Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Закарпаттяобленерго. Офіційно.
Додано 14 лип 2024

Закарпаттяобленерго. Офіційно.

@zakarpatenergyofficial
Кількість підписників: 92 353
Фото: 6,070
Відео: 404
Посилання: 3,890
Опис:
Офіційний канал ПрАТ "Закарпаттяобленерго» Новини. Оголошення. Актуальна інформація про перерви в електропостачанні. Кол-центр: 0800501620 Сайт: zakarpat.energy Fb: www.facebook.com/Zakoblenergo/
Джерело

Закарпаттяобленерго. Офіційно. | ️ Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 24 січня...

Логотип телеграм спільноти - Закарпаттяобленерго. Офіційно. Закарпаттяобленерго. Офіційно. @zakarpatenergyofficial
37 400 Охват/переглядів 2026-01-24 08:48 Повідомлення №9580
⚡️ Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 24 січняВночі ворог завдавав масованого удару по енергетичній інфраструктурі країни. Внаслідок чого є знеструмлені споживачі у Києві та на Київщині, Чернігівщині і Харківщині. Аварійно-відновлювальні роботи тривають.Складна ситуація у столичному регіоні. У Києві та на Київщині діють графіки аварійних відключень. Також оператори системи розподілу продовжують застосовувати мережеві обмеження. Повернення до прогнозованих погодинних відключень відбудеться одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі.На Одещині також продовжують діяти мережеві обмеження.У більшості регіонів України діють графіки погодинних відключень для всіх категорій споживачів, а також графіки обмеження потужності для промисловості та бізнесу. Також в кількох областях України запроваджені аварійні відключення електроенергії.Актуальну інформацію дізнавайтесь на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні. Довгостроково знеструмленими внаслідок бойових дій по країні залишаються споживачі у прифронтових на прикордонних регіонах. Тут відновлення електропостачання ускладнене постійними бойовими діями.Головна причина вимушених відключень – наслідки масованої атаки на українські електростанції та підстанції систем передачі і розподілу електроенергії сьогодні вночі. 📌 Нагадаємо, що у зв’язку із постійними атаками російської федерації в українській енергетиці діє режим надзвичайної ситуації. Це необхідно передусім для максимальної скоординованості дій усіх служб у столиці,  регіонах та громадах. Дякуємо споживачам за витримку та розуміння ситуації. Будь ласка, споживайте сьогодні електроенергію максимально раціонально.🙏 Дякуємо енергетикам, тепловикам та рятувальникам, що цілодобово відновлюєте у нашій країні світло та тепло!