Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Українська добровольча армія
Додано 14 лип 2024

Українська добровольча армія

@uda_army
Кількість підписників: 3 042
Фото: 12,300
Відео: 4,470
Посилання: 1,030
Опис:
🇺🇦Офіційний канал УДА ⁉️На запитання відповідаємо тут: instagram.com/uda.army 💶 Поповнити конверт через Приват24 https://www.privat24.ua/send/dtnji 💳 Номер картки конверта 5168752106819744

👥 Кількість підписників

3 042
Середній/День:: -2
Середній/Тиждень:: -17
Середній/Місяць:: 0

👁️ Середній перегляд на повідомлення

3 343
Середній/День:: 7,020
Середній/Тиждень:: 2,613
ERR: 109.89%

📊 Кількість повідомлень на день

4.4
Останній день: 8
Середнє за тиждень: 4.1
Середнє за день: 4.4

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Радник командувача УДА з інформаційних питань Вадим Денисенко:Що зламає нерішучість Трампа?Заява Трампа про те, що Путін грає з вогнем викликала багато суперечок на тему «а що ж це він мав на увазі». Спробую дати свою інтерпретацію1. Як на мене почати потрібно з того, що в кожної людини є головна подія в житті. Це пік, після якого наступає кінець історії. І, як мені здається, свій пік Трамп подолав в той момент, як вдруге став президентом. Це важливий психологічний чинник: він прийшов на вершину гори, щоб зробити дві речі: помститися тим, хто його скинув з цієї гори і царювати. Один із факторів падіння з гори була Україна. Одна з головних причин через що він постраждав (американським правосуддям доведено, що незаконно і безпідставно) - це російське втручання в вибори США. Я далекий від конспірологічних історій про завербованого агента Трампа. Але психологічний фактор «я постраждав через Україну і з Путіним, я завжди міг домовитися, а вони підставили і Путіна» дуже важливий для розуміння логіки Трампа. В логіці Трампа присутній дуже важливий для нього фактор, що він з Путіним опинився в одному човні через вигадані речі, яких не було. Як би це нам не було неприємно, але Трамп має, як на мене, саме таку логіку.2. З певного віку дуже тяжко мінятися. І змінити парадигму мислення, з якою ти прийшов на вершину свого життя вкрай важко. 3. Останні чотири місяці Путін живе в логіці «не посваритися з Трампом», а дочекатися моменту, коли можна в усьому звинуватити Україну. Три дні масованих ракетних атак на Україну викликали «окрик» Трампа. Відразу після цього Путіни зменшив оберти і кількість шахедів та ракет зменшилася (і це при тому, що атаки були частиною великої психологічної атаки на українців в контексті літнього наступу).4. Я не сумніваюся, що Путін і далі буде петляти та тягнути час, згодовуючи Трампу меморандуми про мир. Але при цьому він робитиме все, щоб не посваритися з Трампом остаточно.5. Що може вплинути на Трампа? Я повторю те, що казав неодноразово: внутрішня політика. Виборець республіканської партії не дуже переймається Україною (це дуже важливо для нашого розуміння процесів). Але його сильно тригерить, що Трамп такий мʼякий із Путіним. Я впевнений, що Трамп змушений буде піти на жорсткіші санкції щодо Росії саме через це. Коли це станеться? Путіну вкрай важливо пропетляти до літніх канікул політичного Вашингтона. Тоді він матиме майже гарантований люфт часу до вересня. Але далі точно петляти не вдасться, бо з осені, де-факто, розпочнеться передвиборча кампвнія в США.І наостанок. США не зможе не продати нам зброю. Тому ці страхи явно перебільшені.
«Перші півтора місяця повномасштабної війни я провів в окупації, в рідному місті Мелітополі. На власні очі бачив, як розгорталися події, відчув на власній шкурі, що таке «русскій мір», знаю, як діяли окупанти, зокрема як розправлялися з патріотами Україні та які репресії чинили проти них. Під такі репресії потрапив і я.