Статистика telegram каналу - @ya_rema_yad

ЯД 🇺🇦

Subscribers: 529
Photos: 16  Videos: 8  Links: 70 
Канал Дані Яремчука Екс голови Студради КПІ По всім питанням пишіть: @ya_rema
2021-11-01

Кількість підписників

Історія змін лого

Поки що змін не зафіксовано

Історія змін назви

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25
Дуже комфортно сидіти в мушлі де все забороняють

Це комфортно, тому що не треба нічого робити. Люди легко виправдовують бездіяльність тим що їх діяльність і так заборонять. Від цього справи не робляться.

(тут у мене вспливає аналогія з "хорошими росіянами", вони нічого не роблять, бо заборонено, і через це нічого не робиться)

Я вважаю якщо у тебе є ідея і ти віриш у неї, треба робити все щоб її втілити. Треба боротись, долати всі перепони, вигризати для себе найкращі умови, а не додумувати чужі реакції. Де ще це ви навчитесь робити як не в КПІ? Бо КПІ це справжня школа боротьби.
Так, вірогідно не всі ідеї вийде втілити, але тут головне пробувати і не вагатись. Ти ніколи не зрозумієш чи вдасться втілити свою ідею якщо не спопробуєш
​Дозбируємо 650 тисяч, перемагаємо і спати Могилянці продовжують збирати й мають сьогодні темп набагато кращий за нас, тому треба зібратися. Такий насичений тиждень можна закінчувати лише на першому місці. Допомагай КПІ зберегти лідерство: https://payment…
+ запитайте шо з їбалом)
👨‍🎨 У березні русня розбомбила мій ліцей, а сьогодні мій однокласник переміг на конкурсі мистецьких інсталяцій для Bayraktar National Technology Center. Вітаю!

А русні пізда 🔥