Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Віче/Вече, копне пРАво, козаки та Гетьманат, СамоДержавність НаРоду!
Додано 14 лип 2024

Віче/Вече, копне пРАво, козаки та Гетьманат, СамоДержавність НаРоду!

@vecheKOPAhetmanat
Кількість підписників: 2 721
Фото: 1,390
Відео: 1,420
Посилання: 915
Опис:
відомості з основ пРАва та в-ЛАДи НаРоду! Група обговорення: https://t.me/NARODNAvLadaVI4Ehtmanat

👥 Кількість підписників

2 721
Середній/День:: -3
Середній/Тиждень:: -2
Середній/Місяць:: +3

👁️ Середній перегляд на повідомлення

411
Середній/День:: 538
Середній/Тиждень:: 358
ERR: 15.1%

📊 Кількість повідомлень на день

3.8
Останній день: 4
Середнє за тиждень: 4
Середнє за день: 3.8

Історія змін лого

Історія змін назви

Віче/Вече, копне пРАво, козаки та Гетьманат, СамоДержавність НаРоду! 2026-03-18
Віче/Вече, копне пРАво, козаки та Гетьманат, ТЦК,"ВОЛЕВИЯВЛЕННЯ", СамоДержавність НаРоду! 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Бусифікація - воєнний злочин.ℹ️ Варто знати. ℹ️Ухиляння від військової служби, за переконаннями пацифізму, небажання вбивати інших людей - виправдовується міжнародним судом, або несе мінімальне покарання! Нафронтництво, пропаганда війни, воєнні злочини військових, ТЦК, поліції та інших озброєних підрозділів, агітація за це - караються міжнародним судом і не мають часу давності.Це означає що ваші діти можуть за 20 років відсудити в пристарілого ТЦК-шника все, маючи докази його злочинів. Фіксуйте, бережіть їх! Зберігайте скріншоти дописів нафронтників, їхні погрози (пропаганду бусифікації) у інтернеті.Під час війни певні особи пропагують бусифікацію, вони на коні, вони розжиріли на цьому, виникає ілюзія їх вічної кривавої диктатури, безкарність їх агресії, але за 5-20 років коня заберуть, а їх посадять. Якщо вони доживуть. Адже після війни, серед зубожілого населення, більшість будуть голодні та спраглі помсти. Більшість у соціумі втратять! Міжнародна спільнота захоче відбілити своє замовчування бусифікації. З'являться нові політики, які "подбають" про зубожілих - допомігши висмоктати все із вчорашніх кривдників - пропагандистів та адептів бусифікації. Політики зароблятимуть на помсті бусифікаторам - капітали! Господарі самої бусифікації мають по кожному випадку звіти. І бережуть їх як свою страховку, аби злити і розкуркулити вчорашніх підлеглих. Уже існують сайти куди зливаються десятки відео щодня, де ведеться нотування та відеофіксація багатьох викрадень цивільних, фіксуються обличчя та особисті дані воєнних злочинців.⚠️ Головне! ⚠️ Покарання за воєнні злочини - від 30 років ув'язнення до пожиттєвого, згідно ст. 8 Римському статуту Міжнародного карного суду.До воєнних злочинів належать серйозні порушення Женевської конвенції від 12.08.1949:-Посягання на життя та фізичну недоторканність, зокрема вбивства всіх видів, каліцтва, жорстоке поводження та катування;-Наруга над людською гідністю, зокрема образливе та принизливе поводження;-Незаконна депортація або переміщення чи незаконне позбавлення волі;-Умисне вбивство;-Напад на цивільне населення;-Використання цивільних для оборони від військових (агресора).Міжнародне право має вищий статус за державне!Думай. Поки маєш час і чим...
