Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - "Під сонцем" - теплий книжковий канал
Додано 06 гру 2025

"Під сонцем" - теплий книжковий канал

@under_the_sun_ua
Кількість підписників: 192
Фото: 610
Відео: 16
Посилання: 423
Опис:
Вітаємо! З вами Оля 🙋‍♀️ та Віталій 🙋 Ставимо за мету популяризацію читання в цілому та розвиток української книжкової та мовної культури зокрема. Сподіваємось надихати вас читати українське й українською. До зустрічі під сонцем!
Джерело

"Під сонцем" - теплий книжковий канал | ​​"Відьмак. Вежа ластівки" Анджей СапковськийОцінка: ☀️☀️☀️⛅️🙋🏼‍♀️ Щос...

Логотип телеграм спільноти - "Під сонцем" - теплий книжковий канал "Під сонцем" - теплий книжковий канал @under_the_sun_ua
101 Охват/переглядів 2026-01-19 17:33 Повідомлення №723
​​"Відьмак. Вежа ластівки" Анджей СапковськийОцінка: ☀️☀️☀️⛅️🙋🏼‍♀️ Щось в мене починається вимальовуватися синдром шостої частини. Вже з другою серією поспіль (перша — про Страйка) стається так, що п'ята частина мені найкраща, а потім шоста якось губиться та просідає."Вежа ластівки" має більше сторінок, ніж попередні частини, а ось подій — набагато менше. Я навіть не розумію, про що я так довго читала (480 сторінок за 9 годин). Якщо перелічити події, то їх дуже мало, а ті, які є — одноманітні. Відьмака Ґеральда та чародійки Йенніфер взагалі було дивовижно мало, в фокусі була Цірі (може тому вона й зображена на обкладинці).З хорошого, протистояння Цірі з переслідувачами було дійсно захопливе, а фінальна сцена — максимально напружена та шикарна 🔥А так, вся книга — це нескінчені мандри, переміщення, сутички, бійки, знову переміщення, і так по колу. Навіть політичні інтриги були дуже невеличкого масштабу.Що неприємно здивувало, не було звичного мені гумору в діалогах. Я так люблю, як Ґеральд з приятелем Любистком перекидаються підколюваннями, але не в цій частині.Все ж таки перевага серій є в тому, що ти повертаєшся в знайомий всесвіт та до персонажів, за якими сумував. А це вже приємне читання.#відгук 🙋🏼‍♀️