Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Підпілля1877 | Underground1877
Додано 14 лип 2024

Підпілля1877 | Underground1877

@undermation
Кількість підписників: 326
Фото: 1,540
Відео: 274
Посилання: 477
Опис:
Мультики, анімація і інше 2D #Рецензія1877 #КнигиАнімація1877 #КнигиМалювання1877 #Навчання1877 #Рекомендація1877 Канал 18+

👥 Кількість підписників

326
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: -4

👁️ Середній перегляд на повідомлення

135
Середній/День:: 130
Середній/Тиждень:: 140
ERR: 41.41%

📊 Кількість повідомлень на день

2.1
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 2.6
Середнє за день: 2.1

Історія змін лого

Історія змін назви

Підпілля1877 2026-03-19
Підпілля1877 | Underground1877 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 121 26-05-06 16:37
5 - Терпимий фільм який може мати якусь кількість хороших та поганих речей, але загалом фільм має проблеми через які його дивитися не цікаво, сира річ яка могла мати потенціал. (Ванпіс, Великий Лібовський, Атака Титанів)6 - Непогане кіно яке має якусь кількість хороших речей, загалом нема шкодування за витрачений час, але радити це кіном навряд комусь буду. (Енканто, Марті Супрім, Бамбелбі)7 - Хороше кіно з великою кількістю хороших моментів, є речі які досі роблять фільм не дуже стабільним та які викликають питання, але емоції загалом позитивні. (Стрибунці, Майкл, Поганці)8 - Хороше та міцне кіно, якщо і є проблеми то вони на рівні умовностей, фільм тримає планку, точно можна радити всім. (Май літл поні (фільм), Мазафакуз, Голий пістолет)9 - Фільми найвищої категорії, в них все ідеально, сценарій, актори, режисура, це база, це взірець. (Самурай Чамплу, острів собак, Наполеон Динаміт)10 - Асолютно суб'єктивна оцінка, фільми на дев'ятку які вплинули на моє розуміння кіно та мистецтва, чудова річ яку передивлятимуся не раз. (Фарго, Клаус, Шрек 2, пінг понг, за садовою огорожею)
👁 146 26-04-04 19:37
Якісь дивні рухи відбуваются в українській анімації весь час, от тепер виявилося що вийшло якесь скандальне інтерв'ю з Анастасією Фалілеєвою, де як виявилося інтерв'юер "нападав" на гостю, і що саме інтерв'ю довело пані до сліз. Перш за все доводити панянок до сліз - гріх, покайтеся. Далі я б ще сказав що не знаю що там сталося між цим Яріком та Анастасією, проте тут я можу висказатися про дві сторони. Про пані я напевно не те що б висказав думку як радше дам пораду іншим майбутнім режикам і рок зіркам (по типу мене звісно), інтерв'ю це далеко не завжди френдлі форма, це та подія де інтерв'юер не завжди інтелектуал і не завжди добре до вас налаштований, скільки ви бачили відео де зіркам на інтерв'ю дають капосні питання? Тож завжди будьте готові до того що з вам спілкуватимуться в невідомій формі та задаватимуть невідомі питанн. Що до пана Яріка то хз, можливо мені і здається але в інтерв'ю явно проскакує цей вайб того що "мультики це щось таке, про дітей та дофамін, чому б вам не спробувати АНІМЕ!!!!". Тож як якесь професіональне інтерв'ю з цікавими питаннями ця річ взагалі ніяка. Висновок! Інтерв'юери можуть бути булочками, гандонами, чимось середнім, профі, любителем, Дені Девіто, Олексієм Цимбалом. Тож якщо ви не готові говорити з Дені Девіто - будьте готові розчаруватися в інтерв'ю. Дуже хотів би зацінити фулл з реальними нападами від інтерв'юера та проханнями припинити інтерв'ю, а то попкорн розігрів, а там лиш нудні питання про Японію та стосунки.... Я М'ЯСА ХОЧУ!!!!!!!!
👁 145 26-04-02 18:17
