікацію з республіканцями загалом і особливо з командою, яка прийде в Білий Дім у січні. Бо політику щодо України будуть визначати не передвиборчі заяви, а ті, які будуть зроблені після інавгурації. І від нас сильно залежить їхній тон.
👁 24,300 24-10-31 06:21
Удари рашистськими КАБами по військових складах і житлових будинках, протискання фронту - ворожа навала суне і ситуація вкрай небезпечна.Що робить влада? Вимагає від всіх місцевих рад організовути загальну підтримку-одобрямс трудящих плану перемоги президента, який навіть не почав реалізовуватись. Зменшує витрати в бюджеті на Міністерство оборони, в той час як російські фашисти свої витрати на напад лише збільшують. У нас же збільшують бюджетні рядки на силовиків, які, за висловом міністра внутрішніх справ, не створені для окопів.Купує за завищеними цінами дрони у своїх виробників, а не у найкращих. Загалом, корупція і хабарництво чиновників на війні досягли критичних масштабів - тирять де тільки можуть і продають всі можливі «послуги». Коли спливе весь масштаб по крадіжкам на фортифікаційних спорудах, буде шок.Замість прийняти реальність смертельної небезпеки і діяти, всі посадовці носяться з піар-підтримкою плану, як з писаною торбою. А КАБи ворогів тим часом залітають все далі і далі, і втрата територій за останній місяць є рекордною.
👁 29,100 24-10-30 05:50
З поверненням, «дорогой Лєонід Ілліч»! Володимир Олександрович достойно продовжує твої славетні традиції - у ці дні країна перетворюється на КПСС.Усі місцеві ради отримали рознарядку терміново провести позачергові сесії для всебічної і всеосяжної підтримки плану перемоги президента Зеленського. Голови обладміністрацій розсилають листи з вимогою скликання сесій головам обласних, міських і навіть селищних рад. Там, де голови від слуг чи сателітів, скликають сесії самі. Текст для ухвалення один для всіх - читайте на фото. Обязалівка для виконання і сувора рекомендація від ОВА і місцевих управлінь СБУ прийняти без змін звернення до президента, яке написане в офісі президента.По-перше, це глухий і печерний совок загального одобрямсу, який не має нічого спільного з європейським принципом самостійності місцевих рад.По-друге, це примусові витрати з бюджетів громад. На кожну позачергову сесію кожної ради доводиться виділяти позачергові кошти. Якщо врахувати масштаби організованого одобрямсу, то це десятки мільйонів гривень, витрачених на вимогу Банкової.По-третє, а навіщо потрібна така масова підтримка трудящих, якщо президент впевнений в реалістичності і дієвості свого плану? Чи не дуже? І тому такими діями доводиться повертати самовпевненість президента і одночасно тягнути Україну назад в русскій мір.
👁 29,900 24-10-21 06:46
Молдова для України є вкрай важливою. Уявіть, що там проросійська влада! Ми вже маємо проблеми з Угорщиною і Словаччиною, ростом антиукраїнських настроїв у Польщі і відверто ворожу Білорусь. Додати ще Молдову - кільце замикається.Було абсолютно очевидно, що росія буде брати Україну в облогу та зривати євроінтеграцію Молдови та Грузії. Вибори і референдум в Молдові показали, що російський режим засобами гребувати не буде. Те, що сталось зараз - катастрофа. Точніше, на волосині від неї, і чи зірветься ця волосина невідомо - результат дуже хиткий. За інтеграцію в Євросоюз голоси розділилися буквально 50/50. Звісно, дії москви були передбачувані - вони через проксі-політиків здійснювали підкуп, роздавали послуги. В Гагаузії надсилали пенсіонерам по 100 євро, наприклад. Вкидували купу фейків. Загалом, оцінка антиєвропейської кампанії кремля в Молдові - 150 мільйонів доларів.Проте, влада Молдови, цілком усвідомлюючи загрози, зберігала занадто самовпевнений настрій. Саме це я відчув, коли був там минулого тижня. Так, Майя Санду вела дуже правильну кампанію - я ніде не бачив, щоб діючий президент ходив з агітацією від дверей до дверей. Але духу придушити російський вплив не вистачило. Як не вистачило колись у України після атаки російських фашистів на Грузію у 2008 і до влади прийшли російські агенти з партії регіонів.Україна теж могла би допомогти Молдові боротись з російською пропагандою, якби вчасно створила відповідну структуру для війни проти інформаційного рашизму на території наших партнерів. Я про необхідність зовнішнього інфоопору вже сказав сто разів і не бачу сенсу повторювати знову. Але наша влада на ділі не дуже переймається поведінкою росії в критично важливих для нас країнах. Ну і відносна пасивність Євросоюзу в питанні підтримки референдуму і промоції голосування «за» теж далась взнаки. Зараз варто дуже пильно дивитись на подальші події в Молдові, де буде другий тур президентських виборів. І не лише дивитись - ми не маємо права на пасивність при таких викликах.
👁 17,700 24-10-10 10:20
Законопроєкт 11416-д про підвищення податків прийнято. ☹️ 🙋‍♀️ За проголосували 247 нардепів (слуги, колишня ОПЗЖ, «За майбутнє», «Довіра»). Які зміни на нас чекають: 🔸 підвищення з дня набрання чинності законом ставки військового збору з 1,5% до 5% для найманих працівників (для військовослужбовців ЗСУ, СБУ, СЗР, ГУР МО, Нацгвардії, прикордонників, УДО та ДССЗЗІ ставку залишили 1,5%, та залишили звільнення для тих, хто виконує бойові завдання); 🔸 ⁠встановлення з 1 жовтня 2024 року військового збору для всіх ФОПів І, ІІ й ІV груп у розмірі 10% від 1 розміру мінімальної зарплати (тобто 800 гривень щомісяця); 🔸 ⁠встановлення з 1 жовтня 2024 року військового зборув розмірі 1% від доходу для всіх ФОПів та юросіб ІІІ групи єдиного податку; 🔸 повернення до щомісячної замість квартальної об’єднаної звітності з ПДФО, ВЗ та ЄСВ з 1 січня 2025 року; 🔸 збільшення ставки податку на прибуток для банків до 50% за 2024 рік; 🔸 збільшення ставки податку на прибуток для фінансових установ (крім страховиків) з 2025 року; 🔸 встановлення щомісячних авансових внесків з податку на прибуток (якщо власник юрособа) та ПДФО (якщо власник фізособа) для кожної АЗС у розмірі від 30 до 60 тис. грн; 🔸 прив’язка авансових внесків з податку на прибуток для обмінників до євро; 🔸 збільшення на 14% мінімального податкового зобов’язання для с/г земель та встановлення мінімальної суми такого зобов'язання за 1 га (1400 гривень для ріллі); 🔸 втрата спрощеної системи для IV групи, якщо борг по мінімальному податковому зобов'язанню понад 2 квартали; 🔸 підвищення ставки рентної плати на видобуток щебню, піску та каоліну🔸 збільшення мінімальних роздрібних цін на вина і виноробну продукцію (коньяки та вермути) на 50%; 🔸 звільнення від оподаткування коштів, нарахованих за програмою «Національний кешбек»; 🔸 звільнення від ПДФО іноземної допомоги, яку отримують громадяни в інших країнах по тимчасовому захисту (за 2022, 2023 та наступні роки до кінця воєнного стану).