🥷Доброго дня і миру всім хто читає цей текст.Радили мудрі душі не звертати уваги на всяких психопатів в коментарях, але оскільки один із психів зачепив тему кастовості то треба її продовжити, можливо комусь мої короткі неповні ведомості про расологію, кастовість душ, народне самоуправління та глобальне колонізоване "управління" стануть комусь во благо.На скрішноті придурок який виріс на Русі серед залишків білих народів починає гадити🐍💩 на ту Землю і на ті народи серед яких виріс.Він фанат індусів, пакистанців , циган і постійно пропаГАНдує (пропаЗМІЮЄ) перевагу культури їх над білими народами, фразами наприклад: - "какіє же бьєліє агресівные, смортітьє Індія і Пакистан смоглі договориться про мір а белые народы не смоглі". Придурку не цікаво що на планеті глобальне колоніальне управління і домовляються не представники окремих"рас" : не індійці , не білі , не китайці, не араби , і навіть не прості євреї а інопланетяний антиразум який керує за ниточки своїми куклами: сіонізмом, масонством, закритими орденами і так далі. Придурку Славіку не цікаво які фізичні, хімічні , психічні та інші фактори можуть викликати в будь-якого народу АГРЕСІЮ , біснуватість і тому подібне. Придурку Славіку не цікаво що в Індії було повністю зачищено представників вищих каст і частково середню .Придурку Славіку не цікаво що ті циГАНочки, тобто ци-Наги , тобто ци-змії на яких він дрочить то представники найнижчої касти ШУДРИ (по русинському холопи, смерди, і дійсно смердять від слова СМРАД) в 90+% випадків ну і решту пару ремеслянників з штучно притупленим умом із касти Вайшь-і.А ті хто були справжніми Краштріями/ Витязями і справжніми Брахманами/Волхвами були во плоті не тих человіко-обезьян , не тієї генетики на яку дрочить Славік. Виходить що матеріально серед видимих структур планету окупувала каста Вайшь-і/ТОРГАШІ з генетикою племені жиdів, котра в свою чергу управляється схованими одиницями їхніх "брахманів" що отримують накази від інопланетяного антиразуму та "тонкого плану" . Але при цьому всьому гармонійні взаємочини , обЬмін енергіями і смислами між кастами расами і народами повністю пропав, є тільки пірамідна диктатура з центральним органами поза пірамідою.В нашому чаті дозволяється критика тільки одного, не народу а племені: певних арабо- семітів і жиdів. Якщо хтось буде займатися критикою білих народів (яких майже не лишилося, а в більшості це мішані світлі жиdо- ашкенази) або возомнить себе невєбезним суддею і скаже: китайці кращі за негрів, цигани кращі за білих або тому подібне - він буде наглухо заблокований . ЗапамЬятайте раз і назавжди, глаголю до всіх і кожного:-кожна "раса" і народність в цьому парку Земля була создана архітекторами самодоСТАточною і могла сама себе відновлювати безкінечно довго в часі і просторі не змішуючись при цьому потомством з іншими народами (грубо кажучи запас генофонду між племенами кожного народу, Раси або "раси"). - кожній "расі" і народності (поки планету повністю не захопили паразитарні сили) було даний свій ареАЛ , свій континент чи кусок континенту і велика кий-тайська стіна котра ділила континент аж до сучасної Турції - німий свідок подій древності. Жиdи і євреї не відносяться ні до Раси ні до Народності якби сильно вони себе народом не називали.Це просто міднокровний кусок племен який демонічно був вирваний із арабо-семітського ілатино-циГАН🐍ського генофонду. І ось це жиdoвське не народ а плем'я пройшло страшні генетичні, психічні і фізіологічні експерименти та до цих пір змішується з іншими народностями щоб не здохнути в часі від інбридінгу (сестройобства). #касты. #касти#Раса
