Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Миколаївський Ваньок Українською
Додано 14 лип 2024

Миколаївський Ваньок Українською

@vanek_nikolaev_ukr
Кількість підписників: 85 113
Фото: 1,570
Відео: 1,350
Посилання: 1,180
Опис:
НЕОФІЦІЙНИЙ напів-автоматичний переклад Миколаєвського Ванька Українською - https://t.me/vanek_nikolaev Я НЕ ПРИЙМАЮ КООРДИНАТИ/ІНФОРМАЦІЮ Звертайтеся до реального Ванька Зв'язок з редактором ЦЬОГО канала (не Ванька) - @vanek_nikolaev_ukr_bot

👥 Кількість підписників

85 113
Середній/День:: -3
Середній/Тиждень:: -55
Середній/Місяць:: -221

👁️ Середній перегляд на повідомлення

26 197
Середній/День:: 17,900
Середній/Тиждень:: 28,386
ERR: 30.78%

📊 Кількість повідомлень на день

6.7
Останній день: 8
Середнє за тиждень: 6.6
Середнє за день: 6.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

о 15:30 буде 4ий збір цього рокузбір буде на обладнання для дронщиків із 225 ОШПпричому відразу будемо допомагати і FPVшникам, і операторам Вампіріввсе необхідне обладнання бригада зібрала в один запит і попросила вас їм допомогти, з огляду на те, що кілька позицій дронщиків просто вже не існує разом з усім обладнанням, а воюють вони під Гуляйполемобстановку під Гуляйполем зараз думаю не потрібно розписуватитекст і список обладнання від бригади:Шановна спільнота телеграм-каналу "Миколаївський Ваньок"До вас звертаються пілоти 225 ОШП, яким ви неодноразово допомагали. Зараз ми воюємо на Гуляйпільському напрямку, і нам терміново потрібно закупити обладнання для двох розрахунків важких бомбардувальників і FPV-дронів вартістю 2,5 млн гривень. Це суттєво посилить наші можливості в захисті нашої піхоти та в контратакуючих діях.Наша вдячність - це понад тисяча трупів окупантів щомісяця, якими наш полк встеляє поле бою.Список обладнання:Зарядна станція Bluetti AC180P - 4 шт.Starlink MINI - 4 шт.Wi-Fi Router - 4 шт.Генератор інверторний - 4 шт.Антена Avenger Booster - 4 шт.Планшети - 4 шт.Генератор інверторний - 5 шт.Щогла - 2 шт.Акумулятор VAMPIRE - 20 шт.Пропелери - 48 шт.Ноутбук - 1 шт.Пульт керування RadioMaster - 2 шт.FPV-окуляри - 2 шт.Передавачі - 4 шт.Ретранслятор на дрон-носій - 2 шт.DJI Matrice 30T - 2 шт.Комплект бліндажник - 2 шт.Сума збору - 2 524 000 грн.о 15:30 окремим постом як завжди буде посилання на банку і карткупереконливе прохання особливо жителів Запорізької області відреагувати на збір і допомогти бійцям, які зараз там у вас і працюютьВзято у @vanek_nikolaevПереклав @vanek_nikolaev_ukr
- Донецька областьтут пріоритети очевидні як день: Костянтинівка, Слов'янськ і Краматорськпочитайте вище про плацдармия вже втомився від аналітиків, які розповідають, мовляв "ми все одно втратимо Донецьку область - сенс за неї воювати"підхід охереннийсьогодні віддамо Слов'янськ і Краматорськ, завтра русня попросить Запоріжжя чи Херсон - теж будемо віддавати?вони вже на початку війни підходили максимально близько до Слов'янська і Краматорська, чим закінчилося нагадувати, думаю, не вартовтратами людей прикриватися не потрібно, що з людьми буде, якщо "добровільно" віддати Слов'янськ і Краматорськ - читайте вищеви, хлопці, замість того, щоб пиздіти, що віддавати, а що не віддавати, краще б думали, як захищати те, що єдемагогії, зокрема від політиканів, багато, які "турбуються про людей" і хочуть "виключно мир", але плану "Б" ніхто не пропонує, якщо "мир" не настаненагадує мені ситуацію 2023 року, коли говорили, що є план "Б", а по суті плану "Б" навіть у теорії не виявилосярозповідати, мовляв, у Донецькій області залишилися одні ждуни теж будете в іншому місці десья таке про Харків і Суми чув до війни, за підсумком самі знаєте що сталося- Решта ділянокпро Суми, Харків, Куп'янськ, Вовчанськ - позиційна боротьба буде тривати. спасибі Сумам (про бригади, які там воювали і воюють), що торік знесли кілька елітних руснявих бригад, які намагалися лізти до Сум на відстань ствольної арти...коли розповідають, мовляв, наші більше не здатні наступати і проводити грамотні операції - за підсумком торік з'явився Куп'янськ. не без нервів, але теж дуже грамотно спланована операція з мінімальною кількістю втрат для нас і, що найголовніше, - з хорошим результатом...не думаю, що ситуація на цих ділянках особливо змінюватиметься, хоча з усіх напрямків Вовчанськ, напевно, найскладніший заразВзято у @vanek_nikolaevПереклав @vanek_nikolaev_ukr
