Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Закарпаттяобленерго. Офіційно.
Додано 14 лип 2024

Закарпаттяобленерго. Офіційно.

@zakarpatenergyofficial
Кількість підписників: 92 409
Фото: 6,070
Відео: 404
Посилання: 3,890
Опис:
Офіційний канал ПрАТ "Закарпаттяобленерго» Новини. Оголошення. Актуальна інформація про перерви в електропостачанні. Кол-центр: 0800501620 Сайт: zakarpat.energy Fb: www.facebook.com/Zakoblenergo/

👥 Кількість підписників

92 409
Середній/День:: -67
Середній/Тиждень:: -434
Середній/Місяць:: -2212

👁️ Середній перегляд на повідомлення

16 007
Середній/День:: 19,700
Середній/Тиждень:: 14,143
ERR: 17.32%

📊 Кількість повідомлень на день

3.1
Останній день: 3
Середнє за тиждень: 3
Середнє за день: 3.1

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Дякую всім нашим людям, усім ремонтним бригадам, які цілодобово працюють над відновленням енергетики після російських ударів. У кожному місті, у кожній громаді в складних погодних умовах ви повертаєте світло, тепло, водопостачання. Це надважка робота, але саме вона додає внутрішньої стійкості нашій країні, яка підтримує й наші позиції в дипломатії. Непростою залишається ситуація в енергосистемі, але робимо все, щоб якнайшвидше все відновити. І протягом сьогоднішньої ночі було понад 200 ударних дронів. Під ударом перебували Сумщина, Харківщина, Дніпровщина, Запоріжжя, Хмельниччина та Одещина. Постраждали десятки людей, зокрема й дитина. Станом на зараз відомо, що двоє людей загинуло. Мої співчуття рідним та близьким. Всього за цей тиждень було більш ніж 1300 ударних дронів, близько 1050 керованих авіаційних бомб і 29 ракет різних типів. Саме тому Україні досі потрібно більше захисту, передусім більше ракет до систем ППО. Якщо Росія умисно затягує дипломатичний процес, то реакція світу має бути рішучою: більше допомоги Україні та більше тиску на агресора. Дякую всім партнерам, які зараз із нами, які готові допомагати захищати життя й посилювати Україну, разом працювати над відновленням безпеки.
⚡️Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 17 січняВночі ворог вкотре завдавав ударів по енергетичній інфраструктурі країни. Внаслідок чого є знеструмлені споживачі на Одещині та Київщині. Енергетики, попри складні погодні умови, працюють та роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх абонентів. На Одещині після атаки на енергетичну інфраструктуру тривають відновлювальні роботи. Також продовжують діяти мережеві обмеження.Найскладнішою залишається ситуація у столичному регіоні. У Києві та на Київщині оператори системи розподілу застосовуються мережеві обмеження. Раніше оприлюднені графіки погодинних знеструмлень – наразі не діють. Повернення до прогнозованих погодинних відключень відбудеться одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі.  Через негоду залишаються знеструмленими 20 населених пунктів на Київщині. Ремонтні бригади працюють над відновленням пошкоджених ліній.Довгостроково знеструмленими внаслідок бойових дій по країні залишаються споживачі у прифронтових на прикордонних регіонах. Тут ситуація найважча, адже відновлення електропостачання ускладнене постійними бойовими діями.У більшості регіонів України діють графіки погодинних відключень для всіх категорій споживачів, а також графіки обмеження потужності для промисловості. У кількох областях вимушено застосовуються аварійні відключення через перевантаження обладнання в умовах високого рівня споживання під час морозів.Через постійні масовані атаки російської федерації в українській енергетиці діє режим надзвичайної ситуації. Координацію робіт із її наслідків здійснює Перший віце-прем’єр-міністр - Міністр енергетики Денис Шмигаль. Рішення ухвалене для забезпечення максимальної злагодженої роботи всіх служб у столиці, регіонах і громадах, а також для оперативного відновлення пошкодженої енергетичної інфраструктури. Відповідні штаби вже розпочали роботу, всі служби працюють у посиленому режимі.Розуміємо, що в умовах вимушених знеструмлень під час сильних морозів – складно усім. Тим не менше – дуже просимо максимально зменшити навантаження на енергосистему. 🙏Просимо споживачів за можливості ощадливо використовувати електроенергію протягом усього дня, особливо у пікові години споживання вранці і ввечері. Це допомагає знизити навантаження на систему.
