Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - STALKERUA
Додано 06 січ 2025

STALKERUA

@ua_stalker
Кількість підписників: 7 465
Фото: 2,820
Відео: 725
Посилання: 1,020
Опис:
Лідер організації Національний Спротив @national_resistance_ua Пишу про ідентаризм, націоналізм, правий рух. Також тут усі записи моїх лекцій.
Джерело

STALKERUA | Втрати РФ за березень оцінюють у понад 35 тис. безповоротних, а ще є л...

Логотип телеграм спільноти - STALKERUA STALKERUA @ua_stalker
5 600 Охват/переглядів 2026-04-12 19:03 Повідомлення №6414
Втрати РФ за березень оцінюють у понад 35 тис. безповоротних, а ще є легкі/середні поранені + дезертири + якась кількість необлікованих втрат + небойові втрати.Але навіть при найменшому підрахунку, нехай буде 35 тис.Тепер для порівняння втрати німецької армії на всіх фронтах у деяких місяцях 1942–1943. А це, окрім боїв з більшовиками, і втрати в Африці, і втрати, понесені у боях з партизанами, втрати під час боїв у повітрі та на Атлантиці + небойові втрати. Оскільки тут не враховані тяжко поранені, як і не внесені небойові й необліковані втрати РФ — для дуже «умовного» балансу.Отже, німці втрачали:1942квітень — 24 066червень — 34 033жовтень — ~30 0001943квітень — 21 066травень — 31 099червень — 21 066Середнє статистичне за місяць виходить:1941 — 45 тис.1942 — 47 тис.1943 — 67 тис.Пройшло понад 80 років. Покращилась польова медицина, індивідуальні засоби захисту тощо. Але РФ несе втрати, майже співрозмірні з втратами Німеччини у Другій світовій.Звісно, варто усвідомлювати, що путінську орду коректніше і правильніше порівнювати з більшовиками у 1941–1945, проте там масштаби на порядки більші.