Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Українська добровольча армія
Додано 14 лип 2024

Українська добровольча армія

@uda_army
Кількість підписників: 3 042
Фото: 12,300
Відео: 4,470
Посилання: 1,030
Опис:
🇺🇦Офіційний канал УДА ⁉️На запитання відповідаємо тут: instagram.com/uda.army 💶 Поповнити конверт через Приват24 https://www.privat24.ua/send/dtnji 💳 Номер картки конверта 5168752106819744

👥 Кількість підписників

3 042
Середній/День:: -2
Середній/Тиждень:: -17
Середній/Місяць:: 0

👁️ Середній перегляд на повідомлення

3 343
Середній/День:: 7,020
Середній/Тиждень:: 2,613
ERR: 109.89%

📊 Кількість повідомлень на день

4.4
Останній день: 8
Середнє за тиждень: 4.1
Середнє за день: 4.4

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Розвозили хлопцям на позиції продукти і боєприпаси. Загрузли. Потрапили під ворожі дрони. Але вибралися живими. Це будні водіїв полку Арей ! За ніч доводиться виїжджати не по одному разу. Ніщо не віщувало біди, згадують бійці. Розвезли все необхідне на чотири позиції. Й вже поверталися назад. За день до цього виїзду була сильна злива – наїжджені колії порозкисали. Машина вже була ненавантажена й почала буксувати, їхати юзом. Вирішили «катапультувалися» – як виявилося ворожий дрон вже вів їх. Проте спочатку спробували витягнути машину. Було б трохи більше часу, вдалося б, переконані бійці. Але життя важливіше за залізо. Поки добігли до найближчого укриття, майже наздогнав ворожий FPV.– Упав мені в ноги й не здетонував. Я буквально скотився в той бліндаж. Дякую напарнику – допомагав мені, бо я травмував ногу, – згадує боєць з позивним Трава. На допомогу прибули інші водії – Молодий з побратимами. За кілька днів до того Трава з Мазіком виручали Молодого, але про це ми розповімо пізніше… На світанку всі вийшли з кіл-зони. – Я ще ключі з машини витягнув, – каже напарник Мазік. – За два роки не було такого, щоб я когось не довіз живим. Так, я кричу, але… Хлопці мені кажуть: «Ми не питаєм тебе як ти їдеш 170 кілометрів на годину по такій дорозі, а ти не питай нас як ми тут в кузові тримаємося». Вибралися живими – це головне. ⚔️ОШП АРЕЙ УДА
⚡️⚡️Уражено нафтовий термінал "Усть-Луга Ойл". Результати пошкодження інших об’єктів нафтопереробки рф⚡️У ніч на 7 квітня Сили оборони України завдали ураження по нафтовому терміналу "Усть-Луга Ойл" (Слободка, Ленінградська обл., рф).Попередньо підтверджено ураження трьох резервуарів, які належать підприємству "Транснефть-Балтика". Зазначений об’єкт є важливим елементом експортної інфраструктури нафтопродуктів рф, кошти від функціонування якої йдуть на продовження збройної агресії проти України.Масштаби завданих збитків уточнюються.⚡️Крім того, уточнено результати уражень від 5 квітня 2026 року - встановлено пошкодження об’єктів нафтотранспортної та нафтопереробної інфраструктури противника.Зокрема, в результаті ураження порту "Транснефть-Порт Приморск" пошкоджено три резервуари типу РВСП-20000 з подальшим займанням нафтопродуктів. РВСП-20000 – резервуар об'ємом 20 000 м³. Це типова конструкція, яку використовують для тривалого зберігання нафти, нафтопродуктів та інших легкозаймистих рідин.⚡️Також уточнено, що під час ураження 5 квітня ООО "Лукойл-Нижегороднефтеоргсинтез" пошкоджено елементи установок первинної переробки сирої нафти АВТ-6 та АВТ-1 та установки 19/6, задіяної у виробництві нафтових бітумів.💪Сили оборони України продовжать уражати важливі об’єкти противника як на тимчасово окупованих територіях України, так і на території російської федерації, до повного припинення збройної агресії проти України.💥Далі буде! Слава Україні! 🇺🇦
