Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Їжа від тривог
Додано 14 лип 2024

Їжа від тривог

@vidtrevog
Кількість підписників: 1 290
Фото: 2,040
Відео: 264
Посилання: 554
Опис:
Для співпраці @nad_nosk Підтримати проект https://send.monobank.ua/jar/8Bvp9LMgMv https://substack.com/@nadiianoskova
Джерело

Їжа від тривог | Нарешті з'їздила у Вінницю!Місто зелене і дуже красиве, багато догляну...

Логотип телеграм спільноти - Їжа від тривог Їжа від тривог @vidtrevog
344 Охват/переглядів 2026-05-07 08:16 Повідомлення №2619
Нарешті з'їздила у Вінницю!Місто зелене і дуже красиве, багато доглянутої архітектури, якісні пам’ятні таблички і вказівники дозволяють вільно орієнтуватись. Є щемлива програма по збереженню пам’яті єврейської спільноти, і путящий туристичний сайт. Horeca більше розвинута, як мені здалось, в секторі кафе та кав'ярень: заходила в O'Cake, Inside, дуже красиві мережеві Sharikava і Boroda (обидві точки якщо не помиляюсь, розробили в дизайн бюро Rizdvо). Була в супермаркеті GRONO: тут можна трошки знепритомніти від краси і купити гострий мед Max Hot Honey, в'ялені сливи, вишневе варення, а у їх пекарні Bushe фільтр Penyora та гарнющу випічку, зокрема Puff з часником та кропом (твіст на пампушку до борщу, ну!). Їсти радять в Новій провінції, і я обов'язково туди зазирну: в меню закладу є пиріжки манзарі, вареники з вишнею та киселем та інші подільські страви. Мало знаю про їжу Поділля, і якщо у вас є рекомендації щодо локальних продуктів, виробників, страв, шефів чи дослідників, поділіться, будь ласка. Підписалась на амбасадорку Олену Павлову, вивчаю.Хто не знав, в регіоні є культурний маршрут Camino Podolico. Команда зробила гастрогід і це прекрасно: є історія, рецепти і місця, де все це можна спробувати. Ринки не роздивилась: Центральний тільки відкривався (я приїхала дуже рано), а на Урожай потрапила пізно. Тільки встигла пофліртувати з мужчиною, який продавав сушену рибу. Багато перспектив і заміток на потім. Вже чекаю нової поїздки❤️🍒