Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Миколаївський Ваньок Українською
Додано 14 лип 2024

Миколаївський Ваньок Українською

@vanek_nikolaev_ukr
Кількість підписників: 85 113
Фото: 1,570
Відео: 1,350
Посилання: 1,180
Опис:
НЕОФІЦІЙНИЙ напів-автоматичний переклад Миколаєвського Ванька Українською - https://t.me/vanek_nikolaev Я НЕ ПРИЙМАЮ КООРДИНАТИ/ІНФОРМАЦІЮ Звертайтеся до реального Ванька Зв'язок з редактором ЦЬОГО канала (не Ванька) - @vanek_nikolaev_ukr_bot

👥 Кількість підписників

85 113
Середній/День:: -3
Середній/Тиждень:: -55
Середній/Місяць:: -221

👁️ Середній перегляд на повідомлення

26 197
Середній/День:: 17,900
Середній/Тиждень:: 28,386
ERR: 30.78%

📊 Кількість повідомлень на день

6.7
Останній день: 8
Середнє за тиждень: 6.6
Середнє за день: 6.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Майже 300 ударних дронів, з яких більшість – «шахеди», 18 балістичних і 7 крилатих ракет випустили росіяни по Україні цієї ночі. Знову основна ціль удару – наша енергетика: генерація, підстанції. На жаль, багато руйнувань є житлової та цивільної інфраструктури. Під ударами були Дніпровщина, Житомирщина, Запоріжжя, Київщина, Одещина, Сумщина, Харківщина, Донеччина.Без жодного військового сенсу вдарили ракетами по поштовому терміналу в Коротичі на Харківщині і вбили 4 людей. Мої співчуття рідним та близьким. Непроста ситуація на Київщині: кілька сотень тисяч сімей зараз без електропостачання. Всі екстрені служби на місцях. Розгорнуто Пункти Незламності. Як завжди, там, де Росія намагається зруйнувати, українці підтримують одне одного, і саме внутрішня стійкість зараз найбільше потрібна. Кожен такий удар проти життя – це нагадування, що не можна припиняти підтримку України. Ракети до систем ППО потрібні кожного дня, і особливо під час зими. Світ може відповісти на цей терор Росії новими пакетами допомоги Україні. Ми розраховуємо на пришвидшення постачань того, про що вже домовлено з Америкою та Європою. Росія має розуміти, що холод війну виграти не допоможе. Дякую всім, хто допомагає.
Отже, враховуючи що старий підор заблокував новорічний обмінтепер його "хлопчики", які могли б бути вже в рідних болотах, будуть тут з'являтися практично щодняпоки тупе опудало старе обмін не схвалить - будемо його хуяритипочнемо з чого132 бригада вступила в боротьбу за звання найм'яснішої в російській арміїїй просто хронічно не щастить з Азовом ))повний її склад був укатаний колись у Торецьку. і знову не пощастило - новий її склад радісно побіг на Добропілля, поки туди не перекинули все той самий корпус Азов, і немає як немає "Добропільської кишки".залишки 132, 114, 110 і деяких інших підрозділів масово заходять у полонПерший полонений (3-го сезону серіалу з полоненими) з Добропільського напряму, взятий нашими бійцями з "АзоваКрасильников Сергій Валер'янович, 15.01.1981, Томськ с. Зоркальцеве, 132 бригада 3 бат 9 ротазагрожувало до 10 років в'язниці, за підсумком замість в'язниці запропонували підписати контрактвід контракту з міндовбойоби рф до полону минуло всього 2 місяцікомандир роти у них, позивний "Пекар", нібито двічі герой ДиНиРи. наш герой каже, "навіть підарасом його назвати не може" 😅з усіх їхньої роти залишилося 5 істот - усі в полоні (будуть у наступних серіях) !нашого героя відправили на штурм 300им, адже у нього ж "ноги цілі" 😃наші бійці поставилися в полоні до нього нормально, за підсумком зміг поговорити на відеодалі - більше, враховуючи що матеріалу вистачить на місяць впередВзято у @vanek_nikolaevПереклав @vanek_nikolaev_ukr
