Джерело
Writer's blade ··· Валерії Вести | В мене бувають періоди повного нечитуна. В такі місяці я можу хіба що ...
329 Охват/переглядів
2026-04-29 14:16
Повідомлення №607
В мене бувають періоди повного нечитуна. В такі місяці я можу хіба що потроху читати єдину книжку на мій книжковий клуб.А бувають періоди якісь дивні, коли в мене на гудрідз у розділі "читаю зараз" одночасно з'являється п'ять книжок.Мені здається, я зрозуміла, у чому справа цього разу.У Мізері 👀Ця книжка просто таки нестерпна. Вона жахлива, мені боляче її читати. У будь-якому іншому випадку я б записала це до беззаперечних плюсів книги (це неймовірно, наскільки сильні й справжні емоції вона в мені пробуджує), але тут... Ну я гадки не маю, як її закінчити 😅Таке відчуття, що змушую себе їсти рибу впереміш з курагою та родзинками (всі мої беззаперечні "ні" у їжі), мене починає нудити, але треба продовжувати.Тому й почала відволікатися на інші історії. Серед них взяла собі Великого Гетсбі в аудіоформаті в дорогу та так і не дослухала — якось дві третини не зачепили. Більше все ж таки люблю той стан, коли книжка захоплює настільки, що на жодну іншу й дивитися не можеш. Але що вже поробиш, книжковий клуб проводити треба, Мізері написана майстерно та цікаво.Головне — не читати її перед сном 😅