#основыРабства #основиРабства #КОБ#выходИзСистемы "#яНиКомуНичегоНі_Должен"Тоже советую посмотреть чёрно-белый фильм "Великий самозванец" или хотя бы прочитать его краткую биографию.Там очень четко , хотя и в форме комедии (на самом деле там было не до смеха) показано как человек с феноменальной памятью и золотыми руками может иметь много профессий (масок иудического ✡= юридического театра) и быть намного лучше тех кто имеет ДИПЛОМ или учёную степень.Мёртвая запись, лицензия, оценка, сертификат, ДИПЛОМ никогда не показывает знания и умения человека на практике, даже гениальный молодой хирург когда закинет полностью практику и чтение медицинской литературы, займётся чем-то другим на многие лета , то он утратит почти всё свои умения и знания, даже имея при этом ДИПЛОМ или кандидата наук для своей ПЕРСОНЫ .💥 Приблизний план утворення Народної самооборони:https://t.me/vecheKOPAhetmanat/92❗️список важливих посилань цієї спільноти, в тому числі ПРОТИ ТЦК тут👉 https://t.me/vecheKOPAhetmanat/140
Бобер из Канады не знаком с бобром из Кузбасса, но плотину они строят одинаково. Также и наши «друзья» пыхатые и порхатые, имея в голове внедренного им при помощи НЛП «врага», плюс минус одинаковое обучение по борьбе и уничтожению этого врага, действуют всегда сообща, даже не зная друг друга. А наши, Братья и Сестры, все время кричат, «давайте объединятся», нужно говорить Давайте Учится… Когда начинают объединение, то сливают всех своих соратников и единомышленников болтая об объединении, затем в их объединение, внедряют извне «толковых» ребят из Моссада или ЦРУ для возглавления… Если не получается возглавить, то приедут парни в шлемах с низким уровнем интеллекта и упакуют объединившихся оптом и в розницу. На этом объединение заканчивается. ЗНАНИЕ И ОДИНАКОВОЕ ПОНИМАНИЕ СИТУАЦИИ – это и есть объединение, даже если люди не знают друг друга, они всегда будут действовать сообща и вычислить таких людей, за исключением болтунов, практически невозможно. ЭТО НЕОБХОДИМО ПОНЯТЬ В ПЕРВУЮ ОЧЕРЕДЬ. Обретя знания, Вы автоматически получаете право Творца, судить напрямую
🆘🆘😡😡❗️❗️❗️❗️"Читать всем! Даже, если думаете, что именно вас по какой-то причине это не касается. Вы очень ошибаетесь, потому что Родину, страну и нацию мы уже почти потеряли. Всех поздравляю, это уже «потужна перемога»!Сейчас в Украине создана следующая СХЕМА – в связи с отсутствием мужчин (рабочих, да и вообще) на предприятиях, фермах, полях и так далее, начал работать завоз мигрантов. Допустим, фермер заказывает себе «нового украинца», это стоит пару сотен $ чистыми для тех, кто ищет таких за границей + дополнительные расходы. Фермер должен предоставить жилье, официальную ЗП (когда оформят «нового украинца», на это уходит примерно 2.5 месяца ) + кешом. На сегодняшний день по такой схеме уже завезли 250 человек, это только по одной области и только то, что известно мне.СХЕМА активно распространяется и набирает оборот, так как спрос очень большой с двух сторон!На данный момент выстраивается целая СИСТЕМА доставки «новых украинцев», и в этой схеме, конечно, зарабатывать будут все «патриоты», которые с радостью отправляли своих на убой или делали «билеты жизни», а сейчас за пару сотен $ будут привозить «новых».А представьте солдата, который вернется домой, а там уже новые разнообразные местные жители, и дети новые, и тоже разные, уже совсем не напоминающие украинцев, мягко говоря…В этой публикации я не буду вдаваться в подробности социализации, поведения и отражения этого на будущем. Для многих это интуитивно понятно….Так что Слава Зеленскому!"
