Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Вінницький блог N2
Додано 17 чер 2021

Вінницький блог N2

@vinblog2
Кількість підписників: 951
Фото: 210
Відео: 8
Посилання: 204
Опис:
Іронічно про Вінницю
Джерело

Вінницький блог N2 | Якби я був журналістом в білорусі, то обов'язково почувши цю новину, д...

Логотип телеграм спільноти - Вінницький блог N 2 Вінницький блог N2 @vinblog2
230 Охват/переглядів 2022-11-26 17:25 Повідомлення №491
Якби я був журналістом в білорусі, то обов'язково почувши цю новину, доїв би картоплю з сіллю, та поставив питання лукашенку:- григорович, блять, шо сталося? Чого помер міністр закордонних справ? А лукашенко теж доїв би свою картоплю з сільодкою, витер вуса об піджак і відповів:- Якби наш міністр не помер сьогодні, то завтра б на нього напали українські нацисти в подворотні і убили. Тому він прєвєнтівно помер, щоб не дать возможность НАТО його убить. Ми знову всіх перехитрили і не дали западним шпіонам дістрєдітіровать білоруську супердержаву. Я вам більше скажу, у мене з собою карта усіх подворотєн, де хаймарс мали нанести ракєтний удар по міністру. Карта з собою, я її завжди ношу, аби не ходить по тим подворотням. Тепер, коли план НАТО провалився, можна смєло говорити, що наші - білоруські міністри - недосягаємі для хаймарс.Дякую міністру закордонних справ за службу та желаю здоров'я та успіхів в новій для нього жизні. Своїм прикладом він показав, як треба воювати против врагов та шокіровать їх.