Ворожі агенти підривають військові обʼєкти під виглядом «народної помсти», але СБУ займається стеженням за опозицією замість пошуку і виявлення російської агентури.На виробництво зброї грошей хронічно не вистачає, оборонні закупівлі під загрозою зриву, зате телемарафон олігархічних каналів фінансується щедро і вчасно, корупційні схеми процвітають, податкова і митниця добивають останніх платників податків і мита.На людей іде максимальний тиск з усіх 100% підконтрольних офісу президента силових органів, а персони з влади і наближені до них залишаються недоторканими або їм дають втекти за кордон, закритий для більшості громадян.Влада нам втирає казки про іновації, діджиталізацію, індустріалізацію, але, наприклад, сіль Україна закуповує в Африці, бо власні родовища настільки технічно застарілі, що в Африці брати дешевше. Можна довго перераховувати різні провали і дурості, але зараз ми стоїмо перед небезпечним поворотом не туди. І від відкритої і гучної позиції кожного з нас залежить, чи ми зробимо цей поворот. Для цього не треба акцій протесту - як показали останні події, влада боїться, коли люди висловлюються в соцмережах масово, відкрито і навіть без цензури. Щоб поставити її на місце, треба починати з цього.
Політична атака збоку офісу президента свідчить про те, що на Банковій думають не про оборону, а про вибори.Не вперше з Порошенка хочуть зробити «регіонала», хоча він не мав відношення до цієї партії.Порошенко був одним із засновників «Партії солідарності України», яка у 2000 році об’єдналася з «Трудовою солідарністю України». У березні 2001 року, після з’їзду, на якому партію перейменували на «Партію регіонів» і передали керівництво Миколі Азарову, Порошенко разом зі своєю командою вийшов зі складу цієї політичної сили. Вже у грудні 2001 року він долучився до виборчого блоку Віктора Ющенка «Наша Україна» і очолив його виборчий штаб.При цьому:- Володимир Зеленський і його «квартал» у 2004 році агітував за Януковича.- Керівник ОП Єрмак був помічником-консультантом нардепа-регіонала Ельбруса Тедеєва, друга Віктора Януковича молодшого.- Заступник Єрмака Олег Татаров був одним з керівників Головного слідчого управління Міністерства внутрішніх справ часів Януковича і займався переслідуванням активістів Майдану.- Голос офісу президента Михаїл Подоляк працював медійником в команді Януковича і організовував візит журналістів в Межигірʼя і спілкування з президентом-зрадником.Тому, чия би корова… А перекласти з хворої голови на здорову - це фірмовий стиль офісу президента. Хай би обороною займались, що президенту за Конституцією положено, а не от ето все.
Якщо ти голова громади не з вертикалі Зеленського, будеш винен завжди. Навіть, якщо не береш з бюджету, а економиш гроші. Бо влада Зеленського переймається не війною за Незалежність України, а виборами за власне самозбереження. Тому і зачищає непідконтрольних голів громад найбільш ідіотськими засобами. Так зараз сталося з мером Сколе на Львівщині. Так нещодавно відбулося з мером Нетішина на Хмельниччині. Так усунули мерів Рівного і Чернігова. Ця влада не думає про забезпечення фронту. Вона дбає про появу фізіономій своїх очільників на публіці з парканами включно, але не дбає про наведення порядку у військових закупівлях, бо хоче лише просунути на мільярдні контракти свої фірми і своїх людей смотрящіми. В той час на фронті бракує зброї і боєприпасів.Ця влада вже нездатна забезпечити ефективний захист України і з усвідомлення цього факту всіма притомними громадянами треба починати думати про шляхи збереження держави. Бо якщо влада готується до виборів замість оборони, треба зробити все можливе, аби вона їх програла.
Другий суд над бойовим генералом Галушкіним з повторною спробою закрити його за грати - це за межею нормального і пристойного для воюючої держави. На 100% заброньовані від мобілізації слідчі ДБР разом зі 100% заброньованими цивільними прокурорами і цивільні судді оцінюють чи правильно діяли офіцери на полі бою і чи сидіти їм без доведеної провини! Ну то підіть і повоюйте на «нулі» перед тим як звинувачувати і притягати до відповідальності військових! Але щури ховаються від війни за спинами політичної влади, яка хоче всі свої провали перекинути на військових і з маніакальними зусиллями закриває військових в тюрму руками цивільної юстиції.Бо військова юстиція знищена. Спочатку Янукович у 2010 розігнав військові суди, а потім Зеленський у червні 2019 ліквідував військову прокуратуру. В умовах війни це злочин, коли військові стають заручниками заброньованих від мобілізації і залежних від влади цивільних. І якщо офіс президента не розуміє наслідків, щоб вчасно зупинитись, потім буде пізно. Але тоді нікому їх шкода вже не буде.
