Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Уляна готує
Додано 14 лип 2024

Уляна готує

@ulianagotue
Кількість підписників: 11 244
Фото: 8
Відео: 202
Опис:
Кулінарні традиції є елементом коду нації

👥 Кількість підписників

11 244
Середній/День:: -3
Середній/Тиждень:: -27
Середній/Місяць:: -70

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 14,300 25-12-19 05:55
Пісочні маково-кокосові коржі(2 шт)Почнемо з а-ля пісочного тіста5 жовтків100 гр цукру200 гр масла холодного16 гр розпушувача300 гр борошна50 гр сметаниЗʼєднуємо всі складники і замішуємо тісто. Тісто має получитись трохи густіше за сметану, водночас має добре формуватись і відставати від рук.Розділяємо тісто на 2 частини, формуємо 2 коржі і беремось до приготування начинок.Макова маса.200 гр перетертого маку50 гр манки2 ст ложки сухарів150 мл молока10 гр ванільного цукру50 гр цукру3 яйцяЗмішуємо мак з манкою та сухарями, вливаємо гаряче молоко, розтираєсо і даємо вистигнути. Легенько збиваємо яйця з цукром, додаємо в мак і все добре перемішуємо. Масу розділяємо на дві частини і змащуємо нею 2 коржі.Кокосова начинка🥥5 білків150 гр кокосової стружки30 гр борошна30 гр кукурудзяного крохмалю100 гр цукру.Збиваємо білки з цукром до крутих піків У 3 підходи вводимо кокосову стружку з борошном і крохмалем у білки.Кокосову масу наносимо зверху на макову.Випікаємо маково-кокосові коржі 25-30 хв при 170 градусах. Крем🍨 заварний з масломЯйця 4штЦукор 150 гр.Борошно 30 гр.Кукурудзяний крохмаль 30 гр.Молоко 650 мл.Масло 450 гр.Ванільна паста 10 гр або ванільний екстракт 2 💧. Алкоголь 30 мл. В мене був бейліз.Перед збиранням пляцка я просякнула шоколадні коржі бейлізом з кавою (бейліз 30 мл, кава 30 мл)Складаємо пляцок в такій послідовності. Маково-кокосовий корж, 5 шоколадно-медових коржів і знову маково-кокосовий корж.Даємо пляцку стабілізуватись, бажано ніч у холодильнику.Поливка🍫 в мене з темного шоколаду та вершків. Шоколад -100 гр.Вершки 33-36% - 100 гр.Вершки 33-36% нагріваємо щоб були гарячі, виливаємо їх в шоколад, даємо 2-3 хв постояти, не чіпаємо.Потім вимішуємо до однорідної маси, поливаємо❤️
👁 15,900 25-05-01 14:45
Далі додаєте 18 гр солі. Спочатку вимішуєте лопаткою, потім руками, поки не розчиниться сіль (до12 хвилин). Руки змочуєте у воді. Знаю,не дуже буде получатись. Але за кілька разів Ви звикнете і діло піде краще. Миску змащуємо олією, бажано оливковою. Формуєте кулю. Знову залишаєте на 30-40 хвилин. На цьому етапі тісто підійде і буде гарно тягнутись. Має утворитись глютенове вікно.Робимо одну складку тіста. Трошки змащуємо тісто і миску олією. Залишаємо ще на 30-40 хв. Тісто має знову підійти і на ньому мають утворитись бульбашки.На цьому етапі розділяєте тісто на частини. Я розділяю на 2. З однієї я печу велику піцу(34 діаметр) , а іншу кладу у форму для розстойки і до холодильника. З неї я буду пекти хліб на наступний день.Ви можете розділити тісто на 4 невеликі піци. Тісто може зберігатись ще добу у холодильнику у герметично закритому контейнері. Через добу воно буде ще смачніше.Ту частину, що я залишила для випікання , розтягую і формую бортики. Вона має ще трохи підійти, хвилин 30 (поки Ви будете робити начинку і гріти духовку). Начинка- ваша фантазія.Духовку грію на максимальному вогні мінімум годину.Випікаю 12-15 хвилин на максимальній температурі.
👁 4,200 24-10-28 16:00
Безе🍨 Тут 2 коржі або робите 1 великий , а потім розділяєте на 2 . 5 білків200 гр цукруЗбити 150 гр грецьких горіхів обʼєднати з 25 гр борошна і 25 гр кукуруд крохмалю. Додати до збитих білків і гарно вимішати . Я пекла при 120🌡️ 1,5 години.Ви краще знаєте свою духовку, тому я тут не порадник.Червоні коржі після охолодження замотую харчовою плівкою і відправляю до холодильника на 1 ніч😎Безе залишаю в сухому місці.Крем🍨5 жовтківЕкстракт ванілі кілька крапель200 гр цукру200 мл молокаОбєднуємо між собою, доводимо до кипіння постійно помішуючи. Маєте отримати масу подібну до згущеного молока. Якщо перестарались, і маса пішла крупинками, не хвилюйтесь, просто перебийте блендером. Коли маса охолоне, збийте 400 гр вершкового масла, і не перестаючи збивати масло, введіть легенькою цівочкою яєчний сироп. Яєчний сироп, це суміш жовтків, цукру та яєць😅Я додаю ще 30 мл бейлізу.Беремось до збирання нашого пляцка.Підрівняйте бісквіти і безе. Шматочки бісквіту, що залишились висушіть, вони знадобляться для декору.Першим кладемо бісквіт, потім безе, бісквіт, безе і знову бісквіт.Поливка в мене з рубінового шоколаду та вершків. 80 гр шоколаду і 80 гр вершків 33%.Крему щоб підрівняти має Вам вистачити.