🥷Цитую окупантів:"Відтепер, дякувати Вс-вишньому, у Чернівцях та обл. можна придбати кошерний хліб місцевого виробництва. Чернівецький хлібокомбінат ТМ «Перший хліб» офіційно отримав сертифікат кошерності на окремі види своєї продукції. Нагляд за дотриманням кашруту при виробництві такого хліба здійснює головний рабин Чернівецької області Менахем Мендл Гліцнштейн. Відповідний договір нещодавно був укладений між рабином та хлібокомбінатом.До кошерної лінійки увійшли чотири добре знайомі чернівчанам види хліба:▪️ «Орільський»▪️ «Дністровський»▪️ «Бородинський»▪️ «Алчевський»Для єврейської спільноти Буковини це важлива подія. Фактично, це чи не єдине в Україні налагоджене масове виробництво кошерного хліба, який є загальнодоступним для всього населення області у будь-який час та на постійній основі.Щиро дякуємо головному рабину Буковини Менахему Мендлу Гліцнтштейну, члену громади Йосифу Векслеру та голові громади Чернівецької області Леоніду Мільману, які доклали великих зусиль."#стопЖид #мігранти
Із нашого чату: 📢 ТРАГЕДІЯ В БЮРО РИТУАЛЬНИХ ПОСЛУГ: ЯК ЛЮДОЛОВИ ТЦК ДОВЕЛИ ЛЮДИНУ ДО МЕЖІ! 📢Друзі, ви бачили ці заголовки: «Напав на ТЦК», «Перерізав горло». Але шобла Зеленського та їхні медіа-посіпаки приховали ГІРКУ ПРАВДУ про те, ЩО саме сталося. Тепер я знаю деталі! 🕵️‍♂️🔥Що насправді відбулося з Андрієм Трушем та його родиною:1️⃣ Глум над горем: У родині Андрія померла бабуся. Його мати, дядько та брат прийшли до бюро ритуальних послуг, щоб гідно провести рідну людину в останню путь. Саме ТАМ, біля труни, «людолови» ТЦК вирішили влаштувати полювання! Це не просто порушення закону — це сатанинський глум над людським горем! ⚰️👹2️⃣ Напад на матір: Коли ТЦКашники почали «крутити» молодшого брата, за нього заступилася мати. І що зробила ця шобла? Вони застосували силу до ЖІНКИ! Матері тепер загрожує термін від 3 до 5 років просто за те, що вона захищала сина від свавілля бандитів у формі. 👵🛡️3️⃣ Відповідь за честь родини: Андрія на місці не було, але коли він дізнався про напад на матір і брата під час похорону — нерви Суверена не витримали. Це не був «напад без причини». Це була реакція Чоловіка на нелюдське свавілля «ТЦКашних бурятів» від системи. ⚔️4️⃣ Клеймо «винного» до суду: Зелені гниди та поліцаї вже оголосили Андрія злочинцем. Але де були їхні закони, коли ТЦК вривалося в ритуальні послуги? Де була Конституція України, коли били матір? Я не дам системі «з'їсти» людину, яку вони самі довели до цього стану! 🚫🏢Зупинимо людоловів разом! ТЦК — це не державний орган, це каральний загін глобалістів, який втратив будь-які межі людськості. Сьогодні вони увірвались як гієни на похорон бабусі Андрія крутили його брата та били його матір — завтра вони вриватимуться у ваші будинки та квартири. Не мовчіть! 📢⚖️
🥷Всі війни фейкові, но у випадку на землях Русі ж2 навіть не змогли зробити достойну пародію , далі текст з пейсо-пуку: [ ❮❮  Сьогодні почалася війна в Ірані, як доказ фейковості ,,війни,, в Україні.В перший же день, в країні,яка втричі більша по населенню і територіально за Україну - було :- атаковано міністерство оборони, - урядовий квартал, маєтки еліт. - знищено провідних командирів   та міністра оборони. - за інформацією Ізраїлю   був знищений лідер Ірану (?)Це у перший же день війни !?!Натомість Путін за чотири роки не може попасти по Банковій, Верховній Раді, Конча-Заспі, Нацбанку та відділенням ТЦК в Україні. Роскосмос викладає знімки кортежів Зе - не атакуючи їх. Як і ЗСУ 4 роки жодного разу не нанесло удари по Кремлю та дачам російських правителів. Щоразу коли я це писав - звучало питання "а навіщо, що це дасть ?". Мабуть по бабушкам стріляти ефективніше, роками бусифікуючи на постановочну лінію фронту Донбасу, де банально анульовується населення, в той час коли еліти Росії та Україниживуть своє краще життя, домовившись очевидно про ненапад. Мабуть саме тому росіяни вивели війська з-під Києва, Чернігова та Харкова, в 2022 році, поїхавши ...