Ще одна сфабрикована справа проти військового. Ця історія свідчить про те, наскільки хвора наша на 100% заброньована від мобілізації правопохоронна система. Як вона намагається зламати все, що потрапляє в її продажні лещата. Ось текст, який я отримав від адвоката:«ДБР звинувачує Комбрига авіації Національної гвардії України полковника Руслана Розенберга у тому, що він, нібито, розтратив кошти закупивши у 2022 році резервуари для зберігання авіаційного пального за завищеною ціною. Разом з тим:- Експерти МВС, яким була слідчими призначена експертиза, це не підтверджують- Експерти Мінʼюсту (залучені захистом) спростовують перевищення цін- Державний аудит провівши планову ревізію не бачить порушень під час закупівлі- Внутрішній аудит НГУ пише, що командир витратив кошти ефективно та результативно- Національна поліція закриває справу проти постачальника за відсутності складу злочину- Військова частина повідомляє, що збитків, шкоди, нестач немає.Відчуваючи, що справа розвалюється, ДБР у останній день строку досудового слідства призначає експертизу приватній особі(!), яка за даними Мін'юсту навіть не є експертом(!).Оскільки матеріали справи вже протягом місяця не надані повністю для ознайомлення захисту, це свідчить що слідчі хочуть вкинути цю експертизу у справу заднім числом.»Тобто, все свідчить про правомірність дій комбрига, але є команда «фас». Я звернувся до офісу генпрокурора, хоча розумію, що кругову поруку влади часів Зеленського буде нелегко розірвати. Але якщо народ нарешті зрозуміє, що в молох авторитарної системи може потрапити кожен, тоді разом і легше буде відбивати людей, яких система обрала своєю жертвою. А якщо не зупинити свавілля, жертвою стане вся Україна.
Офіс президента і всі підлеглі йому структури за 2023-24 роки витратили на самопіар 225 (!!!) мільйонів бюджетних гривень. І не просто витратили, а злили без торгів на близьку до Банкової приватну компанію «Кінокіт», щоби та робила цензуровані телепрограми для державного парламентського каналу Рада.Бінго: і себе похвалити, і бюджетні гроші нахабно забрати собі. А хто їм що зробить? Надана їм 6 років тому необмежена влада призвела до необмежених можливостей дерибанити і нікого не боятись. Це до слова про уроки минулого, які дорого коштують і не лише в гривнях.На 2025 рік офіснопрезидентський «Кінокіт» отримав ще 101,5 мільйон з владного плеча задля вилизування влади з ніг до голови, включно зі срамними місцями, за кошти платників податків і західних донорів українського бюджету. Мало того, вони навіть порожній акт виконаних робіт заздалегідь підписали, хоча «роботи» закінчаться наприкінці року. Але ця влада не вічна і за всі ці фокуси і дерибан доведеться відповісти. Та поки вони жеруть в три горла і нахвалюють себе за чужий кошт.
