Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Віталій Чепинога
Додано 14 лип 2024

Віталій Чепинога

@vitaliichepynoga
Кількість підписників: 2 335
Фото: 569
Відео: 16
Посилання: 3,930
Опис:
Дзеркало фейсбук-аккаунта Віталія Чепиноги. Всі пости без видалення та цензури.
Джерело

Віталій Чепинога | Глянув інтерв'ю таємного агента СБУ, який кілька років працював у Моск...

Логотип телеграм спільноти - Віталій Чепинога Віталій Чепинога @vitaliichepynoga
1 500 Охват/переглядів 2025-06-12 14:04 Повідомлення №3183
Глянув інтерв'ю таємного агента СБУ, який кілька років працював у Москві, в офісі ефесбешного агента Сівковича. Само по собі - це вже вищий пілотаж українських спесцлужб: "імплементувати" під час війни агента в саме кубло ворога, зібрати інформацію і вивести неушкодженим назад, в Україну! Це вам не "штірліц".Розповів багато цікавого. Зокрема й про Сівковича та колишнього керівника СБУ в Криму Кулініча, якого ще в 2022 року особисто затримував генерал Василь Малюк. Кулініч був основною і головною ланкою в тотальній мережі російської розвідки. Також розказує, як СБУ за три роки війни по-суті кардинально змінила ситуацію і зірвала глобальні плани росіян. Слухаєш і розумієш: ми дійсно пройшли по самому лезу бритви. По волосині.Коли я приїхав до села, то пішов в стару комору. Там лежала купа якогось струхлявілого ганчір'я. Хотів його винести в город та спалить. Коли я підняв цей мотлох, звідти врозтіч кинулась якась неймовірна тьма тьмуща мишей. Сотні й тисячі. І це якраз підходяща алегорія для того, щоб зрозуміти, скільки ефесбешних агентів за всі роки незалежності було інкорпоровано в державні структури України... І це ж не безобідні миші. Це дуже небезпечні й хитрі щурі.Спостерігав за роботою багатьох українських урядів. Росія завжди дуже наполегливо намагалася втручатися в кадрову політику в Україні. Їм бив дав волю, вони б навіть керівників ОСББ своїх попризначали. В часи Януковича, агентів ФСБ на державних посадах було, мабуть, більше, ніж власне канонічних українців. Років кілька тому, під час приватних зустрічей з політиками чи чиновниками, я намагався вирахувати, чи є вони агентами ФСБ, за якимись непрямими ознаками. Мої знайомі казали, що в мене параноя. Але це була не параноя, а інтуїція, сперта на факти та здогадки.І воно ж то все нікуди не поділося. Воно діждалося 2022-го. І тільки завдяки якомусь дивовижному героїзму та професіоналізму наших спецслужб, все це не потягло Україну в вічну глибоку могилу.Тільки зараз, в останні роки ведеться робота з викриття російських агентів. І вона ще дуже далека до завершення. Під старим ганчір'ям досі сидить тьма щурів...Віталій Чепинога | Підписатися