батися з Зеленським під Попасну. Тому я й кажу - ніхто справжню війну в Росії, поки вона потрібна, затівати не буде. В протилежному випадку потрібно показувати результат, перед своїми платниками податків, як це робить Ізраїль та США. Там населення  хавать клоунаду довго не будуть. 1 день і Кремль буде стерто. Плебсу потрібне Маппет-шоу. Микол і Ніколаїв - на переробку, а землі - заселити новими ✡️👿 ... А ще скажімо ✡️🛐безправними емігрантами з розбитої Азії ...Там і тур-оператор хороший є -"Black Rock" називається .../Інтернет/.👇:https://www.facebook.com/share/r/1DSFF9EKNN/👇:https://www.facebook.com/share/r/187KyXY3c7/👇:https://www.facebook.com/share/v/18KRbU8G97/ ❯❯ ]#война
🥷❗️⚠️🅰⚡️⚠️❗️До уваги любителів юриспруденції та правознавства❗️Вже третій раз за півтора літа мені приходять конкретні повідомлення що ніякі паперові взаємодії, дипломатичні листи , конверти , векселя, звернення , петиції і так далі і тому подібне - НЕ ПОКИДАЮТЬ МЕЖІ КОНЦТАБОРУ корпорації ЖИDВИЇНА/УКРАЇНА™️, у випадках:- якщо паперова взаємодія за кордон направлена від "простого смертного" крім власті КОНЦТАБОРУ- ЯКЩО конверт направлений в дипломатичні, консульські, "міжнародні", банкові , юридичні , судові та подібні установи . Особливо у: США, Ватикан, Бнай-БРИТанію, Швейцарію та інші ! Більше того, ВСІ конверти читає спецура жи2ського концтабору , і в 99% випадків , а особливо якщо написано грамотно - ЗНИЩУЮТЬ . Більше того - часто ВІДПРАВЛЯЮТЬ КОМАНДИ КАРАТЕЛІВ до кожного відправника одиночного чи колективного листа ! Група активістів яка воювала за комуналку на заході нашого зельцРейху і відправила листа за кордон в певні УСТАНОВИ які могли дати "по шапці " чиновникам паразитам - сильно постраждали ❗️❗️🆘Прийшла гоп компанія і тупо кожного хто був зазначений в листах , на окремих вулицях тупо відрубали від електрики і газу ⚠️❗️🅰Ще добре що не розстріляли ! Тому взаємодійте або дуже акуратно електронно, або хай друзі вже за кордоном за вас все роздруковують , підписують і відправляють !!! Попередьте ВСІХ ❗️Концтабір це майже закрита система - вхід та вихід тільки для ПАЛАЧІВ і паразитарних ЩУРІВ ⚠️⚠️⚠️Репост❗️💥
🥷Звернення до конторських слабовиків які гордо звуться силовиками , насправді просто сикливі шакали що нападають по 7 на одного або через домінування зброї ❗️⚠️Стосується ментів, людоловів ТЦК, С.Б.У, дбр, КОРД , прикордонних тюремних охоронців , ВСП та всіх решту ❗️⚠️ Повчальна історія для вас.Жив був хлопчик який попав на фронт .Хлопчик і до того був єбанутий на голову в самому прямому сенсі слова, а після фронту отримав поранення і пішов ловити людей в ТЦК.Дійшло до того що через свій дебілізм хотів пакувати навіть середніх і дальніх своїх же родичів . Але хтось юридично порадив йому звільнитися і допоміг оформити документи, бо пошкодження ніг були дійсно значні . І от одного світлого дня їхав екіпаж мусорів і один екс КОЛЕГА те-це-}{УЙ! І що? Правильно , побачили екс колегу 😉😁😂Дальше розповідати що було чи самі здогадаєтесь ?😁 Зірвали його з сільхозтехніки прямо на дорозі , запакували в мусорський джип і на фронт .Мама і рідні прибігли з документами що він "не підлягає " - післали нах і викинули з РТЦК родичів .Тепер кожен конторський манкурт в формі і без - послухайте мене.Ви не вічні .Ваше здоров'я не вічне .Система вас ЗІЖРЕ і ВИСЕРЕ 💩.Відразу як ви знищите тих земляків хто міг вас врятувати.У вас же є "гроші"? Закажіть собі табличку з позолоченими буквами зі словами пенсіонерів силових структур :"НУЖЕН ПОКА НУЖЕН"Повішайте на видному місці в свої кімнаті і пам'ятайТЕ - богиня з косою вас не забула. "Тени и ПРАХ" #философия #физическоеЛицо
