Джерело
Your friend🦋🤝 | розгрібаю завали... як виявилось працювати і вчитись не так то і прост...
199 Охват/переглядів
2025-10-16 21:00
Повідомлення №4936
розгрібаю завали... як виявилось працювати і вчитись не так то і просто(якщо вчитись, а не просто відбувати), але працювати треба, хоч роботи ціла горка і ще зверху додаткова валіза 😄 курсова не почата🫢а здати треба через тиждень🫣 одним словом починається тиждень виживання🫠А ще мій організм вже не взмозі сидіти так довго ночами, як це було раніше. ..чи то процес старіння почався чи просто він потребує відпочинку, хто зна..але буду просити в нього ще трішки не здаватись.. не знаю як би я справилась, якби не Бог, хоч Йому розказую скільки завалу і всього іншого, а Він помагає не падати духом) ну і вам ще як бачите вирішила пожалуватись🤦♀ну ладно..не жалуюсь, просто інформую, щоб потім переглядаючи канал, згадувала цей період лише з посмішкою, а не з сльозами)Лади...багато вже понаписувала, може й ви і не читаєте👀😂 ваша справа..тому йдіть спати, якщо ви маєте таку можливість..не хочете спати - пишіть мені😏ДАМ РОБОТУ😂Ну все..відпочила поки писала і далі за працю.. спокійної ночі🫶#moments#студентськежиття