Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Віче/Вече, копне пРАво, козаки та Гетьманат, СамоДержавність НаРоду!
Додано 14 лип 2024

Віче/Вече, копне пРАво, козаки та Гетьманат, СамоДержавність НаРоду!

@vecheKOPAhetmanat
Кількість підписників: 2 721
Фото: 1,390
Відео: 1,420
Посилання: 915
Опис:
відомості з основ пРАва та в-ЛАДи НаРоду! Група обговорення: https://t.me/NARODNAvLadaVI4Ehtmanat

👥 Кількість підписників

2 721
Середній/День:: -3
Середній/Тиждень:: -2
Середній/Місяць:: +3

👁️ Середній перегляд на повідомлення

411
Середній/День:: 538
Середній/Тиждень:: 358
ERR: 15.1%

📊 Кількість повідомлень на день

3.8
Останній день: 4
Середнє за тиждень: 4
Середнє за день: 3.8

Історія змін лого

Історія змін назви

Віче/Вече, копне пРАво, козаки та Гетьманат, СамоДержавність НаРоду! 2026-03-18
Віче/Вече, копне пРАво, козаки та Гетьманат, ТЦК,"ВОЛЕВИЯВЛЕННЯ", СамоДержавність НаРоду! 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

#основиРабстваТепер поговоримо про те за що майже всі мовчать. Як казав генерал в романі "Честь имею" - "тирани завжди так поступали, відрубували народам голови! Щоб лишити німе тіло/стадо "Люди пропадають! Цей хлопець імовірно викрадений службою безпеки ж2щини.Тільки в мої області за гратами на 5 літ ця жінка-блогер і єдиний незалежний журналіст Дмитро Каланча (збір на нього скину в коментарях) 🆘. Задайте тупим під.рам з прикордонної чи митної питання: а де простий українець більше підтримає армію, 1⃣гризучи дома черствий хліб 🍞 бо ТЦК закрило всі прибутки і місця праці чи 2⃣ маючи чисту заРАБітню оплату за кордоном від наприклад 500 до 2500 доларів, спокійно їхаючи додому і назад коли збереглися хоч половина "конституційних прав" згідно їх же ПРИСЯГИ⁉️і 3⃣як думають погранці, коли їх кинуть в окопи а поставлять поляка замість них, той кого загнали у ферму буде "донатити" охоронцям ферми на допомогу в окопи??? Новина про викрадення за посл.https://youtu.be/2nFVxOUKH4s?si=vr82IAHq0_tTSN2K
Доброго вечора та мирного і чистого неба бажаю всім. Тут бабка шепотуха в топтунах підкрадухах (свідки і постраждалі) донесла нам деякі відомості про звірства ТЦК на Чернівецькій землі! А саме, одна із поширених тактик останні дні це ловля в глухих місцях , в тупіках (магазинчик наприклад) або із засідки 5 -6 катів на одного, якщо мужчин двоє то нападають мінімум в 10-х. Але суть не в тому. ПамЬятаєте вспливали різні тендери по наручниках , кайданках, балончиках, і навіть стальні тросові петлі-палки для вилову тварин(людиноподібних), які закупали жидоохоронні органи "ПОЛІЦІЇ"???Так от, мені здається такі закупки починають вспливати вже в лапах ТЦК. Кажуть що після того як 5-6 бугаїв повалили на землю то на жертві відразу закриваються наручники за спиною.Певно були спротиви , биття скла в машинах, того виродки рішили більш підстрахуватися. Того бережіть себе і будьте вкрай обережні, не ходіть самі та без засобів САМОоборони від невідомих злочинців в військові та без формі. ***********🆘❗️❗️Створюйте місцеві групи САМОоборони від душегубів і ходіть МІНІМУМ по 5 боєздатних та правоздатних дорослих і не з пустими руками 🥷🪓🔨🪛⛏️🔪⛓️⛓️🔫🔫❗️Нагадуємо що список найбільш важливих посилань цієї спільноти, ПРОТИ ТЦК та мусарні тут👉 https://t.me/vecheKOPAhetmanat/140💥Вивіска- попередження на двері та браму тут👉https://t.me/vecheKOPAhetmanat/29