https://youtu.be/7U9zMIDUaPM?si=qzLx3RAo4UZUkuNuХорошо пам'ятаєте суддю Ковтуненка Це той, що на відео вичитував працівників поліції за " розшук від ТЦК ," пояснюючи, що такого не існує... Ну так у нього проблеми з " працевлаштуванням," як і у вже всім відомого судді Должка. Це ті працівники Феміди, в яких залишилася Совість, а Совість, як відомо, являється головним індикатором на наявність Душі в тілі людини. Тобто пішов проти Системи - і відразу залишився без робочого місця. Чужі там не потрібні. Чужі - це тобто ті, що настроєні шукати яку не яку, але Справедливість. Відео для тих АДвоКАТів, які часто з'являються в чаті з рекламою своїх послуг і запевненням в їх порядності та чесності. .. і з обіцянками у обов'язково виграшному результаті по справі, за яку вони візьмуться. То ж згадайте це відео, коли матимете діалог з такими пройдисвітами і пам'ятайте, що вирок виносить не адвокат, а суддя. Що буває з порядними працівниками Феміди - розповідається в цьому відео. Приємного перегляду... 😉
🥷Партизанам є альтернатива балаклави чи іншої маски- називають по різному: "маска для ограбления" чулок для ограбления, маска-панчоха, косплей, маска з принтом обличчя....Відразу кажу плюси і мінуси на практиці. Мої знайомі брали ще на початку хімічного барано-вірусу хвороби ВІДСУТНОСТІ ІДЕНТИФІКАЦІЇ: ковід= СoV-ID (ай-ді). Бо знали про плани з тотальної сліжки за допомогою відеокамер, біометрії, наноботів в крові і т. д. Плюси:- скриває все лице, в тому числі і брови/кутики навколо очей які інколи може "пробити" спецура по біометрії - через сітку тюль легко дихати на відміну від частини балаклав з частково закритим ротом. -Ціна  в нас  около 150 гривень, хоча напряму з Китаю тим більше оптом можна дешевше- якщо в бійках з ТЦК хтось шарпнув і перекрутив маску то ви бачите все одно через тилову частину, бо зернистість сітки однакова. - при хорошому капюшоні зверху багато людей не зверне увагу що то маска аж до ближніх 3-5 метрів коли наближається гоп-спот! А от при балаклавах багато хто психологічно включає сигнал 🆘, а тилові щурі відразу можуть кликати мусорів.- в жарі менше потіє голова як у суцільний тканинній масці. - якщо без капюшонона то не глушить звук в умовах партизанщини, на відміну від тканинних, особливо зимніх балаклавах. Мінуси: - в екстремальних умовах, наприклад лісу, кущів її набагато легше пірвати як балаклаву - менше захистить ваше лице в тому числі й від гілок- Часто утворюється мокрий конденсат від вашого дихання напроти зони губ і носа, ще залежить від погоди.  - На дуже сильному освітленні в ближніх метрах дуже якісна камера зі штучним інтелектом в теорії може розпізнати чи частково розпізнати лице якщо воно  є в базі. По країні мірі не виключаю такої імовірності щодо камер нового покоління.Хоча такі умови бувають вкрай рідко, тому  альтернатива - додаткові ударостійкі широкі окуляри від сонця на цю маску чи класичну тканинну.Тихі засоби для знищення відеокамер- сильна лазерна указка різак, пневматична гвинтівка, ну і стара добра монтірока😂Якщо берете балаклаву і вона не має  дірок чи сітки   то обов'язково зробіть спеціальні дірки напроти зони вушних раковин. Наприклад можна розпеченим до червоного цвяхом 150-кою чи 200-кою.