Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Миколаївський Ваньок Українською
Додано 14 лип 2024

Миколаївський Ваньок Українською

@vanek_nikolaev_ukr
Кількість підписників: 85 113
Фото: 1,570
Відео: 1,350
Посилання: 1,180
Опис:
НЕОФІЦІЙНИЙ напів-автоматичний переклад Миколаєвського Ванька Українською - https://t.me/vanek_nikolaev Я НЕ ПРИЙМАЮ КООРДИНАТИ/ІНФОРМАЦІЮ Звертайтеся до реального Ванька Зв'язок з редактором ЦЬОГО канала (не Ванька) - @vanek_nikolaev_ukr_bot
Джерело

Миколаївський Ваньок Українською | Донецька областьтут пріоритети очевидні як день: Костянтинівка, Слов'я...

Логотип телеграм спільноти - Миколаївський Ваньок Українською Миколаївський Ваньок Українською @vanek_nikolaev_ukr
23 800 Охват/переглядів 2026-02-24 11:29 Повідомлення №22579
- Донецька областьтут пріоритети очевидні як день: Костянтинівка, Слов'янськ і Краматорськпочитайте вище про плацдармия вже втомився від аналітиків, які розповідають, мовляв "ми все одно втратимо Донецьку область - сенс за неї воювати"підхід охереннийсьогодні віддамо Слов'янськ і Краматорськ, завтра русня попросить Запоріжжя чи Херсон - теж будемо віддавати?вони вже на початку війни підходили максимально близько до Слов'янська і Краматорська, чим закінчилося нагадувати, думаю, не вартовтратами людей прикриватися не потрібно, що з людьми буде, якщо "добровільно" віддати Слов'янськ і Краматорськ - читайте вищеви, хлопці, замість того, щоб пиздіти, що віддавати, а що не віддавати, краще б думали, як захищати те, що єдемагогії, зокрема від політиканів, багато, які "турбуються про людей" і хочуть "виключно мир", але плану "Б" ніхто не пропонує, якщо "мир" не настаненагадує мені ситуацію 2023 року, коли говорили, що є план "Б", а по суті плану "Б" навіть у теорії не виявилосярозповідати, мовляв, у Донецькій області залишилися одні ждуни теж будете в іншому місці десья таке про Харків і Суми чув до війни, за підсумком самі знаєте що сталося- Решта ділянокпро Суми, Харків, Куп'янськ, Вовчанськ - позиційна боротьба буде тривати. спасибі Сумам (про бригади, які там воювали і воюють), що торік знесли кілька елітних руснявих бригад, які намагалися лізти до Сум на відстань ствольної арти...коли розповідають, мовляв, наші більше не здатні наступати і проводити грамотні операції - за підсумком торік з'явився Куп'янськ. не без нервів, але теж дуже грамотно спланована операція з мінімальною кількістю втрат для нас і, що найголовніше, - з хорошим результатом...не думаю, що ситуація на цих ділянках особливо змінюватиметься, хоча з усіх напрямків Вовчанськ, напевно, найскладніший заразВзято у @vanek_nikolaevПереклав @vanek_nikolaev_ukr