Вірмен Радік Асатрян, командир другої штурмової роти «Шквал» полку «Арей», живе в Україні з чотирирічного віку. Батько з братами клав асфальт в селах і містечках на півдні України. Там і залишилися жити. З братом, який переїхав до Росії, не спілкується. З сестро – підтримує стосунки, але про війну не говорять, хоч сестра путінську агресію не підтримує. – Брат дорікав, чого я йду воювати, в мене ж четверо дітей. А я не можу інакше – до нас прийшли, не ми ж до них, – каже він. – Коли росіяни підійшли до Миколаєва й ми їх там зупинили, діти сказали: «Де ти будеш, там і ми. Нікуди не поїдемо». Всього-на-всього вдалося їх вивезти з Миколаєва на 20 днів. Не схотіли жити деінде. До повномасштабної війни Радік Асатрян їздив по заробітках, валив ліс, будував дороги за програмою президента. Не проти будувати дороги й після війни – як його батько. Більше 30 років Радік дружить з командиром «Арея» Олександром Грищком, який на війні ще з 2014 року. Я з ним був на зв’язку з першого ж дня, як він пішов на фронт. Ми завжди один одного підтримували. – На початку вторгнення Дмитро Ярош нам сказав, що якщо росіяни зайдуть у Миколаївську область, то будуть іти на Південноукраїнськ, треба зустрічати у Вознесенську, – згадує боєціь. – Туди з’їхалися всі наші «УДАшники». Почали будувати барикади й мінувати. Валили дерева, перекривали дорогу. Швидко порозумілися з місцевим керівництвом. Разом з Вознесенським ТРО отримали зброю. Побудували таку оборону, що росіяни не змогли пройти. Ми їх там розбили. Артилерія допомагала. Підтягнулася 80-та бригада під час бою. Розбили російську колону. Вона розлізлася по всій Миколаївській області. Гналися за ними полями. Ще одну колону, яка йшла на Кривий Ріг, зустріли в полях біля Казанки. Розбили і її. Гнали до перетину Херсонської, Миколаївської і Дніпропетровської області. Аж до Великої Олександрівки. Потім ми там простояли сім-вісім місяців поки не прорвали їхній фронт. Там уже зібралась група з 30 людей, яка й стала основою майбутнього полку «Арей».Сиділи на позиціях по сім вісім місяців. Я особисто сидів в підвали – безвиїзно. В Орлові майбутні арейці зустріли Сергія Жеребила (заступник командира полку «Арей») з його командою хлопців, які допомагали людям переходити через річку й вибратися з окупованої території. Спасли тисячі людей. – Сергій Васильович побачив, що ми добре виконуємо роботу, й почав нам допомагати соляркою, продуктами. Возили з Інгульця піцу й пиріжки ящиками, гарячі і свіжі – пацанам на позиції. Я стояв з хлопцями в Білоусові. Там ми полонених почали брати. Вже тоді зрозуміли, що нас багато й треба робити батальйон. Потрібна була назва. Сиділи за столом і радилися – я Михайлович, Васильович, Степан наш… Й згадали бога Арея. Так і назвали. Так з’явився батальйон «Арей» у складі 129 бригади. Півтора роки тому Радік Асатрян став офіцером, передає досвід новоприбулим бійцям «щоб вони могли добре воювати й виживати».– Зараз у мене хлопці, які йдуть до нас добровільно з місці позбавлення волі. Звісно, добровольці знали куди йшли. Але коли ті, кого зловили ТЦК, заходять в колектив, починають розуміти й теж добре себе проявляти. Моя думка – ми вже перемогли. Багато людей швидко все забувають. Чотири роки тому росіяни колонами їздили по Україні. майже до Києва доїхали. Що в Ірпені наробили. Херсон, Миколаївщина. Хай зараз спробують так поїздити. Якщо десь вони просунулися на 500 мерів, то там і поклали 500 солдатів. Це не перебільшення, це все ж є на відео. По відео фіксації – 25 тисяч загиблих у них щомісяця. А реально – удвічі більше. Бо, буває, ми побачили як двоє забігли у підвал і спалили його. А там може бути ще десятеро.⚔️ОШП АРЕЙ УДА
