Статистика telegram каналу - @vyshniakovs

Логотип телеграм спільноти - Нотатник фıлíстера 2021-09-15

Нотатник фıлíстера

Кількість підписників:
194
Фото:
1250 
Відео:
54 
Посилання:
757 
Категорія:
Блоги
Опис:
You can view and join @vyshniakovs right away.

Кількість підписників

Середній перегляд на повідомлення

Історія змін лого

Поки що змін не зафіксовано

Історія змін назви

Нотатник фıлíстера
2022-08-11
Нотатник фıлíстера
2022-08-04
Нотатник фıлíстера
2022-05-24

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25

Стіна канала Нотатник фıлíстера - @vyshniakovs

Наступна республіка
Пройшло 10 років. І часом доводиться чути питання — а що таке Наступна республіка?
Наступна республіка — це планка вище вашої голови. Це пророцтво про війну на Донбасі за бесідою на пагорбах Київської фортеці. Це воцерковлення через ранкове похмілля на недільній літургії. Це солярні і лунарні байки в підвалі Ярослави. Це пафос аж до майже еротичного збудження. Це програмні тексти в тамбурі потягу Київ-Луцьк. Це хрестини дітей один одного. Це імпровізовані уроки ножевого бою в нічній темряві. Це співпраця з російською політеміграцією заради безкоштовної піци за четверте пиво. Це урок історії в режимі реального часу. Це кримський ВВ-шник під ногами і вервиця в руках. Це вигадка, яка стала реальністю.
Наступна республіка — це моє життя. Наступна республіка — це мої друзі.

Зображення до поточного посту у каналі "Нотатник фıлíстера" - @vyshniakovs
389
23-02-18 06:18

Не просто бійця ДШВ, а офіцера на самій передовій.
Людина достойна — мій друг. Долучайтеся, будь ласка.

578
22-12-05 16:56

"Ми створюємо новий світ", Пол Неш, 1918 р.

328
22-12-02 21:42

Цьому моєму старому постеру — рівно 9 років. У голові не вкладається. Точніше, вкладається, але — з жахом.
Не просто час минув — епоха змінилася.

353
22-12-01 20:33
Юрій Химич (1928-2003)
Задвірки середмістя зимового Києва
274
22-11-28 21:25
Бахмут
In a foreign field he lay
Lonely soldier, unknown grave
On his dying words he prays
Tell the world of Paschendale
251
22-11-26 12:54

В ці години, думаю, є особливо іронічним той факт, що «Маніфест Унабомбера» в Україні було перекладено видавництвом «Клуб сімейного дозвілля»

247
22-11-23 13:47

Важливі дати не закінчуються. Сьогодні відзначається День десантно-штурмових військ ЗСУ. Саме до офіцерського корпусу цих достойників віднедавна долучився Георгій Рябцун, автор важливих каналів про агропромисловість та Європу (тимчасове мовчання яких лише додає ваги вже сказаному і ще несформульованому), джентльмен, справжній чоловік і мій добрий друг.
Та і це не все. Сьогодні — Собор Архистратига Михаїла та інших Небесних Сил безплотних.
Тож, друже, зі святом. Нехай воїнство янголів Господніх укріпить своєю присутністю ваші лави. Нехай Архангел Михаїл береже тебе і всіх твоїх товаришів по зброї. Нехай Господь дарує вам сили душевні і фізичні.

257
22-11-21 20:08

Що не так з Америкою і чому винні республіканці (2/2)
Повернімося до наших часів. Радикали і популісти ліворуч і праворуч збуджують народні маси питаннями внутрішньої політики: соціальне забезпечення, робочі місця, інфляція, міграція, дискримінація. І ліві, і праві кажуть (або мають на увазі): чому стільки грошей, уваги та зусиль іде закордон, в той час як ми — американці — страждаємо у своїй власній країні?
Справедливо, зрозуміло. Але. Коли ви — глобальний лідер, світовий гегемон, центр глобалізованого світу, то у вас нема «зовнішніх проблем». Всі вони прийдуть додому. Зустрічай загрозу на дальніх підступах — це дешевше, це безпечніше.
І це добре розуміють еліти. Але ці еліти втрачають контроль над думкою виборця і, як наслідок, над політикою (в сенсі policy, а не politics).
Отже, популісти з обох сторін загрожують ефективному американсткому лідерству в світі. Чому ж я звинувачую республіканців, а не демократів?
Тому що демократичний естеблішмент зміг взяти контроль над партією, а республіканський ні.
На праймеріз 2020, завдяки голосуванню афро-американської спільноти в Південній Кароліні (якому передувала дуже вдала і потужна комунікація афро-американського партійного естеблішменту) Байден почав свій шлях до номінації і виграв вибори. «Прогресивісти» — впливова сила в партії, але партійні боси тримають ситуацію під контролем.
Республіканський естеблішмент втратив контроль. Боси не змогли зупинити Трампа в 2016, не змогли інтегрувати свої інтереси в його адміністрацію, не змогли відхреститись від нього після штурму Капітолію, не завадили йому обрати кандидатів на праймеріз 2022…що буде в 2024? Трамп проти трампіста ДеСантіса на праймеріз?…
Мене дивує, що люди більш-менш притомні серед партійців і симпатиків GOP роблять вигляд, що не помічають як партія стала не придатною для керування країною-глобальним лідером.
Це яскраво видно в питанні підтримки України. Окремі коментатори і політики роблять вигляд, що це очевидно: підтримка України — це вигідно для США, це дешеве рішення складної проблеми. В той самий час як всілякі навіжені типу Марджорі Тейлор Грін чи меншого Трампа на повному серйозі кажуть: досить фінансувати Київ, краще на ці гроші мексиканців наловимо на кордоні. Кого послухає виборець? Чиє бачення втілить майбутній республіканський уряд?
Символічно, що республіканський естеблішмент зламався десь приблизно на чорному президентові, як і личить расистській країні.
Колись поміркую над причинами цього «зламу». А загалом, з нетерпінням чекаю нагоди перечитати цей допис і посміятись з того наскільки я був не правий.

142
22-11-20 15:56

Петро Левченко
Зимова річка
1900-ті

33
22-11-19 10:48