🥷 Своих земляков утилизируем за гробовые деньги, покупаем квартиры на кровавые "деньги" от еврейских банкиров как стимул для братоубийства, и в новой квартире уже подставляем своё тело какому-то арабу или кавказцу .Ну а после такую физическую особь с вагиной между ног , либо её дочь ждёт смерть путем отсечения головы за открытую одежду от новых жителей и "полиции нравов " ислама , которых она же своими действиями и привела на свою местность утилизировав земляком .Вот такая тупая смерть ждёт многих носителей физических лиц.В "нашей неньке" УКРАИНА™ тоже большой % таких куриц на-ФРОНТниц 🪖🪖мине́тчиц.К сожалению игра в кальмара только начата----Ну что великие АсвАбадители? Вы точно против тех воююете? Когда сдохнете на #СВО то вашу дочь и жену КТО от насильников мигрантов будет защищать??? Похороный миллион рублей сам выскочит из сейфа и сам возьмёт двухстволку в руки??? Или любовник который срать хотел на вашых детей???#СВО, #КОБ #ZOV, ZVO-их не бросаем , #ZVO-их утилизируем и привозим чужих!❗️
🥷Певно кошерний суд не дав могилізувати пейсатих керівників ТЦК на фронт за провал праці, кругова порука у ✡ ЖudiВ наглядно! «Людський ресурс вичерпано»Суд виправдав одного з керівників ТЦК, якого звинуватили у зриві плану «забору гарматного м’яса». У тцк та сп визнали, що просто не змогли знайти достатньо чоловіків, які б підходили за віком і станом здоров’я. Людський ресурс вичерпано, але система й далі намагається гребти всіх підряд..Коментар з нашого чату:"Не треба надіятися на різні "суди, " якщо не зрозуміло це до цього часу.Любий суд - це головний помічник і представник Системи на місцях. Виправдав начальника ТЦК, цим самим давши зрозуміти, що методи роботи можна і посилити. Головне план по утилізації біо ресурсу, все інше - то дрібні нюанси.Вам би не " права " вчити, а вивчати як користуватися зброєю. 😉"…............❗️список важливих посилань цієї спільноти, в тому числі ПРОТИ ТЦК тут👉 https://t.me/vecheKOPAhetmanat/1403)Вивіска- попередження на двері 👉https://t.me/vecheKOPAhetmanat/29
🥷А теперь ответьте пожалуйста сами себе на вопрос: можно ли просто 👉мирно👈 иметь дома, или просто 👉мирно👈 но для самозащиты носить при себе оружие, в странах-колониях в которых по факту идёт геноцыдная горячая и комбинированная война, таких как: УКРАИНА™ и РФ/РОССИЯ™ при этом не опасаясь проблем с оккупантами которые исполняют роль "властей"❓Большинство осознанных ответит однозначно: нет❗️Давайте пока отбросим юридические хуцпы и фикции такие как не объявленная война, очень похожие законы -оферты о военных учениях в обоих этих колониях , надписи на офертах: А.Т.О./ СВО/ ООС/ К.Т.О.(в Курской) / КУРВО/ БЕЗ-МОЗГО, конфликт, ГАВ- ГАВ 🐶🦮 лише маленька "АГРЕСІЯ З БОКУ РФ", терроризм, 🪪🪪У.Б.Д. вместо удостоверения ветерана войны и так далее и тому подобное....По факту ✡жидовские ракеты и дроны летают одинаково что в одной рабской стране- колонии УКРАИНА что в приграничных областях РФ, но при этом рабу запрещено И ТАМ И ТАМ иметь дома не то что незарегистрированный автомат, а даже для защиты дома от карателей: мощную петарду на 10-20 грам пороха начинённую кусками гвоздей!!!💥🧨💣Логический вопрос: так что же это за "власти" в обеих "СТРАН™" такие, которые так сильно "любят" якобы "свой" Народ и население, не разрешая иметь оружие по время войны??⁉️Крайне простой ответ: они и есть главный инициатор и главный соучастник геноцида.(Но вот только попробуй объяснить эти простые вещи как минимум 95%-процентам тупых солдафонов с обеих сторон)#самозащита , #самооборона
🥷[замисел 2019] Фильм имеет очень много подсказок но он и имеет много ловушек так как он написан с одобрения смотрителей нашего парка Земля . У меня очень плохое мнение об "авторе" (одном из) фильма, так как он сам по себе воплощён в тело греко- хазарского жида ✡, физлицо автора: Дмитрий Загоренко, псевдоним и он же масонский титул после отснятия фильма как дипломной работы на масонскую ступень: Зодчий. Он соавтор гимна жидо -провозглашенной ДНР, автор рисунков на деньгах ДНР, тот кто помешал трудам Сергея Данилова, он строитель будущего СССР 2.0 вернее рабской фиолетовой орды, 🅰 ещё вернее цифровой зоны в которой они не хотят видеть белые народы и славянскую культуру. Упоротым свидетелям святых преподобных статусов🃏 очень рекомендую посмотреть некоторые моменты, особенно шахматный бой в самом начале и принципы контроля в КОЛОНИИ СТАБИЛЬНОСТИ. Всём: смотрите да не засматривайтесь, не сотвори себе кумира, не пускайте оргазм от фильма, как некоторые что обожествляли эту дипломную в масонской ложе.