🇺🇦 ТАКТИЧНО-ОПЕРАЦІЙНИЙ ЦЕНТР 225-го ОШПЦей об’єкт — сучасний пункт управління натівського зразка, який побудовано з урахуванням особистого практичного досвіду, досвіду інших бойових підрозділів, а також реальних потреб сучасної війни, де вирішальним фактором дедалі частіше стає не лише вогнева міць, а й здатність ефективно управляти військами в будь-якій ситуації.Під час проєктування ключовим пріоритетом стала турбота про особовий склад: від оптимізації розміщення зон відпочинку до створення умов, у яких керівники різних напрямків можуть ефективніше готувати операції, здійснювати аналіз інформації з поля бою, безпосередньо управляти боєм, організовувати взаємодію між різними силами, проводити бойові брифінги для командирів підрозділів і водночас перебувати в безпечному та стабільному місці.У реаліях тотального спостереження, високоточної зброї та постійної загрози з повітря логічним кроком стає «закопування армії під землю» — не як ознака слабкості, а як прояв стратегічного мислення.Подібний підхід уже довів свою ефективність в історії. Під час В’єтнамської війни мережі підземних тунелів дозволяли значно слабшій у технологічному плані стороні зберігати керованість, захищати особовий склад і продовжувати боротьбу в умовах тотальної переваги противника в авіації та вогневих засобах. Під землею створювалися не лише укриття, а й повноцінні командні пункти та житлові приміщення.🇬🇧 TACTICAL-OPERATIONAL CENTER OF THE 225th SEPARATE ASSAULT REGIMENTThis facility is a modern NATO-standard command post, built with consideration for firsthand practical experience, the experience of other combat units, and the real demands of modern warfare—where the decisive factor is increasingly not only firepower, but also the ability to effectively command and control troops in any situation.During the design process, the key priority was care for personnel: from optimizing the layout of rest areas to creating conditions in which leaders of different functional areas can more effectively plan operations, analyze battlefield information, directly command combat actions, coordinate between various forces, conduct operational briefings for unit commanders, and at the same time remain in a safe and stable environment.In the realities of total surveillance, precision weapons, and a constant aerial threat, “burying the army underground” becomes a logical step—not a sign of weakness, but a manifestation of strategic thinking.A similar approach has already proven its effectiveness in history. During the Vietnam War, networks of underground tunnels allowed a technologically inferior side to maintain command and control, protect personnel, and continue fighting despite the enemy’s overwhelming superiority in aviation and firepower. Underground, not only shelters were created, but also full-fledged command posts and living quarters.
⚡️⚡️Уражено низку об’єктів ППО, склад зберігання БпЛА та інші об’єкти ворога 💥В рамках зниження наступальних спроможностей російського агресора, у ніч на 18 грудня підрозділи Сил оборони уразили низку ворожих об’єктів на тимчасово окупованих територіях (ТОТ) України. ⚡️Так, зокрема, зафіксовано влучання в радіолокаційну станцію 55Ж6 “Небо-У” в районі Гвардійського на ТОТ українського Криму. Разом з цим, під удар Сил оборони України у районі Приморська (ТОТ Запорізької області) потрапив склад ПММ підрозділу 76-ї десантно-штурмової дивізії окупантів. Ступінь завданих збитків уточнюється.⚡️Окрім того, уражено склад зберігання БпЛА у Макіївці та зосередження живої сили загарбників 114 окремої мотострілецької бригади у Донецьку на тимчасово окупованих територіях Донецької області. Втрати ворога уточнюються.⚡️Також уточнено результати ураження 14 грудня 2025 року позиційного району підрозділу 568 зенітного ракетного полку противника у районі Раєвки Бєлгородської області рф - підтверджено знищення воїнами 15 окремої бригади артилерійської розвідки "Чорний ліс" двох пускових установок ЗРК С-400 з боєкомплектом. (відео🎥💥).💪Сили оборони продовжують вживати всіх заходів, щоб підірвати воєнно-економічний потенціал російських окупантів і змусити рф припинити збройну агресію проти України.💥Далі буде!Слава Україні!🇺🇦