У справі політичного замовлення проти Європейська Солідарність і незаконних обшуків у нардепа Лопушанського зяаилися надто цікаві деталіСправу, закриту в 2020 році за відсутністю складу злочину( в якій лиш боком проходив син Лопушанського), поновив такий собі Сергій Олександрович Гадайчук з ДБР.Він має гидкий бекграунд, замішаний у багатьох справах повʼязаних з саме з політичними переслідуваннями.🤬 10 років тому саме він спеціалізувався по справах Автомайдану і в ці самі дні зими 2013-2014рр відправляв під арешт учасників Автомайдану за спробу їхати колоною до Межигірʼя.Активно залучений в репресіях проти Порошенка, брав участь в так званій « вугільній справі» , допомогав владі на її вимогу арештувати майно Порошенка. Підключили людину, сам факт присутності якої говорить про політичну мотивованість справи. В справі йдеться про начебто збитки 200 тис грн. Та сам виїзд силової групи коштує 200 тис грн.!!! Чи не тому ДБР має стовідсоткову бронь, аби її «орли» кошмарили опозицію.🤬Єдина слідча дія, яка відбулася - це вилучення телефону чинного нардепа. Який апріорі не може мати долучення до справи.Тобто метою було саме вилучити телефон нардепа. Це тиск і розвідка. (С) Софія Федина
Корупція цієї влади може стати фатальною для довіри наших партнерів до України. Про це пишуть у Washington Post і в Kyiv Post. Браковані міни від Укроборонпрома для ЗСУ стали останньою краплею терпіння. Кейси корупції будуть винесені на слухання у Конгресі, коли там почне працювати республіканська більшість.Історія з мінами - остання крапля, бо список довгий. Там і невиконані контракти 2022 зі 100% передоплатою, укладені на мільярди гривень після приходу в МО Шарапова, бізнес-партнера Єрмака. Там і яйця по 17, і закупівля невідповідних курток у фірми сім’ї нардепа-слуги, який купив нерухомість у Дубаї. Там і інші корупційні штуки, якими наша влада примудрилась перешкоджати американським уоманіям ВПК - розслідування вели спеціально призначені слідчі з Пентагону. Довіра партнерів до української дорівнює продовженню постачання зброї та фінансовій підтримці. Якщо вона підірвана - наслідки прямі. Західні урядовці резонно питають - чому ми маємо платити, коли ваша влада краде? Але це питання маємо поставити і всі ми - громадяни України, щоб партнери для себе розділили владу і український народ. І я впевнений, що народ демократичним шляхом у потрібний час викине владу шахраїв і крадіїв.
Знаєте що таке совок? Це сприймати публічну критику за спробу «підбурювати і негативно налаштовувати народ». Є в Шепетівському районі Хмельницької області Понінківська громада. Селищна рада вирішила, що фінансової підтримки гідні лише мобілізовані після дати, коли сільрада ухвалила рішення про виплати. Це створило антиконституційний розподіл в громаді - на мобілізованих, яким виплачують допомогу і на тих, хто пролетів, бо пішов захищати Україну раніше. Мати одного з мобілізованих повідомила мені про це. Справа набула розголосу. Тепер жінку, чий син воює за Україну, просто почали ігнорувати - як посміла розповідати таке про сільську владу?! Бо «нє виносітє мусор із ізби»! А це якраз і є совок і русскій мір. Цивілізований світ живе інакше і деяким громадянам цьому ще доведеться вчитись.У відповіді мені на повторну вимогу щодо дотримання конституційної справедливості селищний голова написав, що я, виявляється, підбурюю і негативно налаштовую йому народ. Не він і сільрада своїми рішеннями, а я своїми дописами! І що грошей і так мало (то треба визначати пріоритети і справедливо ділити бюджет в рамках програм, ні?). А ще голова пообіцяв, що шукатиме кошти, щоправда без гарантій. Підказую - мобілізованим захисникам можна віддати тринадцяту зарплату місцевих чиновників з виконкому, а також їхні преміальні та оздоровчі. Повірте, аудиторська служба ці кошти швидко знайде.
Падіння сирійського режиму - це плюха росії. Максимально принизлива плюха - надування щік логічно закінчилось виходом повітря з характерним звуком. Це означає, що росія втратить довіру у союзників з відновленої вісі зла і точно. Також це означає, що кремлівським терористам буде конче треба відновити пацанське реноме. Наскоки з «джерел» роспропаганди на Туреччину, яка стоїть за поваленням Асада, нічим, крім риторики не закінчаться - страшно. Тому, путін буде шукати можливості отримати швидкий результат. В Україні дуже навряд чи йому щось «героїчне» вийде - сил небагато, хоча наше військове командування на наступні два місяці має бути готовим до посилення наступу противника. Але тепер особливо хвилююсь за Грузію. По-перше, москва із задоволенням створить проблеми на кордоні з Туреччиною. По-друге, придумати casus belli рашистам не вперше. По-третє, нинішня грузинська влада фальсифікаціями і репресіями відкрила двері русскому міру, який завжди заходить брудним армійським чоботом. Тому, західна демократія, яка логічно відвернулась від поточної влади Грузії, не повинна забувати про народ Грузії, який зараз бореться за своє право залишитись в клубі демократій. Ситуація дуже вразлива, а поранене кремлівське чудовисько особливо небезпечне, коли не добите.