А не по[бал]овать нас цього вечора чимось забороненим ? Рекомендую фільм для перегляду. ВІн про ідіотизм нашої "цивілізації ", про наше здровЬя та енергетику. На початку фільму є хороший приклад загальних Зборів/Соборів які колись наші Предки пРАктикували перед Віче. Дуже цікаво , що єдиний хто дав головній героїні їжу просто так, без "грошей" і тиску на мозок - був малий хлопчик, дитина! Ось чому "устами младенца глаголит Истина", ось чому йде боротьба на самому старті за дитячі уми/мізки-флешки(форматування) і серця! Щоб завести на рабську дорогу фальшивого світогляду і самообману! До речі в КОНспірологічних колах в інтернеті стверджують , що незважаючи на те що фільм французький - він був тихенько заборонений "сильними світу цього" в ЄВРжопі🔯 і усно робили все, щоб в кінотеатрах його побачили якомога менше глядачів або взагалі не показували! Рекомендую для перегляду, і дітям також! https://kinokrad.ac/286691-prekrasnaya-zelenaya.html***********🆘❗️❗️Створюйте місцеві групи САМОоборони від душегубів і ходіть МІНІМУМ по 5 боєздатних та правоздатних дорослих і не з пустими руками 🥷🪓🔨🪛🔪🔫🔫❗️Нагадуємо що список найбільш важливих посилань цієї спільноти, ПРОТИ ТЦК та мусарні тут👉 https://t.me/vecheKOPAhetmanat/140💥Вивіска- попередження на двері та браму тут👉https://t.me/vecheKOPAhetmanat/29
Ці запитання невідомого мені автора хоч і не дають вирішення проблеми, але прекрасно показують хід мислення рабів-манкуртів, майданутих патріотичних каструль. На майдані як і в соціумі було не більше 2% осмилених нормальних людей що вискакували туди тільки в цілях розвідки і інтересу, але перехопити управління стадом вони не змогли, це зробили єврейські міжнародні КОРПОРАЦІЇ. Ні не революція гідності а ЕВОЛЮЦІЯ ТУПОСТІ, бо навіть обмануті жителі рос.імперії і те знали плани нового устрою,який жидо-комуняки не так реалізували як декларували! А ці каструлі сто років пізніше нічого не розуміли в структурі Держави і Права. Ті каструлі які все таки підписалися на цю спільноту, дякую вам за 50% внеску на рівні з велікімі ускімі що привели КРОВ і ВІЙНУ на наші землі! Ану заспівайте пісеньку: "Батько наш Жидвера✡️! Жидвиїна мати! Ми за Жидвиїну підемо здихати! Ой лежить ЖИД лежить, йде на тяжкі муки, без лівої ноги, без правої руки! Слава УкраЇлю✡️, Степану Жидвері- геноциднику польського та "українського" Народів!"
До бота вночі надіслали:"Носите с собой разные полезные вещи, которые помогут спасти вашу жизнь. Берите помогаторы с собой везде и всегда. Вы никогда не в безопасности. Не думайте, что эта проблема обойдет вас стороной. Вы находитесь на территории войны, необъявленной войны, где линия фронта, это кольцо вокруг вас и с каждым днем оно сужается все больше и больше. Здесь нет правил и законов военного времени, здесь вас некому защитить, кроме самих себя. Здесь никто не придет на помощь, кроме крепкой игрушки в ваших руках. И такая война является худшим воплощением всех войн. Ваши враги не знают чести, им чужды ваши законы и моральные устои. Ваша жизнь для них ничего не стоит. Вы одни и положиться можете только на себя. Действуйте: защищайтесь, если сами не хотите нападать. Боитесь уголовной ответственности за превышение самообороны? Лучше вас будут судить двенадцать человек, чем нести шестеро.____Від себе додам:З тюрми двері відкриються, а із труни - ні. #УхиляйсяПонадУсе #ГостриВила#захищайся