👁 166
25-01-22 16:39
Я пройшоа гру з ДЛС на платину за 40 годин, і це було досить легко, не знаю як ви це розціните, як плюс чи мінус, але пройшовши все на всі ачівки - я не пройшов всі випробування! В грі ще залишилися мінімапи на проходження, головоломки, челенджі по переїбашуванню ворогів з обмеженими вміннями та хілками, челенджі з босами, які нема сенсу проходити, хіба що заради чисто SPORT! Я фанат подібних рогаликів, і досвід був мега приємним, але не настільки щоб одразу виникло бажання перепройти гру, як у мене було з тим же Орі чи з Пустим Лицарем. можливо тому що загальна атмосфера не була якоюсь унікальною. Може через малу кількість секретів, лорових персонажів, відсутність якоїсь загадки. Знову ж таки у мене є хвороба на грінд ачівок, і якби вони були на ті самі випробування - я б засидів в тих руїнах трохи на довше.Оціню гру на 7/10, це чудовий представник жанру який є прекрасним доповненням Принца Персії. Прикол в тому що гра не показала абсолютно нічого нового, це просто чудовий продукт який вартує своїх грошей (по знижці звісно!)#Рецензія1877