Джерело
Writer's blade ··· Валерії Вести | Останнє щапитання ще вчора вночі надійшло, тож продовжуємо рубрику 😅🤗П...
299 Охват/переглядів
2026-03-31 17:54
Повідомлення №561
Останнє щапитання ще вчора вночі надійшло, тож продовжуємо рубрику 😅🤗П: А ок писати на папері😅? Я куди не гляну, всі на компі чи ноутбуці. Там справді краще? Я ще не стикалася з кардинальними виправленнями, тому й не знаюВ: Хочу вас підтримати, що в письмі немає "добрих" чи "поганих" підходів та технік якщо вони, звісно, в рамках кримінального кодексу 👀 Найголовніше, щоб воно працювало особисто для вас 🙌🏻Багато хто одразу пише в нотатках чи файлах, і якщо ви плануєте цей текст десь публікувати чи надсилати видавництвам — вам буде потрібен надрукований в онлайні варіант. І дійсно, в файлі легше шукати за допомогою тулів та правити помилки, робити правки, не перекреслюючи по кілька разів одне місце на папері.Але якщо у вас думка набагато краще і гарніше складається під час письма на папері від руки — це ж прекрасно! Знаю кількох людей, які так пишуть. Звісно, треба буде подумати, як то переносити в онлайн за необхідності (передруковувати, віддавати на передрук комусь, фоткати і сканити через аішку тощо). Але якщо цей варіант працює набагато краще та продуктивніше, то варто спробувати так писати якийсь тривалий час. Можливо, ви налаштуєте гарну систему, а як ні — будете шукати далі і обов'язково знайдете для себе найбільш комфортний варіант 🙌🏻