Перші фото зверху і посередині досить старі, але я не сильно змінювався після середніх фото, приблизно таким я був з минулий рік, і у вересні я пішов в зал, а результати за ці 6-7 місяців на фото знизу. Що перше можу сказати так це те що спортзал дає те чого я і хотів, кращого самопочуття. М'язи це інвестиція в старість, тому моя ціль на зараз не так схуднути як набрати м'язів, і зробити це не як найшвидше, а як іде, з прогресією ваги але без загонів. Більша частина активного походу в зал припала на холодні пори року, тому худнути дійсно діло сумне, не знаю як ви але я на зиму і під час досить непогано набирав, і тепер набрав, але м'язами! Що до силових та прогресії, я намагаюся прогресувати потроху, і якщо на початку походу в зал я жав на груди десь 50 і це було важко, зараз же рекорд 75 кг. Пишу це в деталях щоб порівняти що буде під час та в кінці літа! Харчування майже не змінилося, рідше хаваю цукор та намагаюся щодня їсти мнясо, а ще докупив креатин з протеїном. Тренуюся по фулл баді.
Друзі, зібрали для вас - всі сценарії фільмів, які публікує Deadline із серії "Read the Screenplay", що пов'язана із зимовим сезоном нагород. 🔘 Wicked: Чародійка. Частина 2 / Wicked: For Good🔘 Королева рингу / Christy🔘 F1 Фільм / F1🔘 Грабіжник за покликанням / Roofman🔘 Звук падіння / Sound of Falling 🔘 Таємний агент / The Secret Agent 🔘 Джей Келлі / Jay Kelly🔘 Еддінгтон / Eddington🔘 Ця штука працює? / Is This Thing On?🔘 Гедда / Hedda🔘 Грішники / Sinners🔘 Бугонія / Bugonia🔘 Нюрнберг / Nuremberg🔘 Після полювання / After the Hunt 🔘 Гамнет / Hamnet🔘 Проста випадковість / It Was Just an Accident🔘 Ножі наголо: Прокинься, покійнику / Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery🔘 День Пітера Худжара / Peter Hujar's Day🔘 Довга Хода / The Long Walk 🔘 Блакитний місяць / Blue Moon 🔘 Я не залізна / If I Had Legs I'd Kick You 🔘 Пробач, дівчинко / Sorry, Baby🔘 Кейпоп-мисливиці на демонів / KPop Demon Hunters🔘 Зоотрополіс 2 / Zootopia 2🔘 Операція «Чорний кейс» / Black BagСписок буде оновлюватись 🔄—————Хто що дивився? Кому б ви віддали Оскар🏆(з цього списку) за найкращий сценарій?
Що до мінусів я зосереджуся на конкретному який є частою проблемою фільмів. А саме ми беремо персонажа з цілком звичними і вірними твердженнями та діями, додаємо йому людоїдської хєрні, і все, ми маємо супер злодія! До приклад Лорд Волдеморт, так, він був правий що до того що чаклуни пиздатіші за людей, якогось хріна чаклуни мають приховуватися від світу і це не справедливо, але додамо до цього те що він хоче вбити та/або поневолити всіх маглів, + бажання кокнути красівого підлітка в окулярах, і все, у нас злодій нацист. Тут та сама історія, (спойлури) уявіть що ви бізнесмен, за власні кошти організовуєте дослідження, платите науковцям скажені гроші, цим самим забезпечуючи їх сім'ї, приходите до відкриттів які призведуть до створення нових ліків, організовуєте експедицію, самі в неї їдете. От нормальний персонаж, але ну додамо йому того що він НЕ ВРЯТУВАВ ДІВЧИНКУ, і те що він це виправдав не шоком а тим що вона бреше, скажемо губами інших персонажів що "це не чесно що він буде продавати ліки за великі гроші багатим", і все, злодій. СУКА! ЯЯ ЦЕ ВСЕ ОРГАНІЗУВАВ, ВКЛАВ БАБКИ, ЗНАЙШОВ РЕВОЛЮЦІЙНУ НАУКОВУ ХУЙНЮ! ТАК БЛЯТЬ! Я ХОЧУ З ЦЬОГО ЩОСЬ ЗАРОБИТИ!!!! І блять мене ще зжирають і відвозять всю важливу наукову хуйню іншим бізнесменам які зароблять на цьому свої статки. Крч не пишітьтак злодіїв.4/10 (накинув балів за хороший візуал)#Рецензія1877
