Статистика telegram каналу - @vadimtokar

🇺🇦 Вадим Токар | Макарівський голова

Subscribers: 13515
Photos: 6830  Videos: 331  Links: 676 
Оперативно про головне і не тільки
2021-08-09

Кількість підписників

Середній перегляд на повідомлення

Історія змін лого

2024-01-27
2022-08-11
2022-05-24

Історія змін назви

🇺🇦 Вадим Токар | Макарівський голова
2023-03-23
🇺🇦Вадим Токар | Макарівський голова
2022-10-06
Вадим Токар Макарівська громада
2022-05-24

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25
❗️Липівський ліцей отримав оновлене укриття

Завдяки спільним зусиллям з Норвезькою радою у справах біженців (NRC) та фінансової підтримки Європейського Союзу в ліцеї завершено ремонт укриття.

Колишнє захаращене та сире підвальне приміщення ліцею перетворилося на сучасне укриття, яке може вмістити до 150 осіб.

Під час ремонтних робіт до підвального приміщення ліцею було проведено водопостачання, встановлено санвузол, систему вентиляції та облаштовано внутрішні приміщення.

Тепер учні ліцею, вихованці дошкільної групи, що діє в складі закладу, та персонал зможуть у разі виникнення небезпеки знайти надійний захист у оновленому укритті.

🤝 Висловлюю щиру вдячність Європейському Союзу та Норвезькій раді у справах біженців за підтримку та організацію безпечного середовища для наших діток.

Зазначу, що робота з облаштування та вдосконалення укриттів у освітніх закладах громади не припиняється. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб створити для наших дітей максимально безпечні та комфортні умови навчання.
Фото до посту
Фото до посту
Фото до посту
Фото до посту
🟢 Київська область - відбій повітряної тривоги!
Літня пора – це не лише час для відпочинку, але й для оновлення та покращення матеріально-технічної бази наших шкіл та садків. У громаді активно тривають ремонтні роботи в освітніх закладах, щоб до нового навчального року створити для учнів комфортні та безпечні умови навчання.

▶️ Капітальні ремонти тривають в Мотижинському ліцеї та Макарівському ліцеї #1 за програмою Європейського інвестиційного банку "Відновлення України".

ℹ️ Безпека дітей один із наших пріоритетів, тому ми робимо все можливе, щоб облаштувати надійні укриття.

▶️ Відтак, тривають поточні ремонти у Забуянському ЗДО "Ялинка" та ЦТДЮ імені Данила Туптала.
▶️ Вже закінчується ремонт укриття в Липівському ліцеї.
▶️ Триває будівництво укриття у Королівському ліцеї.
▶️ Закінчується поточний внутрішній ремонт з вхідною групою Андріївської гімназії.

ℹ️ Також тривають підготовчі роботи щодо проведення поточних ремонтів:

▶️ групових кімнат, підвального та коридорних приміщень Макарівського садочка "Пролісок";
▶️ системи опалення у Королівському ліцеї.

▶️ Розпочалися роботи з капітального ремонту спортивного залу у Липівському ліцеї.

ℹ️ Окрім вищезазначених, у ході ремонтних робіт також:
▶️ замінюються віконні блоки в ОЗО "Червонослобідський ліцей";
▶️ проводиться ремонт туалетних кімнат в Плахтянській гімназії;
▶️ виготовляється проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт покрівлі Забуянського ЗДО "Ялинка".
Фото до посту
Фото до посту
Фото до посту
Фото до посту
Фото до посту
Фото до посту
Фото до посту
Фото до посту
Фото до посту
Фото до посту
Наша громада отримала 110 нових вуличних сміттєвих контейнерів та подрібнювач гілля!

🇪🇺🇯🇵🇺🇳 Це стало можливим завдяки плідній співпраці з міжнародними партнерами - Програмою ООН (UNDP) в Україні, урядом Японії та Європейським Союзом.