СБУ вразила підводний човен рф у НоворосійськуСлужба безпеки України провела чергову унікальну спецоперацію та влаштувала морську «бавовну» у порту Новоросійська. Вперше в історії підводні дрони «Sub Sea Baby» підірвали російський підводний човен класу 636.3 «Варшавянка» (за класифікацією НАТО — Kilo). Унаслідок вибуху субмарина зазнала критичних пошкоджень і, фактично, виведена з ладу.На борту підводного човна розміщувалися чотири пускові установки крилатих ракет «Калібр», які ворог використовує для ударів по території України.Це була спільна операція 13-того Головного управління військової контррозвідки СБУ та Військово-морських сил України.Вартість підводного човна класу «Варшавянка» становить близько 400 млн доларів США. З огляду на запроваджені міжнародні санкції будівництво аналогічної субмарини наразі може коштувати до 500 млн доларів. Цей клас підводних човнів також відомий під назвою «Чорна діра» через здатність корпусу поглинати звуки та залишатися малопомітним для сонарів.Нагадаємо, підірваний човен вимушено перебував у порту Новоросійськ через успішні спецоперації надводних морських дронів «Sea Baby», які витіснили російські кораблі та субмарини із Севастопольської бухти в тимчасово окупованому Криму.
🪖 ДВА бійця 67 бригади взяли в полон ШІСТЬОХ окуп@нтів!Під час проведення ударно-пошукових дій щодо виявлення противника ДВА бійця 3 механізованого батальйону 67 бригади взяли в полон ШІСТЬОХ військовослужбовців рф на Олександрівському напрямку. 📍Пишаємось героїзмом і майстерністю наших мужніх воїнів, які прийняли вольове рішення протистояти переважаючим силам противника і, взявши їх у полон, зробити все можливе для того, щоб зберегти життя "обмінному фонду" та не дати окуп@нтам вбити своїх "сослуживців".На кадрах зі стріму помітно, як під час оперативно спланованої і реалізованої евакуації артилерія ворога намагається поцілити по своїх. Ці дії є методом залякування окуп@нтами своєї ж армії, де повністю знецінюється життя особового складу, який вони кидають на вірну смерть.Не зважаючи на постійну навалу і безкінечні спроби ворога прорвати нашу оборону 67 окрема механізована бригада гідно тримає стрій і рухається тільки вперед, звільняючи українську землю.🫡🎬 Стрім від 8 грудня 2025 року. Дніпропетровщина. Смуга відповідальності 67 ОМБр ЗСУ 🇺🇦
Повертаємося до наших полонених, забирати яких расея не хоче і блокують будь-які спроби обмінучерговий легіонер із Добропільського напрямку, взятий у полон нашими бійцями зі 132 ОРБ ДШВБурцев Євген Ілгарович, 06.10.1991, м. Єкатеринбург, 114 омсбрнаш "герой" - зек. до нього у в'язницю приїхали кремлівські повії агітувати поїхати на ЕсвЕов результаті поїхавколи приїхав уже на передову, всі гроші від ЕсВЕО йшли на якісь "потреби", а також на обмундирування за завищеною ціною. своїх не кидаємо, кукаріку!каже, що ставлення було до них як у штрафбаті, з погрозами і образами. по суті як до м'ясакаже, під Добропіллям бачив сотні трупів (читати як фаршу) русявих, жодного загиблого "слабкого хохла" там де він був не побачивна позиції у них не було ні їжі, ні води, в результаті вибору не залишилося - довелося здатися в полонкаже, що життя дорожче, тому контракт із міндовбойобами рф підписувати не потрібнонашому "герою" дуже пощастило, адже потрапив він, без сумнівів, до однієї з найм'ясніших бригад, яка закидає нас русявим фаршем і доповідає про "звільнення" того чи іншого населеного пунктуфарш на полі бою русняві не збирають, полонених своїх вони теж забирати не хочутьробимо висновок: воювати вони готові до останнього м'ясного чоловічого жителя своїх недоболот, з огляду на те, що темпи штурмів на Донеччині ледь не весь рік на найвищому рівніВзято у @vanek_nikolaevПереклав @vanek_nikolaev_ukr
