Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - YARIMA
Додано 06 січ 2025

YARIMA

@yarimamarie
Кількість підписників: 763
Фото: 843
Відео: 152
Посилання: 207
Опис:
співаю
Джерело

YARIMA | Я ніколи не виходжу у публічні обговорення чиїхось дій чи слів, але в ...

Логотип телеграм спільноти - YARIMA YARIMA @yarimamarie
443 Охват/переглядів 2025-04-15 12:05 Повідомлення №1254
Я ніколи не виходжу у публічні обговорення чиїхось дій чи слів, але в мене так підгоріло, що мені треба виговортись Просто прочитала текст одного прода, який присвятив своєму уже не діючому артисту цілий сторітел, і мені дуже дивно читати це, більше скажу, мене це обурює.Я не знаю до кінця, що там між ними трапилось, але якщо висвітлюються на загал якісь факти, як юзер я можу оперувати ними у інтуїтивному порядку. Одразу уточню - що я не знайома тісно ні з ким із сторін і мені взагалі нема ніякого особистого інтересу захищати чи приймати чиюсь сторону. Я дивлюсь на цю історію лише як людина, якій на 17-річну голову теж звалилась відповідальність і популярність - це ніхуя не легко, це травма на все подальше життя.Розумію інтереси продюсера і бажання розвивати та комерціалізувати проєкт, але взагалі не розумію рішення душити артиста в сторіз за те, що він безпідповідальний і «поклав хуй» на слухачів.Дуже хотілось би, щоб парадигма «артист заради людей і завдяки людям» була більш людяною (раз ми вже говоримо про людей) і стриманою, з правом артисту самому вирішувати, коли і для чого займатись музикою.Інше питання, що можна забити хуй на підрядників - людей, які вкладають час і енергію в проєкт безкоштовно за інтерес. Це не ок звісно, і це можна було б вирішити на менш публічному рівні.Здається, ці срачі між продюсерами і артистами ніколи не закінчаться - і це сумноВсім злагоди 😛