Атмосфера напружена. Інколи в азарті чергові командного пункту починають підвищувати голос. Це трохи нагадує вулик. «Тихо всі, — вигукує командир. Наказує черговому завʼязку сконтактувати з усіма групами. — Як обстановка, закріпилися?..»У всіх 4.5.0.Бійці полку «Арей» продовжують працювати на своїй ділянці фронту. Задача звична — зайняти ворожі позиції.«Лопата нам не треба, бк потрібно», — відповідають бійці черговому.«Їжа, вода й бк», — повторює черговий командиру.«І сигарети», — додає від себе комбат.«Це наш fpv. Водичка прилетіла…», — згодом повідомляє штурмовикам черговий. ***«Борода на зв'язку. Коли ми вже почнемо рух?»«Чекайте. Прочищаємо вам шлях».«Хлопці, зліва у вас посадка. Треба вийти до неї».«Плюс. Напрям на посадку зліва».«Підганяємо пташки. Якщо пі...ри будуть намагатися штурмонуть наших, ми повинні їх зупинити».«Не переходити струмок! Не переходити, кажу! Не переходити!»«Вздовж струмка?»«Плюс!»«Тепер по полю. Тут можна переходити».***«Дарк, вийди на зв'язок».«Дарк на зв'язку».«Як настрій, братику?» «Всі – норм. Чекаємо команди».«Чекайте. Скоро».«Особисте прохання можна?»«Кажи».«Наберіть мою дружину, щоб не хвилювалася. Скажіть, що все нормально».«Обов'язково! Ще й пообіцяємо, коли вийдеш – на море поїдете!» ⚔️ОШП АРЕЙ УДА
«Отже, декілька думок про цінності…- Вірю в Бога. Свою віру, в міру своїх можливостей, поширюю, та не навʼязую. При цьому, не даю іншим, які у Бога не вірують, глумитися над моєю вірою. - Україна - моя Батьківщина. Я Українець, і цим пишаюсь. Моя родина, мої діти, мої онуки - Українці! Наша Українська ідентичність, наша мова, історія, культура тощо - для нас святі. Ми проти того, щоб Українці перетворювалися на будь-кого іншого: русскіх, поляків, італійців, німців, арабів, африканців тощо… Українська Нація - мертві, живі та ненароджені Українці - вже виборола своє право Бути. І цьому Праву ніхто вже не завадить!- Україна і Свобода - нерозривні. Тому, всі маємо бути вільними людьми, а не бидлом і рабами, не обслуговуючим персоналом новітніх панів, які думають, що влада їм дана для збагачення і слави, а не для служіння українському народу.Памʼятаймо, що закони, які, деколи, приймають законодавці проти інтересів Нації - це не «альфа й омега» нашого життя, а інструкції для наглядачів і правила поведінки для рабів… Свобода Нації та Людини вища за них.Борімося не за владу, або матеріальні гаразди (на тому незвіданому світі вони геть непотрібні), а за вічне, за те, що продовжить наш рід і наше майбуття - За Українську Самостійну Соборну Державу.І памʼятаймо завжди тих, хто поліг в обороні Нації та Держави!За Бога, Україну, Свободу!»🫡Командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош.
Що тут сказати?Радіємо вашим досягненням на курсах.Бачимо ваші старання.Віримо, що за реальних умов ви зробите все від вас залежне.І запрошуємо навчатись у нас ще!Київ, Львів, Дніпро, Харків — обирай своє місто та свою дату👇🏻КИЇВ | ЛЬВІВ | ДНІПРО | ХАРКІВОбирайте курс у своєму місті! Курс «Базова підтримка життя»📍Київ: 5, 19 квітня / 2 травня📍Львів: 19 квітня / 16 травня📍Дніпро: 5 квітня 📍Харків: 16 травняКурс «Зупинка кровотечі» (Stop the bleed)📍Київ: 4, 18 квітня / 3 травня📍Львів: 18 квітня / 17 травня📍Дніпро: 4 квітня / 17 травня📍Харків: 31 травняКурс «Перша допомога при травмі»📍Київ: 12 квітня📍Харків: 12 квітня💉NEW — Курс «Забезпечення внутрішньовенного доступу» (теорія + практика)📍Київ: 26 квітня / 16 травня🔫NEW — Курс «Забезпечення внутрішньокісткового доступу» (теорія + практика)📍Київ: 25 квітняТактична медицина:ASM 1 день:📍Київ: 11 квітня / 17 травня📍Дніпро: 16 травня📍Харків: 11 квітня / 17, 30 травняASM 3 дні:📍Київ: 29-31 травня Курс TCCC CLS (5 днів)📍Київ: 20-24 квітняВишкіл TCCC CLS (7 днів)📍Київ: 18-24 травняВишкіл бойового медика (TCCC CMC) ❗️-50% від вартості❗️📍Київ: 3-15 квітня Сайт Навчального Центру: https://hospitallers-courses.webflow.io/🫡Госпітальєри УДА навчальний центр