Спростування російської пропаганди!Командування 20-ї армії та міноборони рф заявило про нібито «захоплення» н.п. Ставки та Новоселівка у зоні відповідальності 60-ї ОМБр Третього армійського корпусу. І це — чергова інформаційна маніпуляція.Противник використовує стару тактику: інфільтрує окремі групи в район непідконтрольних йому селищ з метою зняти постановочні відео з триколором, зімітувати «контроль» і видати втрати за успіхи.Кожну з таких груп систематично знищують українські підрозділи. Та командири 20-ї армії рф продовжують звітувати про вигадані досягнення, щоб задовольнити вище командування.«60-та ОМБр разом із суміжними підрозділами продовжує стійко утримувати зайняті рубежі на Донеччині. І жодних підстав оголошувати про “захоплення” н.п. Ставки та Новоселівка — не існує!», — командир бригади Дмитро Рогозюк.Довіряйте лише підтвердженим даним. Актуальна інформація з рубежів корпусу — на офіційних сторінках наших підрозділів!Третій армійський корпус | Instagram | Facebook | YouTube | ab3.army | TikTok | Підтримати 🇺🇦
⚡️Уражено НПЗ у Самарській області рф та склад БпЛА “Рубікону”⚡️В рамках зниження наступального потенціалу противника та ускладнення постачання пального і боєприпасів до військових частин окупантів, підрозділи Сил оборони України уразили потужності Новокуйбишевського НПЗ у Самарській області рф. Це нафтопереробний завод, щорічний об’єм переробки якого складає 8,8 млн. тонн. Підприємство виробляє понад 20 різновидів товарної продукції. Задіяне у забезпеченні російської окупаційної армії - є одним з основних виробників пального найвищого сорту для реактивних двигунів.Зафіксовано вибухи та пожежу у районі цілі. Ступінь збитків уточнюється.⚡️Окрім того, уражено базу зберігання БпЛА підрозділу "Рубікон" та перекачувальну станцію пально-мастильних матеріалів на тимчасово окупованій території Донецької області. 🔥Також, уточнено результати ураження НПЗ “Рязанський” - пошкоджено установки переробки нафти ЕЛОУ-АВТ-4 та ЕЛОУ-АВТ-6, резервуар з нафтопродуктами і естакаду трубопроводів.Сили оборони і надалі вживатимуть заходів для підриву наступального потенціалу російських загарбників та змушення російської федерації припинити збройну агресію проти України.Далі буде!Слава Україні!🇺🇦🇺🇦🇺🇦⚡️🇺🇦🔥На відео - запуск українських реактивних дронів "Барс"
Черговий "визволитель Покровська", який був узятий у полон нашими бійцями з 425 ОШПКузьмін Данило Анатолійович, 07.09.2000, Респ. Башкортостан, УФА, 110 омсбрза час перебування в зоні бойових дій наш "герой" встиг послужити в трьох бригадах: 72-й ОМСБр, 5-й ОМСБр і 110-й ОМСБр.був свідком того, як наших українських полонених били і вбивали його "побратими"каже, що крім наших полонених у підвалах тримають також і русняву худобу, яка відмовляється йти вперед. отакоїкаже, що його "друзів" із кульовими пораненнями відправили вперед у Красногорівці, у підсумку їх перехуярили на його очах. їхні командири на це кажуть: "війна все спише"закликає не підписувати контракт з міндовбойоби рф, а якщо вже підписали, то потрібно здатися в полон - іншого шансу вижити не будефедеральні довбойоби, які на підсосі у старого діда в кремлі, продовжують всіляко намагатися дискредитувати "здачу в полон", тому що вони ніяк не зацікавлені, щоб ви вижилине потрібно слухати тупих істот, у яких або машинка вибухне, або ще що-небудь трапиться дуже скоро. їхні гроші вже не врятуютьа ось полон вас врятує, сотні відео на цьому каналі тому доказВзято у @vanek_nikolaevПереклав @vanek_nikolaev_ukr