Джерело
V O N A♡ | Так багато людського контролю, людських бажань, людських думок, виснов...
1 120 Охват/переглядів
2026-02-16 16:27
Повідомлення №1106
Так багато людського контролю, людських бажань, людських думок, висновків, усвідомлень…Але інколи приходить момент, коли це все йде кудись так далеко, зовсім на задній план.Коли ти усвідомлюєш, що ти така маленька, а Господь Такий Великий.Коли це стається?Коли Він підхопив, коли витягнув, коли зберіг, коли допоміг, коли вирішив, коли потурбувався, а ти навіть тоді цього не усвідомила чи не розуміла по різним причинам.І коли ти бачиш величину проблеми в якій ти була і величину Його Благодаті, яка покрила тебе, то тоді просто нема слів.Тоді ти так чітко розумієш свою безглуздість і примітивність зі своїм безглуздим і примітивним контролем, зі своїми людськими бажаннями, думками, висновками і усвідомленнями…Він Такий Великий, а ти така маленька.І як добре, що Він є.Але головне зберегти це розуміння і цей стан серця далі в житті, коли захочеться знову бігти попереду Нього, а не йти смиренно за Ним.Господь спочатку, а ти за Ним.І це нам треба, це нам корисно, це для нас найправильніший варіант.