Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Вінницький блог N2
Додано 17 чер 2021

Вінницький блог N2

@vinblog2
Кількість підписників: 951
Фото: 210
Відео: 8
Посилання: 204
Опис:
Іронічно про Вінницю
Джерело

Вінницький блог N2 | Вінницька загадка. Вранці один вінницький блогер вийшов на вулицю і ви...

Логотип телеграм спільноти - Вінницький блог N 2 Вінницький блог N2 @vinblog2
503 Охват/переглядів 2022-11-18 16:59 Повідомлення №484
Вінницька загадка. Вранці один вінницький блогер вийшов на вулицю і вирішив поїхати по ділам. Єстєствєнно, пішов на трамвай, щоб не стояти в самокатних пробках (та ще з Поділля).Сів у трамвай, дістав смартфон і получів білєт (завжди плачу за проїзд, даже коли не хочу). Подивився на клумбу біля універмагу, поговорив з туями і вирішив їхати назад на Поділля. Опять сів в трамвай і знову заплатив 8 грн. Витрата 16 гривень із самого ранку викликала приступ паніки, тому купив за 133.97 гривень в аптеці аскорбінки і пішов на автобус, бо аскорбінка без закусі сильно розслабляє.Сів у автобус. Заплатив 12 грн. І всьо, от вам +.Але карточка не остановилась віддавать мої гроші за проїзд, делікатно перейменовав категорію оплати в "Подорожі". Сижу тепер я не знаю, шо робить? Чи відчувати себе подорожником, чи йти в Гаагу за справедливістю? Бо у мене так до утра уже грошей на карточці не буде, а я ще хотів завтра поподорожувати на Вишеньку...Отак люби трамваї та автобуси. Добре, шо немає комунального таксі:)