Острів собак (2018)Думаю більшість з вас як мінімум чули про цей мультфільм, і я можу сказати що не дарма про нього свого часу багато говорили. Острів собак це прекрасна історія про ненависть, добро, зло, дружбу. Обійшлося все не без ідеалістичних приколів які особисто мені не дуже сподобалися, але в загальній картині вони виглядають дуже гармонійно. На диво режисер не є аніматором (наскільки я зрозумів), тому це цікавий і хороший приклад того як хороший режисер ігрового кіно з достатнім досвідом, в анімації розкривається з неочікуваної сторони. Хороший гумор в картині мене дуже порадував, при чому це не були просто жарти як жарти, сміх викликають реакції, події, просто рухи, хороший приклад візуальної комедії. Ще одним неочікуваним моментом було невелике занурення в тему "Слуг та рабів", хоч і не на такому рівні як у володарі перстнів але все ж. Одним словом дуже раджу глянути якщо ще не дивилися, ця картина точно вирушає у мій топ найкращих анімаційних повнометрівок. #Рецензця1877 #Рекомендація1877
Бився я там з одним гігачадом який першим ударом тебе збиває з ніг а лругим добиває, а щоб добігти до нього і спробувати ще рах треба було переплисти річку, вбити схожу їбаку, і далі на шляху по 20 секунт спостерігати як персонаж протискується в щілини. Це до речі про геймдизайн! Гра напхана абсолютно рандомними перешкодами які мають за мету ВИКЛЮЧНО додати лишні години геймплею. Що до РПГ то його тут звісно нема зовсім але гра наче робить вигляд що є. ти знаходиш багато скринь, всілякі трупи солдатів, але це не дає тобі нічого окрім як кастомізації зовнішнього вигляду ГГ і його робота з кораблем. Та навіть ця кастомізація просрана бо всього лиш заміняє кольори, наякої цікавої джедайської броні чи плащів, мексиканське пончо!!!! Ну або задрипана куртка гг яку ми маємо за перший скін. Як зробити в зоряних війнах цікаву РПГ? Ну краще її взагалі не робити, а якщо і робити то точно не за джедая. Гра розтягнута жахливим геймдизайном, Замість цікавих та динамічних бійок нудні спроби спапирувати удар чергового макако-павука, а коли ти не б'єшся з макакопавуком - ти розгадуєш нудні, не цікаві, не прохані загадки.....Висновок - абсолютно не того я чекав від гри де ти бігаєш по відкритому світі за Джедая, і можна було б сказати що "мої очікування - мої проблеми", але невже у мене одного такі очікування були до подібної гри? Це ж буквально те саме що отримати нову частину ГТА де 50% геймплею доведеться взламувати замки автомобілів, а інші 50% торгуватися за те щоб її продати.Крч не раджу якщо хочете ВЕСЕЛО провести час граючи в екшн гру. 2/10#Рецензія1877
Що ж, МС Пєтя видав новий шедевральний твір, а саме Реп кліп. Одразу хочеться відзначити якість данного відео, воно балансує між професійною голівудською зйомкою та звичним андеграундним кліпом знятим на айфон, автор немов поміж двух світів, якість та халтура, концепт та хаос, професійність та дитячі ігри, добро та зло. Що цікаво це ж можна екстраполювати на звук, якісний студійний запис в якому неймовірні прості рядки тексту. Всі слова сказані Пєтєю прості як і здавалося б сам автор, але лише після сотень років формування української мови вони знайшли форму саме що в цьому конкретному оригінальному творі. А що про текст? Невже він такий простий? А от тут стає цікавіше!Я не буду звертатися до очевидної гри слів "Рома фак ти", це пил в очі який кидає нам репер, мозок за нього ціпляється і відмовляєтсья відпускати, неначе ілюзія в якій мим можливо всі знаходимося, і як тільки ми подивимося за неї і звернемо увагу на інший текст - нам відкриється реальність."