⚡️⚡️Уражено НПЗ “Ярославський” та низку інших об’єктів російських окупантів⚡️В рамках зниження воєнно-економічного потенціалу російського агресора у ніч на 28 березня підрозділи Сил оборони України уразили нафтопереробний завод “Ярославський” у Ярославської області рф. Зафіксовано влучання по території заводу з подальшою пожежею. Ярославський НПЗ – стратегічно важливе підприємство та один із ключових об’єктів російської нафтопереробної галузі. Потужність переробки – близько 15 млн тонн нафти на рік. Продукція Ярославського НПЗ включає бензин, дизель, реактивне пальне та є критично важливою для логістики ворожої армії. Ступінь збитків уточнюється.⚡️Окрім того, впродовж минулої доби, Сили оборони успішно уразили склади пально-мастильних матеріалів в околицях Донецька, боєприпасів - поблизу Мангуша та Глибокого, ремонтний підрозділ - в районі Прохорівки, що на тимчасово окупованій Донеччині, пункт управління БпЛА - біля Нової Каховки та командно-спостережний пункт противника - поблизу Любимівки, що на Херсонщині.⚡️Також уражено район зосередження живої сили у районі Січневого на Дніпропетровщині, склад матеріально-технічних засобів поблизу Міжгір’я на тимчасово окупованій території українського Криму, а також місце зберігання пально-мастильних матеріалів на ворожій території поблизу Унечі Брянської області рф. 🔥У Ленінградській області станом на ранок тривають пожежі на територіях нафтопереробного заводу “НОВАТЕК-Усть-Луга” та нафтового терміналу “Транснєфть-порт Приморск”. 💪Сили оборони України й надалі системно здійснюватимуть заходи, спрямовані на послаблення наступальних можливостей і зниження бойового потенціалу російського агресора.Далі буде! 💥Слава Україні!🇺🇦Фото ілюстративне
«Під час обстрілу Львова двоє госпітальєрів опинилися в епіцентрі влучань. Кожен із них зробив неможливе, щоб врятувати людей.«Бізон», який пройшов через російський полон, надав допомогу двом постраждалим. Він наклав турнікет жінці та зупинив масивну кровотечу в чоловіка. Ситуація була критичною: не чекаючи на Швидку, він власноруч завантажив поранених у машину та доправив їх до лікарні.«Лютий» після вибуху в центрі міста одразу вирушив у самий епіцентр. Він стабілізував жінку з важким наскрізним пораненням грудної клітки. На власному авто евакуював двох поранених, а пізніше, разом із поліцією, вивіз ще одного постраждалого з району Сихів.Пишаюся побратимами. Дякую за реакцію, професіоналізм і людяність!Боляче бачити охоплений вогнем монастир Бернардинів. Пам’ятка XVI століття, що вистояла віки, сьогодні стала ціллю ворога. Та поки вони намагаються нищити нашу історію, наші люди б'ються за найважливіше — за життя.Львів, Дніпро, Франківськ, Тернопіль, Полтава — сили вам. Трагедія в Івано-Франківську, де російський шахед вбив батька з донькою у пологовому,не вкладається в голові. Мої щирі співчуття всім, хто сьогодні втратив найдорожчих.Я прошу кожного: будьте готові. Майте при собі турнікет і аптечку, де б ви не були. Сьогодні наші хлопці врятували життя саме тому, що були готові діяти миттєво. Ваша підготовка — це ваш шанс врятувати себе чи когось поруч»🫡Командирка медичного добровольчого батальйону «Госпітальєри» УДА Яна Зінкевич