Укренерго про ситуацію в енергосистемі України на сьогодні, 15 січняНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВночі ворог продовжив атаки на енергоінфраструктуру України. Є знеструмлення у Житомирській і Харківській областях.В усіх регіонах вимушено застосовують графіки погодинних відключень та графіки обмеження потужності (для промисловості).Через складну ситуацію в енергосистемі – у частині областей наразі застосовуються аварійні відключення. Графіки погодинних відключень там не діють.СПОЖИВАННЯСпоживання відповідає сезонним показникам. Сьогодні на 9:30 його рівень був на 4,5% нижчим, ніж у цей час учора. Причина змін – вимушене застосування більш жорстких заходів обмеження в окремих регіонах України.Будь ласка, максимально обмежте користування потужними електроприладами. За можливості, перенесіть енергоємні процеси на ніч – після 23:00. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитися.НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез негоду на ранок повністю або частково були знеструмлені 7 населених пунктів – на Київщині та Чернігівщині.
Цієї ночі Росія продовжила бити по наших громадах і по енергетиці. Під ударами були Дніпровщина, Житомирщина, Запоріжжя, Харківщина й Херсонщина. Основна мішень – це обʼєкти енергетики, важлива інфраструктура, яка забезпечує нормальне життя для наших людей: тепло, світло. Вранці працювали наші сили ППО в Києві, повітряна тривога була у столиці та в регіоні, на Чернігівщині. Сто тринадцять ударних дронів випустили. Близько 70 з них – це «шахеди», також були ракети – три балістичні. Дякую захисникам, які щодня й щоночі відбивають повітряні напади Росії: авіації, зенітним ракетним військам, підрозділам РЕБ та безпілотних систем, мобільним вогневим групам Сил оборони України. Дякую всім, хто працює над ліквідацією наслідків цих атак. Вдячний за таку підтримку для країни. Зараз перший пріоритет для нас – це посилення нашої ППО, ракети до систем передусім. Внески партнерів у програму PURL потрібні, і потрібна підтримка й зі складів у Європі, швидше виконання домовленостей з Америкою. Дуже важливо зараз посилити наших воїнів. Якщо ми зможемо на сто відсотків протидіяти цим атакам Росії, для терору Путіна вже не буде сенсу. Зараз це їхня перевага, і саме на це ставить РФ. Маємо позбавити її цього. Це може спрацювати і змусить Росію припинити вбивства й рухатись до миру. Вдячний всім у світі, хто готовий допомагати нам.
⁉️ Чому тривалість відключень буває різноюНа сьогодні внаслідок ворожих атак та завданих пошкоджень енергоінфраструктури застосовують відключення електроенергії. Тривалість їх буває різною в різних регіонах, а іноді навіть у різних підʼїздах одного будинку. Чому так?Це повʼязано насамперед із пошкодженням мереж і неможливістю в окремих випадках рівномірно розподілити електроенергію. ➡️ Зокрема:1. Електроенергію, вироблену на заході України, не можна передати до іншого регіону, оскільки пошкоджено вузли звʼязку - підстанції та лінії електропередачі.2. Імпортовану електроенергію не можна передати до споживачів в окремі регіони, де пошкоджені мережі. 3. Обʼєкти мають різний ступінь пошкоджень, зокрема розподільні мережі, тому десь електроенергію подали, а десь, де відновлення потребує більше часу, ремонт іще триває. 4. Будинки, вулиці, навіть підʼїзди одного будинку можуть бути заживлені від різних трансформаторних підстанцій та ліній електропередачі. Технічно іноді не можна змінити схему електропостачання.5. До погодинних відключень можуть додатися аварійні, якщо перевантажена мережа і є загроза виникнення аварії. 6. Якщо світло є в супермаркеті чи якійсь іншій будівлі, це не свідчить про нерівномірний розподіл - це може бути заживлення від зарядної станції чи генератора. ➡️ Що робити, коли навколо світло є, а у вас немає? Перевірте на сайті оператора системи розподілу, чи немає в цей час аварійних відключень електроенергії. Якщо застосовано аварійні відключення, у такому разі потрібно чекати оновлення інформації про закінчення терміну аварійного вимкнення. Якщо світло є в будинку, але його немає у вашому помешканні, зверніться до ОСББ чи балансоутримувача: це може бути локальна аварія чи пошкодження внутрішньобудинкових мереж.Якщо такої аварії не зафіксовано, зверніться до ОСР і залиште заявку для перевірки та ремонту. Ні в якому разі не втручайтеся самостійно у схеми живлення, оскільки це може призвести до перевантаження фази та виведення з ладу обладнання. Довіртеся спеціалістам.У години, коли є електропостачання, споживайте розумно, вмикайте прилади по черзі, щоб не перевантажити мережа та не призвести до нових аварійних вимкнень.
