Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Your friend🦋🤝
Додано 14 лип 2024

Your friend🦋🤝

@yo_ur_friend
Кількість підписників: 315
Фото: 1,930
Відео: 1,960
Посилання: 61
Опис:
тут те, що хочеться переглядати і згадувати з посмішкою 💫🫰 для знайомств👉 @Pavlinka_Yakov

👥 Кількість підписників

315
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -6
Середній/Місяць:: -3

📊 Кількість повідомлень на день

3.7
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 4.7
Середнє за день: 3.7

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 142 26-01-05 10:25
Друзі... вже і в f3 пишуть де я пропала, сама це розумію, що 5 день Нового року, а я вас і не привітала🙈, тому роблю це сьогодні ))Мої шановні, улюблені, вірні, стабільні, друзі 😁🥹 я щиро вітаю вас з Новим 2026 роком.. є ті, хто зі мною вже майже 4 роки, з початку ведення цієї сторінки, але є ті, хто приєднався пізніше, але залишаються навіть і тоді, коли тут йде тишина, коли три крапки тягнеться не один день, я хочу вам сказати Дякую...ДЯКУЮ за те, що залишаєтесь🫰Бажаю вам в Новому році такої ж терпеливості, яку маєте до мене, коли я неактивна 😁🙈Бажаю вам бути на тому місці, роботі, де ви відчуваєте, шо це точно ваше, це важливо)Ну і побажаю вам найголовнішого і найціннішого: не втратити мир в серці, спілкування з Татусем, ні в якому випадку не лишатись на одному місці ні в духовному плані, ні в яких іншихІ так, кожного року одне одному бажаємо, щоб цей рік був переможним, то все-таки хочеться, щоб це було в останній раз таке побажання, щоб закінчилась війна і ніколи більше її не було.. Миру всім🥰
👁 199 25-10-16 21:00
розгрібаю завали... як виявилось працювати і вчитись не так то і просто(якщо вчитись, а не просто відбувати), але працювати треба, хоч роботи ціла горка і ще зверху додаткова валіза 😄 курсова не почата🫢а здати треба через тиждень🫣 одним словом починається тиждень виживання🫠А ще мій організм вже не взмозі сидіти так довго ночами, як це було раніше. ..чи то процес старіння почався чи просто він потребує відпочинку, хто зна..але буду просити в нього ще трішки не здаватись.. не знаю як би я справилась, якби не Бог, хоч Йому розказую скільки завалу і всього іншого, а Він помагає не падати духом) ну і вам ще як бачите вирішила пожалуватись🤦‍♀ну ладно..не жалуюсь, просто інформую, щоб потім переглядаючи канал, згадувала цей період лише з посмішкою, а не з сльозами)Лади...багато вже понаписувала, може й ви і не читаєте👀😂 ваша справа..тому йдіть спати, якщо ви маєте таку можливість..не хочете спати - пишіть мені😏ДАМ РОБОТУ😂Ну все..відпочила поки писала і далі за працю.. спокійної ночі🫶#moments#студентськежиття