Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Вінницький блог N2
Додано 17 чер 2021

Вінницький блог N2

@vinblog2
Кількість підписників: 951
Фото: 210
Відео: 8
Посилання: 204
Опис:
Іронічно про Вінницю
Джерело

Вінницький блог N2 | Читаю знову новини про наїзд одної абревіатури на іншу (СБУ на УПЦ МП)...

Логотип телеграм спільноти - Вінницький блог N 2 Вінницький блог N2 @vinblog2
379 Охват/переглядів 2022-11-24 08:42 Повідомлення №489
Читаю знову новини про наїзд одної абревіатури на іншу (СБУ на УПЦ МП). Бо зараж же не 90-ті, щоб СБУ отак просто наїжала на міжнародний бізнес УПЦ МП.Я провів власне розслідування, аби це прояснить. По-перше, я знаю багато людей, які лічно ходять в УПЦ МП за часточкою душевного спокою і змінювати церковний бренд не хочуть. Оно у Вінниці KFC скільки працював, поки макдака не було і що? Откуда ті черги по кілометру після відкриття? По-друге. Да, в храмах знайшли пропагандонську літературу росіян, російські рублі і паспорти, а також ноти з піснями про росію-матушку та підроблені квитки в рай. І шо? Це приватна справа каждого фбшніка: шо йому слухать, шо читать та тим більше співать. З яких це пір СБУ цікавиться фсб в Україні? Їм шо роботи мало?І третє - головне - я колись зайшов в церкву в шапці, так на мене поп як накричав, чуть лі не з палкою вигнав: я даже не вспів сказати, шо приніс гроші на церкву. А тут СБУшніки спокойно в шапках гуляють і хоть би хни.А бог небось сидить і хіхікає через це все!