👁 128
23-06-12 11:55
Друзі хочу написати пост про український контрнаступ. Що я хочу відмітити: Збройні сили України почали обмежені атаки 4-5 червня на фронтах Запоріжжя та Донеччини. Російське Міноборони (звучить звісно смішно ураховуючи що саме Росія напала на Україну і логічніше було б назвати Міністерство нападу) заявило ж звісно про відбиття усіх атак ЗСУ про втрату за 3 дні більш 3,5 тис чоловік вбитими та знищення сотень одиниць техніки в тому числі Леопард 2А4 та Леопард 2А6, БМП Брєдлі,бронемашин Макс Про. Це було б дивно якби такі розповіді не прозвучали тому що усі сторони усіх конфліктів привчені збільшувати ворожі втрати та пременшувати свої про які вони заявили про до 70 вбитих та більш 200 поранених що я впевнений применшення цифра. Потім вже Україна підтвердила свій контрнаступ і за ці дні є успіхи а саме звільнення населених пунктів Благодатне,Макарівка,Лобкове,Новодарівка,Веселе та інші (деякі я міг забути тому що володію не всією інформацію. Напишіть у коментарі які я населені пункти пропустив). Також є інформація про успіхи навколо Бахмуту. Ситуація стрімко розвивається але нажаль росіяни намагаються усіма силами завадити ЗСУ швидко звільнити тимчасово окуповані території завдаючи ударів артилерією та авіацією на яку вони роблять ставку і за численної переваги у літаках та вертольотах. Але вирішальна битва ще не настала тому що не були введені в бій найкраще оснащені та підготовлені бригади ЗСУ (Я маю увазі оперативний резерв який готували для наступальних дії з 12 бригади чисельністю більш 50 тис чоловік). Можливо у РФ ж теж якийсь резерв для відбиття контрнаступу ЗСУ але думаю по підготовці та оснащенню він буде все одно поступатися ЗСУ у якості техніки, підготовки та мотивації але скоріш усього буде переважати по чисельності. Не знаю як будуть далі розвиватися ситуація але впевнений що бої з часом будуть все більш жорсткіше та кровавіше. Хочу тільки побажати ЗСУ успіхів у звільненні своїх території. У мене все постів сьогодні більш усього не буде. Дякую за увагу.