Укренерго про ситуацію в енергосистемі України на сьогодні, 12 січняНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВночі ворог вдарив по енергоінфраструктурі кількох регіонів. Знеструмлення в Одеській, Житомирській, Чернігівській, Сумській, Харківській, Дніпропетровській і Донецькій областях.Через попередні атаки в усіх регіонах вимушено застосовують графіки погодинних відключень та графіки обмеження потужності (для промисловості).На ранок у кількох регіонах застосували аварійні відключень.СПОЖИВАННЯСпоживання залишається високим. Сьогодні на 9:30 його рівень був таким же, як в цей час попереднього робочого дня – у п’ятницю.Будь ласка, обмежте користування потужними приладами. За можливості, перенесіть енергоємні процеси на ніч - після 23 год.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитися.НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез ожеледь, сильні снігопади на ранок повністю або частково були знеструмлені 260 населених пунктів у Київській, Закарпатській, Чернігівській і Дніпропетровській областях. Аварійно-відновлювальні роботи тривають.
Брифінг в.о. Міністра енергетики України Артема Некрасова щодо ситуації в енергосистемі станом на ранок 11 січня.➡️Вночі ворог завдав чергового удару по українській енергетиці. Внаслідок атаки були короткостроково знеструмлені Дніпропетровська та Запорізька області. Енергетики з ночі почали відновлювальні роботи.➡️Станом на ранок споживачі Дніпропетровської області майже повністю заживлені. У регіоні тривають ремонтні роботи для якнайшвидшого повернення електро- та теплопостачання. ➡️У Запорізькій області на ранок без світла залишаються понад 13 тисяч споживачів. З метою уникнення повторних масових знеструмлень просимо обмежити користування потужними електроприладами.➡️На Житомирщині без електропостачання залишаються понад 7 тисяч абонентів. У частині області вимушено застосовані аварійні відключення. Повернення до прогнозованих графіків погодинних відключень відбудеться одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі.➡️У Києві та Київській області завершено ключовий етап аварійно-відновлювальних робіт. У столиці діють екстрені відключення у частині Печерського, Голосіївського районів та на Лівому березі. Триває поступовий перехід від аварійних обмежень до прогнозованих графіків погодинних відключень. Енергетики працюють над поступовим переведенням споживачів на прогнозовані графіки, однак це потребує часу та поетапного підключення. Фахівці роблять усе можливе, щоб якнайшвидше стабілізувати ситуацію та повернути киянам можливість планувати свій день.➡️Через несприятливі погодні умови на Київщині також знеструмлено 110 населених пунктів, на Чернігівщині - 48. Ремонтні бригади обленерго працюють над відновленням пошкоджених ліній.➡️Наразі майже у всіх регіонах діють графіки погодинних відключень. У Києві та Київській області, на Одещині та частково на Житомирщині застосовуються аварійні графіки. Їхня тривалість може залежати від зниження температури повітря. Актуальну інформацію дізнавайтесь на офіційних ресурсах вашого обленерго.Більше про ситуацію в енергосистемі — у брифінгу виконувача обов’язків Міністра енергетики України Артема Некрасова.