🌏 Нові контейнери розмістять біля багатоповерхівок, що значно полегшить процес вивезення твердих побутових відходів. Це допоможе створити чистіше, безпечніше середовище для мешканців і зробить нашу громаду охайнішою.

💚 Щиро дякуємо нашим партнерам за допомогу та підтримку!
Фото до посту
Фото до посту
Фото до посту
Пост для тих, хто не має ніяких нейронних звʼязків і не може зрозуміти причинно-наслідкові звʼязки між подіями, що відбуваються і наслідками, що настають.

Токар, тобто, поки що очільник Макарівської громади,НЕ вмикає і НЕ вимикає світло! НЕ складає графіки відключення, і в його будинку так само вимикають світло по 8-12 годин на день.

Для тих, хто зовсім нічого не розуміє - беремо платіжку і читаємо, кому платимо за електроенергію. Багато диванних експертів буде здивовано, але ні Токаря, ні селищної ради ви там не знайдете.

Для зовсім безнадійних - в країні війна, росія постійно обстрілює обʼєкти критичної інфраструктури, які генерують вироблення електроенергії. З кожним обстрілом обʼєм виробленої енергії стає все меншим і меншим.
Винних, думаю, знайдете, призначите і покараєте.
Вангую! Це буде сільський, селищний, міський голова, премʼєр чи президент! Але точно не росія!

Адекватним щира вдячність за підтримку, конструктивні поради і допомогу! 🤝
🟠 Вісім головних подій за тиждень, що минув у нашій громаді:

◾️Макарівщина попрощалася із захисником України Русланом Зінченком, який загинув в бою з російським окупантом.

🇸🇪 Макарів відвідала шведська делегація у складі Міністра фінансів Швеції Елізабет Свантессон, Надзвичайного і Повноважного Посла Швеції в Україні Мартіна Оберга на чолі з Міністром фінансів України Сергієм Марченком.

🖇 Макарівською селищною радою завершено розробку проектно-кошторисної документації та отримано позитивний експертний звіт по обʼєкту: «Реконструкція (даху та фасаду) п’ятиповерхового житлового будинку по вулиці Київська, 47 в селі Калинівка.

🏗 В Макарові активно триває капітальний ремонт багатоповерхівки за адресою вулиця Проектна, 10. Підрядник вже встиг звести 3 поверхи у зруйнованому підʼїзді. У пошкоджених оселях триває ремонт.

🔸 Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Макарівської селищної ради. У ході засідання члени виконкому розглянули та прийняли рішення 63 –ьох питань порядку денного.

📚 Макарівська бібліотека серед 5-ти переможців міжнародного проекту міжнародної співпраці з Центральною бібліотекою міста Берлін (Німеччина), за підтримки Європейського Союзу в рамках програми House of Europe - «Бібліотека – місце сили».

🏫 Завершено ремонтні роботи в дошкільному підрозділі ОЗО «Червонослобідський ліцей». Дерев'яні вікна замінили на енергоощадливі, у спортивній залі ліцею - виконано ремонт.

🇺🇦 На території Комарівського старостинського округу успішно працює майстерня "Комарівські Волонтерки". Для наших захисників в майстерні виготовляються окопні свічки, плетуться маскувальні сітки, випікаються домашні смаколики.
🔴 Київська область - повітряна тривога!
Сьогодні ми активно відновлюємо заклади освіти, які постраждали від артилерійських обстрілів. Але маємо не забувати про проблеми інших навчальних закладів.

Опорний заклад освіти "Червонослобідський ліцей" під час активної фази бойових дій став прихистком громадян, яких було евакуйовано з населених пунктів, які були під постійними обстрілами та де тривали бойові дії.

Дошкільний підрозділ цього ліцею потребував заміни старих дерев'яних вікон на енергозберігаючі, а спортивний зал самого ліцею - ремонту.