Мені довелося виїхати з окупації до Запоріжжя. Мене тоді охопила така лють, така злість, що хотілося одразу стати у військо. Та на той момент добре працював мій гуманітарний фонд у Мелітополі та Запоріжжі, який займався евакуацією та допомагав доставляти людям в окупації ліки і продукти харчування. Фонд працював настільки ефективно, що мої друзі-військовослужбовці говорили: «В тебе це добре виходить, краще займайся цією справою». Як керівник управління фізичної культури та спорту Мелітопольської міської ради я маю бронь до кінця терміну дії воєнного стану, але я не зміг лишатися осторонь.До «Сліпої люті» УДА я долучився в квітні 2024 року, де вже певний час воювали мої близькі друзі: Рома «Банк» і «Шеф», з ким я дружу більше 20 років, зі студентських часів. Мої друзі давали дуже схвальні відгуки і про підрозділ, і про атмосферу в ньому, і про його командирів. Та й по духу мені ближчий саме добровольчий, «піратський» двіж. Зараз я є артилеристом, заряджаю гармати.Тренування є вкрай важливими на війні, тож між виконанням бойових завдань ми постійно намагаємося вчитися й опановувати щось нове. Наприклад, перебуваючи на ППД і чекаючи на нове завдання, я прошу більш досвідчених побратимів, які воюють з 2014 чи 2022 років, навчити мене не тільки вправлятися з гарматами Д-30 і Д-44, але й з вогнепальною та автоматичною зброєю, вибуховими пристроями тощо. Все може стати у нагоді під час війни, оскільки можливі нестандарті ситуації: сьогодні ти артилерист, а завтра можеш стати піхотинцем або штурмовиком – ким завгодно. Тому важливо постійно вчитися та здобувати нові знання. Стати на захист Батьківщини та власного дому, а в моєму випадку ще й долучитися до звільнення дому, що нині окупований, – це, як на мене, найбільша честь для чоловіка в житті. Не ми обрали війну – на нас напали. Але ми добровільно стали на захист країни. І саме побратими не дають відчувати стресу. Навпаки, поруч із ними я відчуваю піднесення і заряджаюся енергією добровольчого духу. Всі, хто знають історію сучасної російсько-української війни, яка триває з 2014 року і переросла в повномасштабну війну, усвідомлюють роль добровольців у цих подіях. Йдеться і про всі наші підрозділи УДА, і про ТрО, і про інші різні види добровольчих угруповань. Добровольці – це найбільш умотивовані й патріотично налаштовані бійці, які прийшли у військо за покликом серця, а не примусово, і стали на захист своєї країни. Але, як на мене, держава недостатньо уваги приділяє добровольцям. Хотілося б, щоб більше людей розуміли, що таке добровольчі формування, хто в них служить, і щоби держава приділяла нам більше уваги.Служити мене найбільше мотивує моє непереборне бажання повернутися додому. Як чоловік і захисних своєї країни, хочу зробити свій внесок у звільнення рідного дому – Мелітополя».🫡Валерій Газаєв, друг Газон, керівник управління фізкультури і спорту Мелітопольської міськради, волонтер, громадський діяч, заслужений тренер України, стронгмен, боєць загону вогневої підтримки «Сліпа лють» УДА
У суботу Світлого тижня, перед неділею провідною, 26 квітня 2025 року, з Благословення Архієпископа Одеського і Балтського Афанасія, секретар Одеської єпархії протоієрей Теодор Оробець у співслужінні соборного духовенства та військових капеланів освятив нову секцію Стіни пам'яті загиблих за Україну Героїв, яка знаходиться на стіні біля кафедрального собору Різдва Христового міста Одеси. На освяченні були присутні парафіяни собору, родини загиблих захисників у російсько-українській війні, військовослужбовці Сил безпеки й оборони України, ветеранська спільнота, волонтери, громадськість.Сердечно дякуємо всім, хто долучається до увіковічнення пам'яті наших героїв-захисників. Дякуємо жертводавцям, парафіянам собору та духовенству за реалізацію цієї ініціативи збереження пам’яті задля майбутнього.Для довідки. Ініціаторами створення Стіни Пам'яті стали бійці підрозділу "Одещина" Української добровольчої армії за підтримки керуючого та секретаря Одеської єпархії ПЦУВічна памʼять Українським героям!🇺🇦
