Джерело
YARIMA | Я ніколи не виходжу у публічні обговорення чиїхось дій чи слів, але в ...
443 Охват/переглядів
2025-04-15 12:05
Повідомлення №1254
Я ніколи не виходжу у публічні обговорення чиїхось дій чи слів, але в мене так підгоріло, що мені треба виговортись Просто прочитала текст одного прода, який присвятив своєму уже не діючому артисту цілий сторітел, і мені дуже дивно читати це, більше скажу, мене це обурює.Я не знаю до кінця, що там між ними трапилось, але якщо висвітлюються на загал якісь факти, як юзер я можу оперувати ними у інтуїтивному порядку. Одразу уточню - що я не знайома тісно ні з ким із сторін і мені взагалі нема ніякого особистого інтересу захищати чи приймати чиюсь сторону. Я дивлюсь на цю історію лише як людина, якій на 17-річну голову теж звалилась відповідальність і популярність - це ніхуя не легко, це травма на все подальше життя.Розумію інтереси продюсера і бажання розвивати та комерціалізувати проєкт, але взагалі не розумію рішення душити артиста в сторіз за те, що він безпідповідальний і «поклав хуй» на слухачів.Дуже хотілось би, щоб парадигма «артист заради людей і завдяки людям» була більш людяною (раз ми вже говоримо про людей) і стриманою, з правом артисту самому вирішувати, коли і для чого займатись музикою.Інше питання, що можна забити хуй на підрядників - людей, які вкладають час і енергію в проєкт безкоштовно за інтерес. Це не ок звісно, і це можна було б вирішити на менш публічному рівні.Здається, ці срачі між продюсерами і артистами ніколи не закінчаться - і це сумноВсім злагоди 😛