Від так усі дерев'яні вікна в садочку замінили на енергоощадливі.
Під час ремонтних робіт у спортивній залі стіни очистили, заштукатурили та пофарбували. Також пофарбували стелю, підлогу та замінили старі дерев'яні віконні блоки на енергозберігаючі.
Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Макарівської селищної ради, яке провела заступник селищного голови Лариса Омельченко.

У ході засідання члени виконкому розглянули та прийняли рішення з 63 –ьох питань порядку денного, серед яких:

☑️ Затвердили:

🔘 рішення комісії про надання компенсації ще 18 мешканцям громади за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російською федерацією проти України по програмі єВідновлення;

🔘 перелік аварійно-небезпечних об’єктів, які були зруйновані внаслідок російської агресії, а це ще 63 індивідуальні житлові будинки у нашій громаді та прийняли рішення про їх демонтаж (ліквідацію).

🔘 Положення про Місцеву автоматизовану систему централізованого оповіщення населення Макарівської громади, будівництво якої буде здійснюватись відповідно до затвердженого проекту. До складу системи оповіщення увійде апаратура зв'язку та оповіщення, яку буде встановлено у 28 найбільших населених пунктах громади. Впровадження в громаді цього проекту дасть можливість забезпечити своєчасне та якісне доведення сигналів оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій до керівного складу сил цивільного захисту та населення.

☑️ Також члени виконавчого комітету розглянули питання, що стоються соціального та правового захисту дітей та прийняли позитивні рішення.
🟢 Київська область - відбій повітряної тривоги!
Макарівською селищною радою завершено розробку проектно-кошторисної документації та отримано позитивний експертний звіт по обʼєкту: «Реконструкція (даху та фасаду) п’ятиповерхового житлового будинку, пошкодженого в результаті воєнних дій, розташованого за адресою: вул. Київська, 47 в с. Калинівка, Бучанський р-н, Київська обл.» на загальну суму 292 922 грн.

Лише для цього невеликого багатоквартирного будинку загальна вартість робіт, передбачених ПКД, складає 17 625, 622 тис. грн. Таких обʼєктів по громаді дуже багато.

Сьогодні подав відповідний пакет документів до Департаменту регіонального розвитку Київської ОВА для включення даного Проекту  до переліку обʼєктів, що фінансуються з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

Сподіваюсь на швидке та позитивне рішення щодо фінансування робіт з відновлення цього житлового будинку.

Ми робимо все можливе для швидкого відновлення житла нашої громади та продовжуємо працювати в цьому напрямку.
🟢 Коротко про головні події у нашій громаді:

▪️ Макарівщина попрощалася із захисниками України Анатолієм Каленюком, Геннадієм Ілларіоновим, Петром Слободняком, Володимиром Королем, які загинули боронячи рідну землю від російських окупантів.

🇩🇪 Німецьке містечко Вандліц розширює сфери підтримки Макарова. Відтепер наша співпраця - це не лише про обмін досвідом та допомогу з відбудовою, а й про дружбу між молодими поколіннями

🏫 Департаментом регіонального розвитку Київської обласної військової адміністрації оголошено тендер на капітальний ремонт Макарівського ліцею №1 Макарівської селищної ради.

🏠 Встановлено ще один модульний будиночок для сімʼї з Макарова завдяки співпраці з БФ «Ліга Допомоги», за фінансової підтримки компанії KFC Україна.

🛠 Розпочалися ремонтні роботи спортивного залу Наливайківської гімназії в рамках укладеного меморандуму між відділом освіти, молоді, фізичної культури і спорту Макарівської селищної ради з Норвезькою радою у справах біженців в Україні (NRC).

▪️У Березівці Колонщинського старостату урочисто відкрили пам’ятний знак на честь полеглого Героя України Андрія Люташина, який загинув у березні 2022 року.

🏗 В Макарові активно триває ремонт багатоквартирного житлового будинку по вулиці Садова, 1 для 213 мешканців. На об’єкті розпочалися роботи з монтажу газобетонних блоків, а також вентиляційних каналів.

