➛ POP Live Сонхва ✏️✨ 🥺: Мені потрібно все це випускати назовні. Але, здається, бути дорослим означає, що речей, які доводиться терпіти, стає набагато більше. Ти ще раз стримуєшся, ще трохи терпиш, і тепер я до цього вже звик… Але ж у житті все одно так багато несправедливих і прикрих ситуацій, правда? Думаю, кожен із вас теж із цим стикався.🥺: У такі моменти я іноді відступаю на крок назад і думаю: «Який сенс тут злитися?» Але потім, озираючись назад, починаю звинувачувати себе за те, що не зміг висловити цей гнів. Та якщо злитися на себе за те, що стримався, і почати картати себе, то скільки ще днів доведеться витрачати на самодокори?🥺: Тому, будь ласка, не звинувачуйте себе за те, що витримали й стрималися, коли були злі. Просто скажіть собі: «Я добре впорався».🥺: Скажіть собі, що ви молодці. Завжди знайдуться мудріші й розумніші способи впоратися з ситуацією. Навіть у мене іноді не виходить не злитися. Такі моменти бувають.🥺: Може, записати їхні імена в «Зошит смерті»? Давайте не будемо ненавидіти людей?🥺: Звучить трохи неоднозначно, правда? Як можна зовсім нікого не ненавидіти? Напевно, у кожного є хоча б одна така людина. Але все одно ти просто відпускаєш це.🥺: Це той період життя, коли починаєш набагато більше замислюватися над різними речами. Так, від цього нікуди не подінешся. І, якщо чесно, я думаю, що це насправді дуже здоровий процес. © Hongjoongisnm⋞ #translation #poplive #seonghwa ⋟ᯓ𓊝 @ateezhomeua
➛
🪷🧸✨ ‼️ЗБІР "BREAK THE RUSNYA 3.0"
🏴☠️‼️Адмінський склад ATEEZ.ua знову організовує збір для 27-ої реактивної артилерійської бригади ім. Кошового Отамана Петра Калнишевського. Збираємо кошти на Планшети (Один для встановлення програми "Кропива", другий для встановлення програми "Віраж") та антену "Павук" для рацій. Спільними зусиллями, ми змогли закрити вже 2 збори! Завдяки чому наші військові мають зв'язок зі "Starlink"та можливість відслідковувати дрони з детектором "Чуйка". Та настав час, знову зібрати всі свої сили та допомогти з новим збором!
🟢 Наша ціль 30 000 гривень, всі кошти зібрані нами підуть на потреби військовим
🟢🫙Банка збору:https://send.monobank.ua/jar/4ef93gLxaY
💳 Картка банки: 4874 1000 3810 0288
📃 Реквізити банки: Отримувач: Грибінник Лілія СтаніславівнаIBAN: UA213220010000026208380174345ІПН/ЄДРПОУ: 3696704868Призначення платежу: Донат на планшети та Павук
💸 PayPal:
[email protected]. Всі необхідні скріни та виписки, щодо оплати за набір ми надамо після відправки посилки військовим! ⋞ #admin ⋟ᯓ𓊝 @ateezhomeua
⭐️ AtHeart повернулися зі своїм новим цифровим синглом ‘Butterfly Doors’ 🦋Сингл ‘Butterfly Doors’, який вийшов у березні 2026 року, відкриває новий етап у творчості AtHeart. Цей реліз підкреслює глобальний статус гурту та їхній унікальний стиль «HeartTeen», поєднуючи молодіжну енергію з витонченим візуальним рядом та впевненим звучанням.Про реліз:🩵 ‘Butterfly Doors’ — це динамічний Pop R&B трек із потужним 808-басом та футуристичними синтезаторами. Пісня втілює концепцію трансформації та готовності відкритися світу, порівнюючи цей момент із розкриттям дверей розкішного авто або крил метелика. Кліп, відзнятий у Лос-Анджелесі, додає релізу кінематографічного масштабу та підкреслює глобальні амбіції дівчат.AtHeart (앳하트 / ЕтХарт) — це перший глобальний жіночий гурт від агентства TITAN CONTENT. Колектив складається з семи талановитих учасниць: Мічі, Арін, Кейтлін, Бом, Сохьон, Аврори (яка знаходиться зараз в ресті) та Нахьон.