9-ий полонений, який був узятий на Добропільському напрямку нашими бійцями з АзоваТюленев Євген Володимирович, 12.11.2001, с. Маслянине Новосибірська обл., 132 бригадасиділи вони значить у підвалі, Азов їх придавив - за підсумком "довелося" здатися в полону полоні їх нагодували, напоїли, наш "герой" цього не очікував, каже "аж соромно стало" . отакої 😅"політікою не цікавився", думав вони тут за "свою землю воюють", а в підсумку виявилося що це ніхера не їхня землякаже, що це "нерозумно помирати на цій війні" . зараз, звісно, мільйон+ здохлих підарів десь у здивуванні від цієї тези в пеклінаш "герой" пішов на Есвео через гроші і "рекламу" . борги притиснули коротшена першому БЗ і потрапив одразу в полон, повинні вони були зайти в Шахове. за підсумком зайшли в полонтрупів своїх руснявих підарів під селом бачив там хмару, каже вони "все чорніше і чорніше"каже, що їхні командири "тупо женуть", звісно, женуть на м'ясо. з постачання у них погано, їжі і води дають мало або взагалі не дають...тим часом обмінний фонд поповнюється одразу з кількох напрямків, тому до наступного обміну будемо стабільно підсвічувати нових "героїв Есвео" :)Взято у @vanek_nikolaevПереклав @vanek_nikolaev_ukr
💥ССО: знищили місце зберігання «Іскандера», пункт пілотування «Рубікона» та об’єкти противника на ТОТ УкраїниПідрозділи Сил спеціальних операцій завдали успішних вогневих уражень дронами FP-2 по об’єктах тилової та оперативної інфраструктури противника на тимчасово окупованій території України.У селі Пасічне, на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, ССО поцілили в місце зберігання оперативно-тактичного ракетного комплексу «Іскандер». На місці влучання зафіксовано потужні вибухи.Пункт дистанційного пілотування підрозділу «Рубікон» було знищено у селі Високе на тимчасово окупованій території Запорізької області. Кілька дронів досягли цілі.Загалом за період із 9 по 14 лютого підрозділи ССО успішно уразили понад 10 військових об’єктів противника на ТОТ України. Зокрема, йдеться про місця зосередження особового складу, склади боєприпасів і паливно-мастильних матеріалів, місця стоянки військового автомобільного транспорту та інші об’єкти.Сили спеціальних операцій продовжують здійснювати асиметричні дії з метою зниження наступального потенціалу росії.Сили спеціальних операцій: Завжди за межею!🕊Instagram 😎Facebook📹YouTube 🧵Treads👥X 🔗 Вакансії в ССО
Спорт не означає безпамʼятство, а олімпійський рух має допомагати зупиняти війни, а не підігравати агресору. На жаль, рішення Міжнародного олімпійського комітету дискваліфікувати українського скелетоніста Владислава Гераскевича говорить про інше. Це точно не про принципи олімпізму, які засновані на справедливості та підтримці миру.Я дякую нашому атлету за чітку позицію. Його шолом із портретами загиблих українських спортсменів – це про шану і памʼять. Це нагадування всьому світові, що таке російська агресія і яка ціна боротьби за незалежність. І в цьому немає порушення жодного правила.Це Росія постійно порушує олімпійські принципи і використовує час проведення Олімпіади для війни. У 2008-му – війна проти Грузії, у 2014-му – окупація Криму, у 2022-му – повномасштабне вторгнення в Україну. І зараз, у 2026-му, попри численні заклики припинити вогонь на час проведення зимових Олімпійських ігор – повна зневага з боку Росії і збільшення ударів ракетами й дронами по нашій енергетиці та наших людях.660 українських атлетів і тренерів були вбиті Росією за час повномасштабної війни. Сотні наших спортсменів більше ніколи не зможуть взяти участь ні в Олімпійських іграх, ні в будь-яких інших міжнародних змаганнях. Але при цьому 13 росіян зараз в Італії і беруть участь в Олімпіаді. Це на Олімпійських іграх вони під «нейтральними» прапорами, а в житті публічно підтримують російську агресію проти України та окупацію наших територій. І саме вони заслуговують на дискваліфікацію.Пишаємося Владиславом та його вчинком. Мати сміливість – це більше ніж мати медалі.