🍭 Смаколики, патріотичні прикраси та обереги: у Ніжиловицькій гімназії відбувся ярмарок на підтримку ЗСУ!

💙💛 Учні Кодрянського ліцею зібрали чималу суму для наших Захисників.

🏘 Чергова допомога від благодійників у встановленні модульних будиночків для двох сімей з Макарова та Мотижина, житло яких зруйнували рашисти.

👫 У Кодрянському ліцеї учні, і педагоги працюють задля перемоги - плетуть маскувальні сітки для бійців на передову.
🟢 Київська область - відбій повітряної тривоги!
🟢 Київська область - відбій повітряної тривоги!
‼️ Поблизу населеного пункту Липівка виявлено вибухонебезпечні предмети, а саме АС30 -17 од. РГМ-1 од. Ф1-1од. ММ50-1од. АС122-од. ВОГ17-1од. ВОГ25-1од. РГМ2-1од. 9М22У-1од.

Також виявлено ВНП поблизу населеного пункту Копилів, а саме АС30 -7 од. ММ82мм -1од. АС23-3од. ПГ7- 1од. Набої 5,45 - 9од. Граната 84мм 1од. Двигун ПГ7 - 1од.

Проведено маркування місць виявлення ВНП, вжито заходи щодо недопущення сторонніх осіб та організовано його охорону.

Нагадую, при виявленні вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не підходьте і не чіпайте їх. По можливості позначте місце виявлення ВНП та обовʼязково поінформуйте державну службу з надзвичайних ситуацій за телефоном 101.

Бережіть себе та своїх близьких!
🟢 Київська область - відбій повітряної тривоги!
🟢 Київська область - відбій повітряної тривоги!
Ще одне втрачене людське життя. Війна продовжує свої страшні жнива.
Знову чорний птах війни приніс на своїх крилах сльози і печаль в Макарівську громаду...
Боронячи рідну землю від окупантів, 30 жовтня, поблизу н.п.Старомайорське Волноваського р-ну Донецької обл., загинув Петро СЛОБОДНЯК, 1976 р.н.
Наш земляк був старшим стрільцем-оператором стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти стрілецького батальйону в/ч А1815.
Щирі співчуття близьким і рідним. У скорботі та молитві низько схиляємо голови, вшановуючи пам’ять вірного сина України!
Вічна і світла памʼять Герою! 🙏🇺🇦

Відспівування та поховання Героя відбудеться завтра, 6 листопада, о 13.00 у с. Андріївка за адресою вул. Слобода, 31а.
Маршрут слідування траурного кортежу о 12.20 Макарів (вул. Б. Хмельницького та Димитрія Ростовського) – с. Липівка – с. Андріївка.

Закликаю громаду провести Героя достойно! Він віддав найдорожче за нас…
🟢 Київська область - відбій повітряної тривоги!
5 листопада на вічний спочинок повертається полеглий Захисник України Геннадій ІЛЛАРІОНОВ.

Народився Геннадій Ілларіонов 3 березня 1969 р.
26 січня 2023 р. був мобілізований до Збройних Сил України. Старший навідник 2-го гранатометного відділення, гранатометного взводу, механізованого батальйону в/ч А4784. Брав участь у бойових діях на Харківщині.
19 жовтня життєва стежина мужнього Захисника України обірвалася під час виконання бойового завдання поблизу н.п. Іванівка Куп’янського району Харківської обл. До останнього подиху Геннадій Іларіонов залишався вірний військовій присязі та народу України.
Вічна пам'ять і слава воїнові, який захищав Україну і кожного з нас.
Відспівування та поховання Героя відбудеться у неділю, 5 листопада, о 13.00 у с. Андріївка за адресою вул. Слобода, 35.
Маршрут слідування траурного кортежу о 12.20 Макарів (вул. Б. Хмельницького та Димитрія Ростовського) – с. Липівка – с. Андріївка 🇺🇦

Закликаю громаду провести Героя достойно! Він віддав найдорожче за нас…