Пишуть друзі на рахунок об'єднання полтавчан. В кого було можливість то поширите, особливо земля Полтавщини🤝🤝⚡️🔥Далі текст копіюю:Чи можеш, будь ласка, розмістити у своїх чатах? Може є полтавчани-однодумці. Треба гуртуватися. 👇Люди проти закриття Полтавської центральної районної лікарні!09 січня 2025 року мешканці громад Полтавського району нарешті домоглися зустрічі з секретарем Полтавської міської ради Катериною Ямщиковою. Громадяни вимагають скасувати рішення про закриття Полтавської центральної районної лікарні! Дискусія розгорілася досить напружена. Повний перебіг акції - у нашому відеоhttps://www.facebook.com/100063510724829/videos/1157323542639663 Медіа "Вісті Плюс" Полтавський район Медіа "Вісті Плюс" Полтавський районОт як би наші приватні клінікі відмовились лікувати нашу нажаль "невиліковно" владу, тоді б може вони задумалисьКраше б було, шоб всю міську раду на нуль, там би переосмислилось усе, і поведінка і вчинках і саме життя.В 24 громадах немає стаціонарів.https://www.tiktok.com/@my_poltava_news/video/7457865650271227142?_r=1&_t=ZM-8svL2OSyEf0 У міську раду прийшли полтавці, вимагають скасувати рішення про закриття Центральної районної лікарні. Раніше люди вже виходили на пікет та перекривали дорогу.https://poltava.to/news/79575/#comments ЗАКОНОПРОЕКТ № 6013: ПРИХОВАНА ПРИВАТИЗАЦІЯ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ ЧИ НОВІ ФІНАНСОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЇХНЬОГО РОЗВИТКУ 10 СІЧНЯ 2025 - откуда ноги растут - #6013
Не дивуйтеся дикому значку вище про фізичних осіб. То був прогноз як від цього відео будуть рвати і підгорати пукани 🐏💨 , пердаки💩 у свідків святих преподобних СТАТУСІВ , свідків євангелії від всіх КОНСТИТУЦІЙ, та законності і чинності всієї юриспруденції в колонії УКРАЇНА 😁😁. Там ніби сказано прості речі, "не о чём" , но саме вони і є найбільш цінні. А головне може нарешті хтось з баранів зрозуміє що таке Живий Мужчина чи +Женчина= Человек . Що таке Живе Слово а не МЕРТВА БУКВА . Такі Живі душі в нас є лиш дуже маловідомі. Тому визнаю: серед медійних блогерів на землях відомих під окупаційними назвами Україна/УРСР подібних до мужчини з власним іменем ©: онтон, із Сургута, "Надзор" , справді Живих нема. Ну нема, визнайте це, фізичні особи. Відео старе, ще епохи намордників, тому можуть бути невеликі помилки вексельного "права" і трактування пасПОРТА але суть від того не страждає. #Живий, #живойМужчина , #живоеСлово, #основиПрава, #правоведи, #фізичнаОсоба #физлицо, #підказкиПравоведам