Джерело
Your friend🦋🤝 | Друзі... вже і в f3 пишуть де я пропала, сама це розумію, що 5 день Но...
142 Охват/переглядів
2026-01-05 10:25
Повідомлення №5172
Друзі... вже і в f3 пишуть де я пропала, сама це розумію, що 5 день Нового року, а я вас і не привітала🙈, тому роблю це сьогодні ))Мої шановні, улюблені, вірні, стабільні, друзі 😁🥹 я щиро вітаю вас з Новим 2026 роком.. є ті, хто зі мною вже майже 4 роки, з початку ведення цієї сторінки, але є ті, хто приєднався пізніше, але залишаються навіть і тоді, коли тут йде тишина, коли три крапки тягнеться не один день, я хочу вам сказати Дякую...ДЯКУЮ за те, що залишаєтесь🫰Бажаю вам в Новому році такої ж терпеливості, яку маєте до мене, коли я неактивна 😁🙈Бажаю вам бути на тому місці, роботі, де ви відчуваєте, шо це точно ваше, це важливо)Ну і побажаю вам найголовнішого і найціннішого: не втратити мир в серці, спілкування з Татусем, ні в якому випадку не лишатись на одному місці ні в духовному плані, ні в яких іншихІ так, кожного року одне одному бажаємо, щоб цей рік був переможним, то все-таки хочеться, щоб це було в останній раз таке побажання, щоб закінчилась війна і ніколи більше її не було.. Миру всім🥰