Ти як цегла у землі не спав", МС Пєтя починає з важкої артилерії, він неначе Заратустра який звертається до натовпу і кричить що "Людина - це канат між твариною та надлюдиною". Ви всі цегла, що не спала у землі, які амбіції цегли? Яка ціль цегли? Цегла - це верблюд якому добре якщо повід не смикають і ведуть повільно, люди задають сенс цеглі, не сама цегла, і єдиний шлях цегли - заснути нарешті у землі, забути про можливості. "Рома" - це людство, а Автор хоче його врятувати."Ти як народився я вже легендою став" - В цій фразі МС Пєтя явно додає крихту гумору та тролінгу, бо він не просто легенда, а в контексті всього людства - він фольклор. Це виклик людству, сказати що ти легенда і дивитися як політики підіймаються аби втрутитися, люди хочуть сперечатися з цим, але вони не можуть так само як не можуть ходити по хмарам. "Де твій лазер Рома, давай по факту" - ну тут все просто, Автор просто знущається з людства яке вірить в прогрес, не певен що треба пояснювати. Прогресу - не існує. "Факт перший - я легенда, факт другий - ти не легенда". Здавалося б що тема легендарності давно закрита, але ту ми стикаємося з протистоянням легендарності МС Пєті і людства. Автор знає що він вище за будь-які легенди та міфи, тому до чого це? Оскільки "Рома" не може бути легендоб по визначенню, а Мєтя вищий за будь-які легенди - це розкриття питання можливостей які просто дані з моменту створення законів природи. Є багато речей які людство не зможе зрозуміти ніколи, просто усвідомити ці речі неможливо для людського мозку, коли ж Репер відкрито заявляє що все що люди можуть усвідомити - для нього пил, це просто не варте його. Немов Валар, чи сам Еру Ілуватар він спостерігає, має план, може втрутитися, але це всього лиш невелика частина істини. Проте якщо він Валар.... Де ж його Маяри?"Факт третій - у мене очі, Факт четвертий - ти тамагочі". Після цих рядків стало страшно, бо тут відчувається гнів, він прям каже про те що він істино той хто бачить, а "Рома" - лише іграшка. Люди живуть, вмирають, і це продовжуватиметься, а Автор бачить щось, але не каже нам що це, чому він вирішив сказати це в лоб? Що викликало такий гнів....?"Я тебе по факту "Рома" вже роз'їбав", гнів стих так само неочікувано як прийшов, можливо третій і четвертий факти і були послання людства, та як неможливо стати надлюдиною - так і ми можемо сподіватися що лише наші діти та онуки зможуть розшифрувати істинний сенс. Ключ десь в пісні, та я не бачу.....Що до "Врум Врум", радійте що це всього лише натяк на сили природи які можливо слухаються Автора, його б воля то замість цих звуків були б розкати грому, останні на цій планеті.....Що ви думаєте про цю роботу? чи згодні ви з моїм аналізом? чи може ви знайшли той самий ключ?
Ця гра про паркур, і максимально для консолів. В ній неможливо стрибнути не туди, можливо просто стрибнути невчасно. А ще в грі тупо НЕМОЖЛИВО померти. Якщо ти падаєш, твоя жинка тебе витягує, якщо вмираєш від боса, іде міні сцена де ти всетаки виживаєш а у юос просто відновлює хп, і так всю гру, через що вона як на мене добре підходить саме що для дітей! Так я сам авирішив пройти цю гру саме тому що вона мені мена подобалася в років 9-11, і мені було неймовірно цікаво бігати, паркурити та досліджувати ці мертві нецікаві руїни.... Крч гра максимально нецікавою здається по опису... Тому я і не буду її нікому радити! Хоча