Дуже символічно 🇺🇦🫡На базі Медичного добровольчого батальйону "Госпітальєри" в Павлограді, яку напередодні знищили ворожі "шахеди", на фасаді зруйнованої, ще тліючої будівлі вціліли прапори — синьо-жовтий, червоно-чорний та прапор підрозділу.Символ свободи і боротьби.Символ життя, яке неможливо зламати ані вогнем, ані залізом. Це не просто стяги — це кров і піт нашої волі.Попіл не може поховати нашого духу незламності — дим не закриє світло.Ми вистоїмо. Ми переможемо.Заради кожного життя!Командир батальйону "Госпітальєри" Яна Зінкевич:«Ми були точкою тепла, порятунку, допомоги, людяності. Там було ціле наше, насичене любов’ю і єдністю, життя. А тепер — попіл, руїни, скло і тиша, яка кричить невимовним болем.Ми не стали попелом — ми стали яскравим вогнем, який тепер палає з іще більшою силою.Я оголошую новий збір — 20 мільйонів гривень на нову базу батальйону "Госпітальєри".У нас є злість. У нас немає бажання зупинятись.»Відкриваємо збір коштів на нову базу "Госпітальєрів".Дякуємо за кожен донат.Це не просто цегла — це майбутні врятовані життя.На нову базу Госпітальєрів🎯Ціль: 20 000 000.00 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/2QrD4xoAsb💳Номер картки банки4441 1111 2372 2070
Радник командувача УДА з інформаційних питань Вадим Денисенко:Миру не досягнути. Логіка подальших дій ТрампаЗ великою долею імовірності, переговори остаточно зірвані. Але наша подальша доля все одно, великою мірою залежатиме від позиції Президента США. Тому нам потрібно спробувати зрозуміти його логіку. Отже, що думає Трамп?1. Винні обидві сторони. Кожен, правда, винен по-своєму. Щодо нас, то заява Уіткофа про території, якими не хоче ділитися Україна, з однієї сторони слабка (ділитися територіями не хоче ніхто в світі). З іншої - важливо те, що попри риторику, нас ніхто не змушував підписувати такий документ. А можливість у США є.2. При цьому росіяни не отримали і не отримають жодної поступки, бо не підписали перемирʼя. Санкції будуть діяти і я не виключаю, що вони будуть посилюватися. Паралельно, країни Перської затоки почали гру на пониження ціни нафти і розширення свого експорту. це головний наслідок торгових воєн, які розпочав Трамп. 3. Думаю, що угода про наші надра передбачає продовження воєнно-технічної допомоги зі сторони США, а це надважливо зараз. Єдине, на чому зараз варто наголосити, так це на тому, що найтупіша риторика, яку зараз чую, це слова, що Трамп провалив переговори. Нам вигідно говорити, що переговори зірвав Путін. Але антиамериканізм (антитрампізм) часто перемагає здоровий глузд при зовнішній комунікації.4. Тепер, практично остаточно, можна говорити, що переговори США-ЄС-Украіна стають самими важливими для нас (лінк на попередній допис, де було багато про це написано, буде в коментарях). Зараз тільки наведу цитату з цього допису: Трамп зараз веде супер складну гру з ЄС. Тема домовленостей - обнулення мит і замовлення в 300 млрд дол на зброю зі США. По суті - це відповідь на майже дзеркальні пропозиції з Китаю. Програш в цих переговорах - це перемога Пекіна в геополітичній битві за Європу. А саме це є головною війною світу, як би це неприємно не було для нас. Перемога в переговорах - це створення зони вільної торгівлі США, ЄС, а в майбутньому ще Японія, Пд. Корея, Австралія і Британія. Простіше кажучи , всього найбагатшого світу. Ці переговори триватимуть кілька місяців. Ми лише на старті цього процесу. Але повторюся - це головна геополітична гра світу.5. Паралельно США готуються до переговорів з Китаєм. Поки незрозумілі навіть контури цих переговорів. Але вони, з певною долею імовірності, стануть прологом до наступного раунду переговорів по нашій війні. І цей раунд настане наприкінці 2025-на початку 2026 року.Зараз нам потрібно готуватися до надскладного воєнного літа. Путін ставить на це літо, як Гітлер на вундерваффе. І попри економічні негаразди і економічну кризу, яка може наступити, якщо нафта триматиметься на нинішньому рівні наступні 4-6 місяців, Путін зараз покладе багато чого на наступ. А нам просто потрібно вийти із виборчої логіки дій і риторики. Хоча це із розряду фантастики.І саме останнє. Трамп залишив собі 5-7 днів для спроби переламати позицію Путіна. Попри наднизьку вірогідність такого сценарію, все ж мінімальне вікно можливостей є.