Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Віскі без Коли
Додано 06 жов 2023

Віскі без Коли

@whisky_without_cola
Кількість підписників: 2 935
Фото: 672
Відео: 30
Посилання: 120
Опис:
Привіт! Особистий канал поціновувача міцних алкогольних напоїв.Порівняння віскі, бурбона, інколи інших напоїв. Реклама - adsell.io/r/8jkART . Партнерство - @Whisky_without_Cola_manager Вживайте відповідально!
Джерело

Віскі без Коли | Tenjaku Whisky Pure Malt 👀 Ноутбук повернувся до мене. А я повертаюсь ...

Логотип телеграм спільноти - Віскі без Коли Віскі без Коли @whisky_without_cola
4 600 Охват/переглядів 2024-10-23 16:52 Повідомлення №560
Tenjaku Whisky Pure Malt 👀 Ноутбук повернувся до мене. А я повертаюсь до вас з новим оглядом. Пробачте, сакури для фото не знайшов, тому маємо - шо маємо ))) 🎓 Цікаві факти👉 天雀 ієрогліфи на пляшці - перекладається як жайворонок👉 Це blended malt 43% витримкою не меньше 8 років у бочках з під бурбону (про вік знайшов не на офіційному сайті, тож якщо помилився - ви поправте мене) 💰 Вартість: 999 грн за 0.7 в Розетці, я купляв по акції, зараз 1490 по акції, без акції взагалі 1785 грн. По інтернетах середня вартість 1300-1400 грн📦 Упаковка: Картонна подарункова коробка, доволі звичайна пляшка. Із цікавого, рел'єфна етикетка і пробка що загвинчується. Пробка з одного боку практично, з іншого - для віскі 1000+ грн виглядає так собі 🌈 Кольор: Бурштиновий, скоріш за все присутній колір, але не впевнений 👃🏻 Аромат: Доволі "соковитий" та солодкий, але присутня певна важкість, яка робить його "солідним". Яблуко/яблучний джем, карамель та соковита трава на першому плані. Трохи згодом розкривається більше меду, ванілі, горіхів та чорносливу. Можна вловити дерев'яно тютюнові відтінки. На офіційному сайті ще написано про деяку димність - я цього тут не відчув. 👅 Смак: На першому ковтку відчувається на 43%, трошки жорсткуватий, солодкуватий, пряно-перчений. По складових: дерево, мед, табак, сухофрукти, імбир, цитрусові нотки, ванільна випічка. Смак "важчий" (в позитивному сенсі) ніж аромат. 🫦 Посмак: Пряно перчений, помірно "кусючий", з деревом та сухофруктами ❗️ Висновок: непоганий, класичний віскі який зроблений в old fascion стилі тоб то помірно питкий, помірно солідний, є як фруктові так і дерев'яні сторони смаку і аромату. Не викликає вау ефекта, але доволі приємний і відчувається на свої 8 років витримки. Чи візьму собі: За 1400 - ні не візьму. За 1000 грн - це доволі не поганий варіант, якщо вам подобаються класичні віски без зайвої "льодяниковості" та "квітковості", тобто доволі солідні і помірно питки.