👁 58
25-12-05 12:25
[ 💌 | Оновлення #toktoq xikers ]Роді!Дуже-дуже дякую, що вітали мене з Днем народження протягом цього дня! Завдяки Роді, мій День народження став тим, коли мене вітали найбільше за все моє життя.Мені найбільше запам’яталися слова 'Дякую, що народився' та 'Дякую, що став айдолом'. Але я не народився айдолом. Це ви, Роді, своєю великою любов’ю та прихильністю робите мене, який просто народився, чудовим айдолом.Я хочу бути для Роді людиною, яка іноді буде розрадою та силою, як друг — комфортним, а іноді як кохана людина — ніжним, у будь-який момент. І сьогодні Роді стали саме такою сутністю для мене.Хоча зараз справді холодна зима, завдяки теплому серцю Роді мій День народження відчувався, як свіжа весна. Я хочу провести 364 дні, що залишилися до наступного Дня народження, ще щасливіше та веселіше разом із Роді!Ще раз дуже-дуже дякую Роді, які сьогодні привітали мене з Днем народження! Нумо разом щасливо проведемо решту 2025 року!Дякую, що так сильно мене любите, і я теж вас дуже люблю та обожнюю! ♡P.S. У Кореї, кажуть, випало багато снігу, тож будьте обережні на сніговій дорозі!!🦊 #hyunwoo #хьону⇢ 𝒙𝓨 ˗ˏˋ @xikers_ua ࿐ྂ