💥 Видовище, наче в кіно. Lasar’s Group НГУ знищили РСЗВ БМ-27 “Ураган”, який вів вогонь по ЗапоріжжюЕкіпажі Lasar’s Group Нацгвардії знищили важливу ціль на Запорізькому напрямку — РСЗВ БМ-27 “Ураган”. Операція проводилася в смузі відповідальності 17 армійського корпусу у взаємодії з 422-м ОББС LUFTWAFFE та 104-м центром безпілотних систем.Знищений БМ-27 “Ураган” вів вогонь по цивільній інфраструктурі Запоріжжя. “Лазарі” впродовж кількох місяців полювали на цю техніку. В результаті спланованої операції РСЗВ зрештою вдалося виявити й спалити.Для знищення БМ-27 “Ураган” залучили як важкі бомбери Lasar’s Group, так і FPV-дрони. А дорозвідку проводили екіпажі аеророзвідки підрозділу. Після перших уражень нашими бортами по знерухомленій цілі допрацювали суміжні підрозділи. Детонація техніки детально показана на відео.БМ-27 “Ураган” — це РСЗВ калібру 220 мм, яка призначена для знищення цілей різного типу. Орієнтовна вартість техніки становить $800 тисяч.lasarsgroup.army | Facebook | Instagram | Telegram
СБУ затримала російського інформатора, який «зливав» рашистам локації ППО біля українських аеродромівВійськова контррозвідка Служби безпеки за сприяння Головнокомандувача Збройних Сил України затримала на Миколаївщині ще одного російського інформатора. Ним виявився завербований ворогом 21-річний військовослужбовець одного з підрозділів протиповітряної оборони ЗСУ.Як встановило розслідування, фігурант «зливав» до рф дані про систему ППО поблизу оперативних аеродромів українських військ.Зокрема, задокументовано, як під час повітряної тривоги інформатор, перебуваючи на чергуванні, фіксував на камеру телефону монітор із секретним програмним забезпеченням.Також він передав ворогу дані про напрямки вильоту авіації ЗСУ та бойові позиції підрозділів української ППО.За допомогою розвідданих рашисти сподівалися вдарити по аеродромах Сил оборони «в обхід» радіолокаційних станцій та мобільних вогневих груп.Утім, співробітники СБУ спрацювали на випередження і затримали інформатора одразу після першого сеансу зв’язку з окупантами. Одночасно було проведено комплексні заходи для убезпечення позицій українських військ.Встановлено, що фігурант потрапив у поле зору російських спецслужбістів, коли писав прокремлівські коментарі в Телеграм-каналах.Під час обшуків у нього вилучено смартфон із доказами роботи на рф.На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили йому про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України: ч. 3 ст. 114-2 (несанкціоноване поширення інформації про направлення, переміщення зброї, рух, переміщення або розміщення ЗСУ чи інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчинене в умовах воєнного стану); ч. 1 ст. 361-2 (несанкціоновані збут або розповсюдження інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або на носіях такої інформації).Зловмиснику загрожує до 12 років тюрми. Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину.Комплексні заходи проводили за процесуального керівництва Миколаївської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону.
