Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Віскі без Коли
Додано 06 жов 2023

Віскі без Коли

@whisky_without_cola
Кількість підписників: 2 935
Фото: 672
Відео: 30
Посилання: 120
Опис:
Привіт! Особистий канал поціновувача міцних алкогольних напоїв.Порівняння віскі, бурбона, інколи інших напоїв. Реклама - adsell.io/r/8jkART . Партнерство - @Whisky_without_Cola_manager Вживайте відповідально!
Джерело

Віскі без Коли | Драм віскі, це скільки? 👀 Щось давно я не публікував образовашки і не ...

Логотип телеграм спільноти - Віскі без Коли Віскі без Коли @whisky_without_cola
4 100 Охват/переглядів 2024-11-12 12:48 Повідомлення №569
Драм віскі, це скільки? 👀 Щось давно я не публікував образовашки і не вумнічал. Виправляюсь. 🥃 Драм (dram) – це порція віскі. Конкретного мілілітражу немає, але в середньому від 25 до 35 мл (🙃 чесно кажучи трохи малувато, тому я зазвичай наливаю собі double drum, двічі ... тричі )🍾 Відповідно, в одній пляшці 0.7/0.75 приблизно 20-30 драмів. 🫥 Знайшов ось такий опис, звідки термін бере походження, від давньогрецького слова «drakhme», що позначало монети або скарби. Слово розвинулося через латину як «dragme» і давньофранцузську як «drame», перш ніж стати «dram» в англійській мові. Позначало слово невелику кількість дорогоцінних речовин. Враховуючи поетичність і красу цієї теорії - підозрюю, що це може бути триндьож. 📜 Якщо звернутись до історичних джерел (та просто даних в інтернетах) можна знайти ще такі варіації. 👉 Драм у британській системі мір ~37мл👉 Ірландський драм – 35.5мл👉 Драм у США (за розміткою джиггера, тобто це шот, насправді) 44мл. 😁 А взагалі, я вважаю що коли наливаєш - головне не виходити за края. Края бачиш - все норм!