Джерело
Підпілля1877 | Underground1877 | Бився я там з одним гігачадом який першим ударом тебе збиває з ніг а л...
86 Охват/переглядів
2025-06-07 19:57
Повідомлення №3512
Бився я там з одним гігачадом який першим ударом тебе збиває з ніг а лругим добиває, а щоб добігти до нього і спробувати ще рах треба було переплисти річку, вбити схожу їбаку, і далі на шляху по 20 секунт спостерігати як персонаж протискується в щілини. Це до речі про геймдизайн! Гра напхана абсолютно рандомними перешкодами які мають за мету ВИКЛЮЧНО додати лишні години геймплею. Що до РПГ то його тут звісно нема зовсім але гра наче робить вигляд що є. ти знаходиш багато скринь, всілякі трупи солдатів, але це не дає тобі нічого окрім як кастомізації зовнішнього вигляду ГГ і його робота з кораблем. Та навіть ця кастомізація просрана бо всього лиш заміняє кольори, наякої цікавої джедайської броні чи плащів, мексиканське пончо!!!! Ну або задрипана куртка гг яку ми маємо за перший скін. Як зробити в зоряних війнах цікаву РПГ? Ну краще її взагалі не робити, а якщо і робити то точно не за джедая. Гра розтягнута жахливим геймдизайном, Замість цікавих та динамічних бійок нудні спроби спапирувати удар чергового макако-павука, а коли ти не б'єшся з макакопавуком - ти розгадуєш нудні, не цікаві, не прохані загадки.....Висновок - абсолютно не того я чекав від гри де ти бігаєш по відкритому світі за Джедая, і можна було б сказати що "мої очікування - мої проблеми", але невже у мене одного такі очікування були до подібної гри? Це ж буквально те саме що отримати нову частину ГТА де 50% геймплею доведеться взламувати замки автомобілів, а інші 50% торгуватися за те щоб її продати.Крч не раджу якщо хочете ВЕСЕЛО провести час граючи в екшн гру. 2/10#Рецензія1877