⚡️Брифінг заступника Міністра енергетики України Миколи Колісника щодо ситуації в енергосистемі станом на ранок 9 січня➡️Цієї ночі ворог здійснив масовану атаку на енергетичну та цивільну інфраструктуру України. Загалом було застосовано понад 240 ударних БПЛА та 36 ракет морського й наземного базування.➡️Внаслідок обстрілів зазнали суттєвих пошкоджень об’єкти системи передачі електроенергії - підстанції та повітряні лінії, а також об’єкти генерації. Станом на ранок у Києві та Київській області знеструмлено понад 500 тисяч споживачів. Через пошкодження мереж на Лівобережжі Києва та в частині Київської області запроваджені аварійні відключення. На Правобережжі столиці діють графіки погодинних відключень.➡️Через російські атаки на енергетичну інфраструктуру знову знеструмлене місто Славутич. Станом на ранок без електропостачання залишаються близько 3 тисяч абонентів у Чернігівській області.➡️На Дніпропетровщині від учора електропостачання відновлено для понад одного мільйона споживачів, які були знеструмлені через російські обстріли 7–8 січня. Станом на ранок без світла залишаються понад 34 тисячі абонентів. Відновлювальні роботи тривають. У Запоріжжі з учорашнього дня заживлені всі об’єкти критичної інфраструктури та населення. ➡️Через несприятливі погодні умови на ранок повністю або частково знеструмлені понад 1000 населених пунктів у низці областей, найбільше у Київській та Чернігівській. Ремонтні бригади працюють над відновленням електропостачання.➡️Для стабілізації ситуації в енергосистемі у кількох регіонах запроваджені графіки аварійних відключень. У більшості регіонів продовжують діяти графіки погодинних відключень та графіки обмеження потужності для промисловості й бізнесу. Протягом дня планується повернення до графіків погодинних відключень у всіх регіонах, окрім Лівобережжя Київської області.Більше про ситуацію в енергосистемі — у брифінгу заступника Міністра енергетики України Миколи Колісника.
⚡️ Брифінг в.о Міністра енергетики України Артема Некрасова щодо ситуації в енергосистемі станом на ранок 8 січня➡️ Уночі ворог здійснив чергову масовану атаку на об’єкти енергетичної інфраструктури. Найбільше постраждали Дніпропетровська та Запорізька області. Внаслідок ударів регіони були майже повністю знеструмлені. Енергетики розпочали аварійно-відновлювальні роботи ще вночі.➡️ Станом на ранок у Дніпропетровській області без електропостачання залишаються близько 800 тисяч споживачів. Ремонтні роботи тривають, аби якнайшвидше повернути світло та тепло споживачам. Об’єкти соціальної та критичної інфраструктури заживлені частково.➡️ Внаслідок атаки на Дніпропетровщині було знеструмлено вісім шахт. Усіх працівників вивели на поверхню. У Запоріжжі електропостачання відновлено. Водночас, щоб уникнути повторних масових знеструмлень, просимо обмежити користування потужними електроприладами.➡️ Через несприятливі погодні умови на ранок повністю або частково знеструмлені населені пункти Чернігівської, Київської, Івано-Франківської та Закарпатської областей. Ремонтні бригади обленерго працюють над відновленням електропостачання.➡️ У Харківській, Полтавській та Сумській областях на ранок вимушено застосовувалися аварійні відключення. Триває поступова заміна аварійних знеструмлень на планові — погодинні. Графіки аварійних відключень - тимчасово продовжать діяти на Донеччині. 🔼 Більше про ситуацію в енергосистемі — у брифінгу виконувача обов'язків Міністра енергетики України Артема Некрасова.
Укренерго про ситуацію в енергосистемі України на сьогодні, 6 січняНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВночі ворог завдав дронових та артилерійських ударів по енергооб’єктах у кількох регіонах. Знеструмлення у Харківській і Донецькій областях. Також ще відучора майже повністю знеструмлене м.Славутич на Чернігівщині. Через попередні атаки на енергосистему в усіх регіонах застосовують графіки обмеження потужності для промисловості та бізнесу і погодинні відключення для всіх споживачів.Через наслідки попередніх обстрілів – у кількох областях на ранок застосували аварійні відключення. Їх скасують одразу після стабілізації ситуації.СПОЖИВАННЯСпоживання відповідає сезонним показникам. Сьогодні на 9:30 його рівень був на 2,7% нижчим, ніж у цей же час учора. Причина – вимушене збільшення обмеження споживання. Будь ласка, максимально обмежте користування потужними приладами. За можливості, перенесіть енергоємні процеси на ніч – після 23:00. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитися. FacebookYouTube Instagram