👥 Ну а K-РОДИНА пропонує вам:• Українськомовний контент• Субтитри та озвучення• Дорами та фільми• Можливість приєднатись до спільного просування💬 @krodyna_bot
➛ Оновлення офіційної платформи 📢✨Повідомлення про припинення підписки з автооновленням для ‘ATINY’ Membership 06.04.2026Вітаємо,це KQ Entertainment.У зв’язку зі змінами в роботі офіційного фан-клубу ATEEZ ‘ATINY OFFICIAL MEMBERSHIP’,існуючий формат підписки з автоматичним поновленням буде припинено.Через часті випадки непорозумінь щодо автооновлення та процесу скасуваннями вирішили припинити цей сервіс, щоб забезпечити більш зрозумілий і стабільний користувацький досвід.Надалі членство ‘ATINY’ буде доступне лише як одноразова покупка.■ Інформація для поточних підписників※ Дата завершення продажу підписки:25 квітня, 18:00 (🇺🇦)Якщо ви зараз користуєтесь підпискою з автооновленням,обов’язково скасуйте її до наступної дати списання коштів.※ Як скасувати підписку:[ MY > Історія замовлень > Membership > Скасувати підписку ]※ Для підписок через Apple:скасування потрібно зробити самостійно через [App Store > Subscriptions], оскільки сервіс не може це зробити через політику магазину.※ Навіть після скасування ваша підписка залишатиметься дійсноюдо завершення поточного періоду.※ Якщо підписку не скасувати до дати завершення продажу,може відбутися автоматичне списання коштів.У такому випадку членство не буде вважатися дійсним,і бонуси не надаватимуться.※ Якщо хочете продовжити членство, потрібно придбати новий одноразовий пакет.※ Якщо ви оформите одноразове членство протягом 15 днів після завершення підписки,дата вашого початкового вступу збережеться.Дякуємо.⋞ #toktoq ⋟ᯓ𓊝 @ateezhomeua
➛ Оновлення фромм 💭✨🥺: Тіні-я🥺: вже лютий 🥰🥺: аж цілий місяць вже пройшов тт🥺: з розуму зійти🥺: попіклуйтеся про мене 🥺: я багато працюю заради цього камбеку🥺: через підготовку і зйомки🥺: я не дуже добре спав останнім часом🥺: але тут я дійсно виспався🥺: почуваюся як новенький🥺: я думав, може мені щось замовити поїсти 🥺: але просто вирішив більше поспати🥺: так як у нас сьогодні пізній рейс🥺: я думаю, я можу провести більше часу з вами🥺: nasi goreng (смажений рис) дуже популярна страва тут🥺: я потім спробую🥺: я на вулицю не виходив 🥺: але я знаю 🥺: тут дуже спекотно🥺: коли ми виступали на сцені, не було так спекотно 🥺: як це називається 🥺: я не відчуваю сильний десинхроноз тут🥺: не такий, як я думав🥺: а🥺: різниця не така велика🥺: хахахахаха🥺: ми летіли 8 годин 🥺: тому я і думав, що різниця більше 🥺: а вона становить лише 2 години 🥺: хник🥺: а🥺: я дивлюся дораму яку ви порекомендували🥺: 'чи можна перекласти любов?'🥺: тут зображають Еношиму (японський острів)🥺: у першому епізоді 🥺: дуже близько відчувається 🥺: тому що я їздив туди на відпочинок із сім'єю 🥺: тт🥺: весела дорама🥺: я додивився до 6 епізоду 🥺: я розкажу про свої враження трошки пізніше 🥺: вони всі дійсно вражаюче красиві🥺: я планував вам відправити фото перед тим як піду 🥺: але здався, тому що інтернет не дуже швидкий 🥺: я нещодавно придбав сумку для ручної поклажи, спеціально для рейсів🥺: або коротких подорожей🥺: я вважаю цього достатньо 🥺: було б добре 🥺: коли я приїду до свого рідного міста🥺: і думатиму🥺: чи задовільнив я свого внутрішнього мандрівника тт🥺: ‘я чув ти приїхав вчора’🥺: хухуху🥺: я дуже хочу піти на шопінг після довго часу перерви🥺: це срібло 🩶😆🥺: у колесиків навіть є спеціальна застібка!!🥺: звучить як реклама 🥺: думаю, варто зупинитись🥺: і нещодавно🥺: з Йосан-і й Юнхо🥺: ми почали гру на телефоні 🥺: але вона дійсно важка🥺: я дійсно погано граю в ігри🥺: і🥺: я не можу згадати тт🥺: але я так багато тренувався у неї тт🥺: о ні хахахаха камбек!!🥺: треба більше спати🥺: а тоді вже продовжувати день 🥺: я посплю ще годинку і тоді прокинусь🥺: бувайте🥺: попіклуйтеся про мене і у лютому🥺: люблю вас 🩶⋞ #fromm #seonghwa ⋟ᯓ𓊝 @ateezhomeua