якщо вирішите пограти то вас може зацікавити щось, наприклад візуальний стиль бордерлендса, або досить харизматичний ГГ, ну чи нова вайфу... гигиги. Є в гри ще один +, досить цікава кінцівка... Історія така що ми очищуємо землі від напасті злого бога який вирвався б очари які стримували його пропали. По сюжему виясняється що Батько нашої подружки переніс ці чари в мертву доньку що врятувало її, дало суперздібносіт, але тепер злий Бог їбоше. І кінцівка така що ми запечатуємо Бога.... А через це пані Еліка (Ім'я нашої падружкі) - помирає.... Але гг не може з цим змиритися, і вчиняє так само як її батько, жортвуючи світом, чи як мінімум своїми землями заради Еліки.Крч кіно було б топове, гра спірна, але для свого часу і для дітей досить годна річ!.
Знову про Аніме, а саме як продумування деталей магії в вашому світі може все зіпсувати.Одна з причин чому аніме посасує у американських супер героїчних та близьсупер героїчних проектів - це "Система Сил". А саме я говорю про саму суть наявності таких систем в Аніме.Мені натрапився відос в тіктоці в якому обговорювалися системи сил героїв в аніме, а саме в якому аніме система сил краща, і такий дискус в американських мультсеріалах або просто марний або взагалі псує першочергову задумку.В Наруто є система чакри, сильні та слабкі джуцу, нінджуцу, генджуцу, що перетворює Наруто в якусь їбану Доту 2, при чому максимально не збалансовану. Такі ж проблеми і в тому ж Ван піс, де є система фруктів, їх рівні, еволюції і всяке подібне.Чому це неможливо в американських проектах? Бо західна школа кіно так вже побудована що такі речі як суперсили це побічний інструмент якому приділяється увага лише якщо ця тема розвиватиме персонажа. Людина павук втрачав свої сили коли переживав екзистенційну кризу, Аватар мав труднощі з елементами які розкривали його проблеми в голові, він був занадто м'який для землі та боявся використовувати вогонь після того як обпік Катару. Чому це важливо і чому "системи сил" це шкідливо? Перш за все це звісно на що ми будемо витрачати хронометраж, ми або будемо дивитися декілька годин як Наруто Чакрою буде різати листок - з сенсовим навантаженням на рівні "от ми єбать покажемо як він старається!" Або ми послухаємо від дядька Айро про стихії, їх суть, та чому Зуко лох не може користуватися блискавкою. Відсутність конкретних систем сили дає нам простір для художніх умовностей, де сильний не той хто сильний а той хто грамотніше використає свої вміння в конкретних ситуаціях, згадати топове піздохайло в Аеропорті у фільми "Капітан Америка: протистояння (2016)". Швидкий екшн який побудований на суті що персонажі користуються вміннями вільно немов частинами свого тіла, і без ніяких неймовірних неочікуваних трансформацій посеред бою, по типу Гірів Луфі. До цього всього ще згадаю новомодні ісекаї де буквально сюжет в тому що герой потрапляє у світ РПГ і половина хронометраж у присвячується механікам магії, гілкам прокачки і іншому шлаку. Ну йобана, ну скільки можна, аніме це не комп'ютерні ігри!Висновок: Забийте на системи сил в своєму проекті!!! Подумайте про емоційне навантаження, як та чи інша проблема з силами героя відображається в його ментальному стані, в його діях. Можливо вам допоможе в цьому варіант сприйняття магії не як чакри яку можна потратити, а щось духовне, зв'язок з Богом, Богами, природою. Більше акцент на лицарі, а не на тому наскільки піздатий в нього меч і наскільки він піздатіше інших мечів інших лицарів з інших всесвітів.