Що заважає молоді - стереотипи і можливостіПривіт-привіт! Це знову Stereotalks 💌🐈⬛Цього разу ми говоримо про освіту за кордоном, підліткове підприємництво, перші гроші, міжнародні можливості та вивчення мов - і всі стереотипи, які можуть нас зупиняти Наші спікери:Мороз Олександр:✨ навчається у бординговій школі David Game College (Британія)✨ написав 700+ есе, оцінених Oxford, Cambridge та іншими топ-ВНЗГерасименко Варвара:✨знає 9 мов у 16 років✨Будує освітню екосистему для всіх 11-класників/ць країни, поки готуюся до свого НМТЦе той самий safe space, де можна задати будь-яке питання і почути чесні відповіді від людей, які вже пройшли цей шлях 💬І так, без сюрпризів не обійдеться 😊Деталі:📍 Де: Українсько-Данський молодіжний дім (вул. Володимирська, 5-Б, Київ)🗓 Коли: 11 квітня🕑 14:00 - стереотипи про міжнародні можливості та з чим їх їдять🕒 15:30 - стереотипи заробітку та офіційної роботи для підлітка👥 Для кого: підлітки та молодь 13–19 роківВхід безкоштовний, але місця обмежені!Дедлайн: 10.04Реєстрація на подію👇https://forms.gle/jZ5dnJgKFxvJ1mnJ6
що таке молодіжний обмін і чому це найкращий можливий спосіб проведення часу? [дуже неформальний субʼєктивний опис]хто б там що не казав, мовляв ви їдете вчитися, а не відпочивати, однак інтенсивне навчання - це більше про тренінгові курси. обмін же - це як дитячий табір, але в більшості випадків для дорослих. тут ви протягом тижня-двох живете в одному домі/готелі/базі відпочинку з зазвичай 30-40 людьми і, зокрема, в одній кімнаті з 3-8 людьми. разом навчаєтесь на одну певну тему у різні неформальні способи - малюючи, ставлячи сценки, ведучи дебати, проходячи квізи тощо. найчастіше у день проводиться два воркшопи, тривалістю близько двох годин кожен. весь інший час ви зближуєтеся з незнайомцями з різних країн (не зблизитися неможливо - ви з ними буквально 24/7) - розмовляєте, їсте, прогулюєтеся, танцюєте, співаєте. виділю кілька основних моментів про найцікавіше, що стосується обмінів:• це майже безкоштовно! в організації, від якої я їздила, треба було лише сплатити внесок у 30€ перед самим початком. кошти за дорогу відшкодовують або наприкінці обміну, або незадовго після нього; бувають рідкі випадки, коли квитки можуть купити за вас. З іншого лише страхування (можна знайти за 400-500 грн), довіреність, якщо вам нема 17 (500-900 грн залежно від нотаріуса), та трохи грошей на особисті витрати - якщо вам захочеться купити сувеніри або окремих смаколиків собі.• кожна країна має культурний вечір, де презентує свою країну, та спільний міжкультурний, на який усі країни привозять свою їжу та напої (ще одна дуже маленька витрата). на обмінах з дорослішими людьми такі вечори закінчуються дуже крутими вечірками (хоча у нас таке було взагалі кожного дня), зі співами, танцями та іграми. ви заспіваєте, навіть якщо не вмієте, і затанцюєте, навіть якщо не любите, гарантую!• кожен має свого таємного друга:) надзвичайно мила традиція - ви отримуєте випадкову людину, якій протягом проєкту маєте дарувати подаруночки (до цього теж треба підготуватися - солодощі, магнітики, браслети…), передавати компліменти, обійми, що завгодно, аби зробити приємно, але він не має дізнатися, хто ви. лише в кінці ролі розкриваються, і це надзвичайно мило!