➛ Оновлення фромм 💭✨😐: привіт привіт 👋😐: я чудово виспався! 😐: цими днями, у мене виходить добре поспати 😐: як тільки все по розкладу закінчиться, я валятимусь хаха😐: до речі, порада для покращення сну! 😐: не спіть вдень хаха😐: наступного тижня вже камбек 😐: чудово, чудово 😐: час розважатися під час промоушену😐: вайб на сьогодні...😐: 'ghost' моя фаворитка 😐: вчора це була 'nasa' 😐: 'on the road' відчувається, наче ми знову співаємо 'my way' на 7-му річницю😐: я тільки про це і думав, коли ми записували її! 😐: щодо 'ghost'... Санні гарно заспойлерив вокальну частину 😐: особисто мені найбільше подобається моя частина у цій пісні!😐: є реп-партії, які я пишу з відчуттям, що я маю їх зробити простими, без додавання надмірної харизми 😐: тому так я і зробив 😐: і це так чудово вписалося, що в результаті вийшов реп, який наповнений моїм власним смаком 😐: приблизно таке у мене відчуття😐: а 'adrenaline' це...😐 AD! RE! NA! LI! NE!😐: щодо 'nasa'😐: це пісня, де Сонхва нарешті став місячним зайчиком 😐: 'я що, у відкритому космосі?'😐: такі відчуття 😐: файтін сьогодні! 😐: щодо інтро сьогодні (для NO1)😐: є один індонезійський жанр, який давно мене цікавить 😐: тому я спробував його передати 👀😐: сьогодні я добре попрацюю і повернуся!😐: файтін 💪💪💪😐: дякую вам!!😐: люблю вас 🫶🫶🫶⋞ #fromm #hongjoong ⋟ᯓ𓊝 @ateezhomeua
✨ ASIANISH Winter Fest 2026 — головна зимова подія для фанатів Азії! ✨Хочеш відчути атмосферу Сеула, Токіо та Пекіна… не покидаючи Київ?Тоді тобі точно на зимовий фестиваль азійської культури, який відбудеться 28.12.2025! ❄️🎎На тебе чекає день, коли все навколо наповнюється:🌸 корейською естетикою🎤 k-pop енергією🎨 мистецтвом і традиціями💫 магією азійської культури, від якої неможливо відірватисяТи зможеш:— побачити виступи у номінаціях k-pop, вокал, імпровізація та аніме-дефіле— взяти участь у майстер-класах із корейської мови, каліграфії, китайського мистецтва та ін.— виграти подарунки 🎁— зустріти однодумців і знайти друзів— потанцювати на k-pop random dance 🔥— поборотися за ГРАН-ПРІ фестивалю ✨Це твій шанс зустріти Новий рік яскраво, атмосферно та натхненно.Приходь і стань частиною найбільшої зимової азійської події!📍 Дата: 28.12.2025⏰ Час: 12:00–20:00📌 Локація: Концертно-танцювальний зал «Ровесник», вул. Князя Романа Мстиславича, 5 (м. Дарниця)📲Інстаграм: https://www.instagram.com/asianish_fest/Квитки: concert.ua/uk/event/asianish-winter-fest
➛ POP Live Сонхва ✏️✨ 🐰: У мене є друг, він звичайний офісний працівник. І коли я дивлюся на нього, мені здається це дуже вражаючим. 🐰: Той друг завжди каже мені: «Ах… Сонхва, мабуть, тобі дуже важко». А я йому відповідаю: «Будь-яка робота, яку ти сам робиш, завжди здається найважчою. Тут не про порівняння… просто те, що робиш ти, відчувається найважчим. Тож давай просто будемо вдячні за ті дні, коли можемо зустрітися». 🐰: З роками у мене залишилися друзі з Чінджу, з якими ми разом уже 12 років. Ні, 11 років. 🐰: Ми всі ходили до різних шкіл, але якимось чином залишилися близькими і до сьогодні. 🐰: У нас навіть є спільний чат під назвою «Animal Crossing»ㅋㅋㅋㅋ🐰: і ще приблизно три роки тому ми часто зустрічалися. Три роки тому… чи коли…? 🐰: Ми бачилися принаймні один раз під час свят, але останні три роки завжди було так, що один чи двоє не могли прийти, або ж я сам не міг. Збиратися стало дедалі важче.🐰: Тепер ми жартуємо: «Ну, скоріше за все ми зберемось на чиємусь весіллі».🐰: Оскільки я часто їжджу за кордон, можу не потрапити на це святкування… мої друзі, які живуть у Чінджу, напевно ж і весілля святкуватимуть там, правда? 🐰: І коли я про це думаю, то розумію: «Ах, можливо, я й не зможу приїхати».🐰: Це трохи сумно, але водночас означає, що кожен із нас займає своє місце в житті.🐰: Колись… Саме тому мені подобається одна фраза з серіалу: «Коли ми знову зустрінемось, давай закінчимо ті розмови, які не встигли завершити минулого разу». Мені дуже сподобався цей вислів, він з дорами.🐰: А тепер у кожного з нас своє життя. У мене тепер є мої учасники, а мої друзі, мабуть, уже знайшли когось, хто став для них ще ближчим© lovelifebeauty ⋞ #translation #poplive #seonghwa ⋟ᯓ𓊝 @ateezhomeua