8-ий полонений, який був узятий на Добропільському напрямку нашими бійцями з АзоваТимаков Роман Дмитрович, 18.02.2003, Кемеровська обл. ст. Бардіна, 132 бригадазек. дали 13 років суворого режиму за наркотики, за підсумком 1.5 року відсидів і змусили підписати "річний" контракт з міндовбойобами рф не на рік, а до смертікаже, що йому не сподобалося відчувати себе м'ясом. отакої 😅каже, на Расеї система вже гірша ніж у північній Кореї, і то там не так жорстоко з людьми поводятьсянаш "герой" був поранений, мав отримати відпустку, але за підсумком його забрали, одягли кайданки, відправили в сарай. сказали "ти зек, тобі відпустка не призначена"перед тим як потрапити в полон, на позиції їх було близько 30 істотдалі їх двійками-трійками просто відправляли вперед, нібито "під пташку". каже, деякі настільки були без забезпечення, що не було води. довелося їм пити свою сечукаже, бачив дуже багато загиблих руснявих, доводилося через них переступати і під ними повзатийому казали, що в полоні його застрелять. а якщо й ні - то умови будуть нестерпні: навіть у жопу від'єбати можуть! яйця відріжуть! ааааааааааааааааааааааааа за підсумком бійці з Азова поставилися до нього нормально, як бачите - цілий, здоровий, балакучийфедеральні піздаболи продовжують всіляко пиздити своїм же громадянам, тому що вони зацікавлені в смертях своїх же громадян, а не в тому, щоб хтось вижив хоч у полонідедалі більше й більше наших "героїв" із відео не хочуть іти на обмін, поки старий підор у кремлі при владі - хочуть перечекатитакої можливості на щастя ми їм надати не можемосамі вибрали хуйло, ось тепер самі з цим хуйлом і ебітесьВзято у @vanek_nikolaevПереклав @vanek_nikolaev_ukr
«Альфа» СБУ у 2025 році відмінусувала вороже ППО на $4 млрдДалекобійні удари спецпризначенців Центру спецоперацій «Альфа» Служби безпеки України завдають суттєвих втрат ключовим елементам ешелонованої системи ППО рф. Загальна вартість знищених і виведених з ладу засобів ППО противника за минулий рік оцінюється приблизно у $4 млрд.Зокрема, зафіксовано знищення:▪️ систем С-300/ С-350/ С-400▪️ зенітних ракетних комплексів «Бук-М1/ М2»▪️ зенітних ракетно-гарматних комплексів «Панцир-С1/ С2»▪️ зенітних ракетних комплексів «Тор-М1/ М2/ М3»Крім того, серйозних втрат зазнали російські засоби радіолокаційної розвідки та наведення. Серед уражених – радіолокаційні станції та радари, які є критично важливими для виявлення повітряних цілей і роботи ППО:▪️ РЛС 55Ж6У «Небо-У/ Небо-М»▪️ РЛС «Подльот»▪️ РЛС «Ніобій»▪️ РЛС «Каста-2Е2»▪️ РЛС «Гамма-Д»▪️ РЛС «Противник-ГЕ»▪️ радіолокаційні засоби зі складу ЗРК «Бук», С-300/ С-400▪️ радар 92Н6 та іншіЦя робота принесла системний ефект: було пробито коридори в багатошаровій ППО рф і забезпечено безпечні проходи для українських далекобійних дронів углиб ворожого тилу – по військових базах, складах, аеродромах та інших військових об’єктах.
6-ий полонений, який був узятий на Добропільському напрямку нашими бійцями з АзоваЛепьошкін Сергій Сергійович, 06.01.1983 р. Орел, 132 бригада 3 батколи був у Торецьку - його відправили в штурм на милицях 😅у підсумку його знову поранило, потім "трохи зажило, і знову відправили" 😅каже, що йому обіцяли, що контракт із міндовбойобами рф буде лише на рік, а по суті він важливий поки ти не здохнешвідпусток немає, доплат немає. все, що обіцяють по руснявому телевізору - брехня. наш "герой" не побачив ні грошей, ні "людяності". для руснявих командирів "він просто м'ясо"контракт наш "герой" підписав у в'язниці. сказали, якщо не підпише - "накатять ще п'ятірочку". коротше - звичайне розлучення, про яке ми з вами чули вже, напевно, тисячу разівпотрапив у полон, тому що всі вони потрапили в оточення під Добропіллям - 20 днів не їликаже, різниця між "українськими хлопцями" і руснявими виключно в "людяності". у полоні йому дали "поїсти, попити, покурити нахуй" 😅такі відео, звісно ж, не покажуть федеральні піздаболи, які щодня триндять про "бравих російських хлопців", які "добровільно заради РОДИНИ" б'ються проти "української хунти"а за підсумком ця ж "хунта" цих "добровольців" потім годує в полонітакі справиВзято у @vanek_nikolaevПереклав @vanek_nikolaev_ukr