Для цього надягають маску, обмальовують овал напроти вушкої раковини, знімають маску і випалюють дірки в зоні овалу, бажано не менше 10 не більше 20, дірки не дуже близько, так щоб тканина не пірвалася та захищала вухо. Для чого? Тепла зимня балаклава краде не менше третини вашого слуху, а в розвідці відмовлятися від зору, слуху, нюху та інтуїції може бути вкрай небезпечно. Якщо ви пропустили десь у посадці особливо 5 - 50 метрів від себе ЗВУКИ поламаної гілки, важкого дихання і т.п. то наслідки можуть бути печальні . Якщо не піймають кільцем то здадуть , а деякі  загран-отряди перші км (можливо десь і  0--40км)  від ЛБЗ/ЛБС можуть і пристрелити. Треба щоб не вас перших помітили а ви їх.#самооборона #самозащита #партизани #гарнийТЦКдохлийТЦК--------🥷❗️💥🟥список важливих посилань цієї спільноти, в тому числі ПРОТИ ТЦК та поліції тут👉 https://t.me/vecheKOPAhetmanat/140💥 Приблизний базовий план утворення відділів Народної самооборони:https://t.me/vecheKOPAhetmanat/92💥Вивіска- попередження проти піратів на двері та браму тут👉https://t.me/vecheKOPAhetmanat/29
Просять репосту! 🔴🆘Можливо побачать земляки і світлі душі, повідомлення від знайомої: Здравія всім добрим людям Надійшла інформація , що мужчину Олексія Тищенко збили бусом під час руху по дорозі ( їхав велосипедом)Це сталося у Запоріжжі , потім його перекидали по інших локаціях і тепер він знаходиться у с.Троянів . Готують їх у десантно-штурмову і мають перекинути під Харків .При собі має тел.Ном. 0990885***[спитайте в коментарях, щоб системні боти не тривожили]Виходить на зв'язок 1 раз у 2-3 дні , бо скрізь водять під конвоєм , до туалету в тому числі.Шановні мужчини , його дружина і сім'я просять нашої допомоги .Ось таке повідомлення я написала в групу ,,Доста" Бачу, що хтось поставив сердечко , всі інші - мовчать ...Я пишу , тут є живі люди , мол прочитали і тишина ... - Юля пише: як живого скрутили? Павло павлов пише: ми темою ,,живих" не займаємось ...Інший пише : - то ви хочете щоб мужчини поїхали на полігон у Троянів визволяти вашого знайомого?...Та й заблокували мене курви німецькі .Вірю, що тут ситуація буде кардинально іншою .Друзі, чекаю на ваші поради , благодарую 🙏☀️------------------------------Від себе додам:От вам і єднання , от вам і свідки святих СТАТУСІВ™️ та преподобних корпоративних ЗАКОНІВ™️, от вам і Г.О. #ДОСТА , партію вони хочуть....Будь яка революція, заміна партій, власТЬних структур, без зміни політико-правового фундаменту країни - просто повторює старі помилки.#тцкПідараси
Після перегляду статті про уряди у писаній ОКРАЇНСЬКИМИ жидами ВікіПЕДОфілії , в мене дикий Жок (саме через Ж). По перше тут відкрито пишеться про ВСІ уряди країн "світу" що вони по суті тримають народи в тиранії і є піратами-работоргівцями, колонізаторами. По 2 тут перекручені справжні слова складені нашими предками такі як Держава, вЛАДА та інші. Два принципи прономеровані тут є ознакою морського АДміралтейства=піратство=жидівство! Там "право" здобувається тільки викупом або грабунком, сила+"гроші"! Така думка що це визначення писали жиди типу гомосека Давида, екскурсовода Мойсея, Гітлера-Шекельгрубера і Троцього-Бронштейна! І після того як жиди описали гоям правду в пошуковій системі гугла на перших посланнях - довбануті патріоти ще мають бажання виконувати накази Уряду=МІСТЕРІО "УКРАЇНИ" щоб жити в такому "щасливому правовому" майбутньому як тут на зображенні? Та йдіть ви на уй шановні націоАНАЛісти і сикливі щурі ТЦК! Хочете лизати анус жиду- то Без Мене! Йдіть на хрень на переплавку душі чи програми!