Історія одного звернення.Кілька тижнів тому наш побратим Француз зробив відеозвернення до своїх друзів.Його короткий зміст у перекладі на українську:– Іноді артилерія говорить голосніше, ніж політики та дипломати.Враховуючи дружні відносини з Францією, дружні відносини між президентами Макроном і Зеленським, а також співпрацю між українською та французькою промисловістю, я хотів би адресувати вам прохання знайти рішення профінансувати кілька САУ «Цезарь» (Caesar) і, можливо, іншої техніки для полку АРЕЙ, для солдат артилерійського дивізіону, щоб це допомогло нам виграти війну. Щоб ми краще працювали.Щоб ми голосніше "говорили"!Звернення розійшлося у французькому сегменті ФБ. Але акцентувати увагу ми хочемо на пості однієї лише людини.Це Жан Крістоф, колишній солдат французьких сил спеціальних операцій.Перекладемо слова цієї достойної людини на українську.💬"Тисячі вже загинули, а ми весь цей час спостерігаємо. Крім того, нічого не робити — це обрати їхню смерть вдруге.Вжиття заходів зараз є єдиним варіантом для України.Скажіть мені, допоможіть мені зрозуміти.Нам так багато казали.Нас бомбардували зображеннями, промовами та закликами:Допоможіть Україні! Підтримайте Україну!Захистіть Україну!І ми, слухняні чи щирі, зробили свою частину роботи. Або принаймні той мінімум, який від нас очікували.Але сьогодні дозвольте мені поставити просте запитання:Куди поділися ці голоси?Бо достатньо, щоб інше полум'я спалахнуло деінде — в Ірані чи під іншим небом — і раптом тиша нависає над тим, що ще вчора було в центрі уваги всіх.Жодного слова.Або майже жодного.Ніби війна змінила свої медіа-пріоритети. Це правда, що деякі зображення більш видовищні, ніж інші.Вибухи, демонстрація сили, нації, що демонструють свої м’язи як політичний аргумент — або, що ще гірше, як видовище.Але поки дехто хизується,прямо на порозі Європи,нічого не відбувається.Нічого не прогресує."Нам нічого додати, крім одного.🫂 Дякуємо за таку щиру підтримку України!⚔️ОШП АРЕЙ УДА
⚔️Одним з видів підготовки в навчальному центрі Арей є фізична підготовка, на якій курсанти отримують, в тому числі, і базові навички рукопашного бою. В даному випадку - в стилі кіокушинкай. В перекладі з японської - "товариство найвищих істини". І це не лише спорт - це самодисципліна і характер.Стосовно фізичної підготовки, то варто зазначити, що значна кількість чоловіків ще вчора вела звичайне життя цивільної людини, яке, здебільшого, не передбачає спеціальної активності. Але прийшов той день, коли людина одягає однострій і розуміє, що фізично не готова до реалій військовослужбовця. Більшість з нас не готова до такого, тіла наші не готові. Фізична підготовка в Збройних силах України — не рутина, а фундаментальна основа виживання та перемоги на сучасному полі бою.Повернемося до кіокушинкай. Це один із найжорсткіших та найповніших контактних стилів карате. Звичайно, для досягнення професійного рівня в цьому виді єдиноборства не достатньо кількох тижнів занять. Але основ і понять для максимальної ефективності рукопашного бою досягти можна при серйозному ставленні до тренувань і порад інструктора. 🔥Про інструктора, точніше чарівну інструкторку, варто сказати окремо.Її звуть Настя. Кіокушинкай карате дівчина займається з підліткового віку. Має розряд Майстра спорту України, в 2013 році була бронзовою призеркою чемпіонату Європи. На захист України стала від початку вторгнення і в той період вже працювала з ротою вогневої підтримки батальйону "Арей", коли ми ще були у складі 129 бригади ТрО.Назвемо два з основних принципів кіокушинкай карате, які співзвучні принципам нашої боротьби сьогодні:📍Шлях воїна — це підйом на круту скелю, що вимагає безперервних зусиль.📍Вірне серце завжди знайде гідну нагороду. 🇺🇦Нагорода для нас - Перемога!