Джерело
V O N A♡ | Хочу продовжити.Чомусь людину, яка має якісь внутрішні проблеми, тобто...
478 Охват/переглядів
2025-07-13 21:10
Повідомлення №890
Хочу продовжити.Чомусь людину, яка має якісь внутрішні проблеми, тобто наче невидимі часто сприймають, як щось не серйозне.Типу не накручуй, візьми себе в руки, більше молись, нічого тобі нема, все нормально.А ось людині з видимою проблемою, наприклад сліпотою такого вже не скажеш, бо проблему видно.Але ж людина, яка довгий час живе у стресі вже має негативні зміни в її мозку.І це не просто про поганий настрій.Це теж серйозна проблема, але яку наче не видно.І інколи людина би хотіла щось змінити, але вже часто не може так швидко і так просто, бо вже відбулися зміни на фізіологічному рівні.Зміни в мозку, зміни в нервовій системі.Беззаперечно, що Господь має владу над всіма проблемами, абсолютно всіма та кожного веде його особистим шляхом зцілення.Що робити, якщо ти розумієш, що маєш внутрішню проблему?1 Будь добріша до себе, не звинувачуй себе, не роби собі сама ще гірше постійними думками «а що, а якщо, а як би» і так далі.Дай собі спокій сама від самої себе.Вже, як є, так є.2 Якщо нічого не відчуваєш, якщо не відчуваєш Бога, то просто бери і опирайся на знання, на знання Істини, на знання Божого Слова.Так написано і все, навіть якщо не відчуваєш цього.3 Ходи з Ним, живи з Ним, Ісус у тобі.Дух Святий оточив тебе зі всіх сторін і руку поклав тобі на голову.Він не лишав і не лишить тебе.Тримай постійний контакт з Ним.Будь максимально щира з Ним.4 Шукай допомоги, шукай, але якщо так складається, що ти не можеш знайти допомоги від людини, то можливо ти маєш пройти цей шлях сама один на один з Богом.Так може бути, Біблія дає приклади таких ситуацій.5 Всіма силами живи, щодня живи.Надійся на Господа щодня.В усіх ситуаціях, і в самих примітивних, і в самих простих, і в самих надскладних та важких.Віддавай Господу молитовно усі свої турботи, віддавай, доки не віддаси повністю, доки хоча б трохи не стане легше.Хай благодать Господа Ісуса Христа допоможе тобі на твоєму шляху, щоб усе важке стало легким і все неможливе можливим!#неможунеписати